Делта Планет Мол - отзиви и мнения

  • 5 237
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 471
А къде да другите асансьори, тъй като доста се оглеждах, но не видях и аз, освен централния.

# 31
  • Мнения: 2 721
Казаха ми, че са до тоалетните някъде и си  работят, просто не са закачили табелите още.

# 32
  • Мнения: 8 758
А кои марки магазини има ?
За Манго  сигурно ли е ?

# 33
  • Мнения: 2 621
Вече са активирали сайта и има списък с магазините.
Манго все още не е отворен.

# 34
  • Мнения: 25 732
В деня на откриването отидох за да си напаразувам с 15% отстъпка в ДМ. Влязох от Сливница и чаках за асансьор около 20 мин. После разбрах, че може и от Република да се влиза за ДМ. Тъпичко беше с тези тълпи, да има един работещ асансьор.
Общо съм ходила 3 пъти, чакането за асансьор си остава.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Който е с бебе, да го мята в раница. Grinning

# 36
  • Мнения: 25 732
Който е с бебе, да го мята в раница. Grinning


Ползвам раница, но за бързи преходи. То вече тежи 11 кг, няма носене. Mr. Green

# 37
  • Варна
  • Мнения: 4 917
Здравейте!
Може би съм човека, който най-много мрази да обикаля магазини. Кои нови магазини си струва да се посетят за ежедневни дрехи.
Туники, рокли, дънки...  Нещо от типа на Зара, Reserved, Mohito...

# 38
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Здравейте!
Може би съм човека, който най-много мрази да обикаля магазини. Кои нови магазини си струва да се посетят за ежедневни дрехи.
Туники, рокли, дънки...  Нещо от типа на Зара, Reserved, Mohito...

Има един нов за Варна магазин - Sinsay.

# 39
  • Мнения: 25 732
Здравейте!
Може би съм човека, който най-много мрази да обикаля магазини. Кои нови магазини си струва да се посетят за ежедневни дрехи.
Туники, рокли, дънки...  Нещо от типа на Зара, Reserved, Mohito...

Има един нов за Варна магазин - Sinsay.
Поредния магазн "парцал" по мое мнение.

# 40
  • Мнения: 5 384
Често ходя, в Orsay, Waikiki, Tendenz, DM, Била най-вече. ССС също е интересен.В Мангото далеч няма асортимента, предлаган в сайта. А така се надявахме.
 Вчера в Орсай ползвах ваучерите за 20 % намаление, които ми дадоха средата на април при пазаруване.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 10 787
И Тенденц ли има там? Дайхман да бяха ми сложили по-добре. Laughing

# 42
  • Варна
  • Мнения: 36 584
Има някакъв странен магазин Пепко, точно до Била е. На мен ми заприлича на супер нискокачествен откъм витрината, но купих на дъщерята клин, тениска и лятна шапка за градината (там заминават дрехи на конвейер направо), които се оказаха учудващо добри, а цената беше повече от смешна.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 25 236
О, Пепкото и аз го посетих Laughing Взех чехли за баня и къс панталон на дребния. Изненада ме (в приятния смисъл) надписът на касата, че може да се връщат артикули в рамките на 30 дни след покупката.
В този мол ми хареса, че има зоомагазин Стефанов, крайно време беше да отворят и във Варна.

# 44
  • Мнения: 25 732
Чух за този магазин, и май ще го посетя. Само детско ли е?

Общи условия

Активация на акаунт