Какво повече НЯМА да купя - 15

  • 88 307
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 20 169
На мен тази комбинация ми звучи брутално и без да я пробвам 😸

# 691
  • Мнения: X
Аз пък започвам да подозирам Кауфланд и как съхраняват продуктите. Ирландско масло, продукти на ЕлБи - все доказано добри продукти започват да излизат с проблем от тях. 
Централният им склад е в Стряма. Не знам какви са условията им на съхранение там, но подозирам или проблем в склада им, или при транспортиране до отделните магазини. Не разбирам и логиката, стока, произведена в Габрово, да пътува първо до Пловдив и след това отново да се върне в Габрово, в магазините им.

# 692
  • Мнения: 540
Швепсът беше хубав само по времето на социализма - всичките видове. Сега всичкият е гаден.

Последна редакция: вт, 06 авг 2019, 09:15 от Flo Ann

# 693
  • София
  • Мнения: 1 434
"Супер" капсулите на Savex върху чаршафите ми от органичен памук.
На 30 градуса и после се наложи два пъти на програма плакнене. Понеже съм с пълна кутия, ще последвам съвета да го наслагам в торбички по гардеробите, че да не са съсем на боклука.

# 694
  • Мнения: 10 210
Защо органичен памук на 30 градуса? Че и чаршаф. Нищо няма да му стане на 60, сигурно и капсулата ще си се разтвори правилно.

# 695
  • София
  • Мнения: 1 434
Защо органичен памук на 30 градуса? Че и чаршаф. Нищо няма да му стане на 60, сигурно и капсулата ще си се разтвори правилно.
Абсолютно всичко пера на толкова. Нямам проблем с капсули до момента, но Savex не бях купувала.

# 696
  • Мнения: 580
Аз пера всичко на 60 градуса. Ползвала съм капсулите на Савекс и съм нямала проблеми. Винаги са се разтваряли. Швепса с ананас и босилек много ми хареса на мен. Пробвахме Пиринско ледено и няма да повторим. В нас не се хареса.

# 697
  • Мнения: 4 583
На персил на кратка програма и 30 градуса също не се разтварят. Но на същата температура на дълга програма нямам проблеми.

# 698
  • Мнения: 413
Прясното мляко, за което преди писах, не бях обърнала внимание на името(за което една съфорумка вика, че им развалям имиджа).
Та това мляко наистина се оказа LB. Сега съм сигурна.
Не е до съхранение. Не ми харесва вкуса.
Нагарча, мирише, само с кафе се прикрива малко.
 

# 699
  • София
  • Мнения: 6 094
Тъй като тази седмица в кауфландската брошура има спално бельо на Дитекс, сетих се да ги включа в списъка.
Преди време купих два долни чаршафа без ластик. Изпрах ги едновременно. Единият се сви, а другият избеля.

# 700
  • Мнения: 2 067
LB е единственото прясно мляко което харесвам като съотношение цена и качество. Никога не съм попадала на такова, което да е горчиво. Миналата седмица купих малка бутилка от 3,6% и не съм имала проблем.

# 701
  • София
  • Мнения: 5 139
Аз пък избягвам капсулите на "Ариел" - на няколко пъти купувам, кутията си е запечатана, всичко е точно, но след пране няма никакъв, ама никакъв аромат. Все едно съм прала с чиста водица и нищо повече.
Странното е, че на два-три пъти не беше така, напротив - аромат на чисто се усещаше от балкона до хола. Само че не ми се играе тука има-тука нема и не купувам...

# 702
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 206
нали идеята, преди всичко, на капсулите е да изпират. ако не се справят с това тогава имаме проблем.

# 703
  • Мнения: 10 700
Ариел капсули за цветно купувам от Елитис и до сега у дома сме нямали проблем нито с изпирането, нито с аромата. Проблем обаче е намирането на качествени тениски от чист памук без примеси....

# 704
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Дивечова луканка на Молерите,мека и неприятно миришеща,по ножа остана нещо странно,което трудно се отми Close

Общи условия

Активация на акаунт