Пролетта дойде с пъстри цветове--още мъничко остана, мое МАЙско дете!

  • 27 006
  • 720
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 58
Скрит текст:
Майчета! Имам питане, знам че е коментирано, но... Какво мислите за сгъваемите кошарки? Имам дървено легло на село от баткото, но една дъска се е счупила и реших да си поръчам направо кошарка в Комсед са на промо. Моля споделете мнения!


Ние ще сме с такава. И каката беше с нея. Писах и по-назад. Не е мръднала. Спала е само с нея. Ако те интересува е на Cangaroo модел Funny Dreams. Избрахме я с идеята да е с по-стабилни крачета, тъй като е основно легло. Ето такава е
На 2 нива е, с повивалник и тази играчка отгоре, която свири, вибрира, върти се и имитира звуци като от утробата за успокоение Simple Smile
Аз май ще поръчам тази

Последна редакция: сб, 30 мар 2019, 13:22 от AnMary

# 31
  • Мнения: 354
Аз също съм се насочила към такава сгъваема кошара на две нива. Причините са няколко - лесно преносима е (ние обичаме да пътуваме и не мислим да спираме), ще си я местя с мен в дневната като спи, да си я наблюдавам, може да се ползва за игра... вероятно има и други плюсове, но това се сещам сега.

# 32
  • Мнения: 58
Аз също съм се насочила към такава сгъваема кошара на две нива. Причините са няколко - лесно преносима е (ние обичаме да пътуваме и не мислим да спираме), ще си я местя с мен в дневната като спи, да си я наблюдавам, може да се ползва за игра... вероятно има и други плюсове, но това се сещам сега.
Ами аз вече я поръчах. Надявам се да не съжалявам, но поне никак не е скъпа та дори да не е удобна няма да ме е яд за парите. Все ще се отгледаме Grinning

# 33
  • Мнения: 164
Радост, честита рожба! Да наддава бързо, а на теб леко възстановяване Hug

Момичета, май съм изпуснала едно бебе в групата!?! Astonished кое е другото бебе?

# 34
  • Мнения: 299
Честито, Радост 🌸 Бъдете много щастливи!
Има още едно мъниче, също момиченце, от групата във фб. 🥰

# 35
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 651
Добре съм, момичета, благодаря! Родих секцио - 1740/44 см. Утре ще ме раздвижват, не ми дават вода, а вече съм адски жадна, от 16 часа не съм пила нищо Grinning бебето изобщо не са ми го показали, та утре ще е денят на срещата ни❣️ Успех и късмет на всички вас! Няма страшно Simple Smile))

Честито! Живи и здрави да сте!

# 36
  • София
  • Мнения: 4 004
Скрит текст:
Майчета! Имам питане, знам че е коментирано, но... Какво мислите за сгъваемите кошарки? Имам дървено легло на село от баткото, но една дъска се е счупила и реших да си поръчам направо кошарка в Комсед са на промо. Моля споделете мнения!


Ние ще сме с такава. И каката беше с нея. Писах и по-назад. Не е мръднала. Спала е само с нея. Ако те интересува е на Cangaroo модел Funny Dreams. Избрахме я с идеята да е с по-стабилни крачета, тъй като е основно легло. Ето такава е
На 2 нива е, с повивалник и тази играчка отгоре, която свири, вибрира, върти се и имитира звуци като от утробата за успокоение Simple Smile
Аз май ще поръчам тази
Препоръчвам да има колелца. Много по-удобно е.

Последна редакция: сб, 30 мар 2019, 13:22 от AnMary

# 37
  • Мнения: 1 146
Скрит текст:
Майчета! Имам питане, знам че е коментирано, но... Какво мислите за сгъваемите кошарки? Имам дървено легло на село от баткото, но една дъска се е счупила и реших да си поръчам направо кошарка в Комсед са на промо. Моля споделете мнения!


Ние ще сме с такава. И каката беше с нея. Писах и по-назад. Не е мръднала. Спала е само с нея. Ако те интересува е на Cangaroo модел Funny Dreams. Избрахме я с идеята да е с по-стабилни крачета, тъй като е основно легло. Ето такава е
На 2 нива е, с повивалник и тази играчка отгоре, която свири, вибрира, върти се и имитира звуци като от утробата за успокоение Simple Smile
Аз май ще поръчам тази
Препоръчвам да има колелца. Много по-удобно е.

А и вървят без матрак, той се купува допълнително.

Последна редакция: сб, 30 мар 2019, 13:22 от AnMary

# 38
  • Мнения: 574
Колко време след консумация измери захарта ?
На 120 минута.


На данито майка му ,вчера забравих да питам диетоложката ,та да питам теб Simple Smile грах ядеш ли и как се отразява на захарта ... от боб и леща проблеми нямам ,но не знам граха как ще е 🤷♀

О, ям си, ям си. Ако няма месо или яйце, гледам да има поне грах, леща или боб. Не ми се отразява

# 39
  • София
  • Мнения: 856
Момичета, сетих Се За нещо полезно за болницата. Има мокри кърпички( аз съм ползвала на Чико), с които си бършеш гърдите вместо да ги плакнеш. Първите дни, в които трудно се става, а си предлагаш гърдите постоянно са мн практични. Малко са скъпички 16 бр. са 3 и нещо. Но 1 пакетче ми беше достатъчно За първите дни. После си скачаш, миеш се

# 40
  • Мнения: 58
Скрит текст:
Майчета! Имам питане, знам че е коментирано, но... Какво мислите за сгъваемите кошарки? Имам дървено легло на село от баткото, но една дъска се е счупила и реших да си поръчам направо кошарка в Комсед са на промо. Моля споделете мнения!


Ние ще сме с такава. И каката беше с нея. Писах и по-назад. Не е мръднала. Спала е само с нея. Ако те интересува е на Cangaroo модел Funny Dreams. Избрахме я с идеята да е с по-стабилни крачета, тъй като е основно легло. Ето такава е
На 2 нива е, с повивалник и тази играчка отгоре, която свири, вибрира, върти се и имитира звуци като от утробата за успокоение Simple Smile
Аз май ще поръчам тази
Препоръчвам да има колелца. Много по-удобно е.

А и вървят без матрак, той се купува допълнително.
Знам

Последна редакция: сб, 30 мар 2019, 13:22 от AnMary

# 41
  • Мнения: 47
Радост, когато можеш пиши как сте и как мина. Раздвижи ли се ? А бебето диша ли само ?
Стискаме ти палци ! Сила и вяра, мила !
Аз съм добре, сутринта още в 5 ме преместиха от реанимацията в друга стая. Само на вода и чай съм, опитвам се да се движа, успях да отида и да видя мъничето Heart казват, че е добре, ще остане поне 3 седмици, за да наддаде кг. Стана ми хем тъжно, хем радостно като я видях, но знам, че всичко ще е наред, бебе - плод на голяма любов! Heart само ще видя с кърмата как ще съм, тук никой не обяснява, ще дебна да питам някой.

# 42
  • Мнения: 574
Радост, позволявам си да ти дам малко акъл за кърменето. Кърмата слиза по-лесно като се стимулират гърдите. Това става или като слагаш бебето по няколко пъти на ден, или стимулация с помпа. В момента може би помпата ще ти е по-удачната опция.
Радвам е, че всичко е наред при вас. Важното е, че сте добре с бебенцето. Бързо ще минат 3 седмици.

# 43
  • Мнения: 2 050
Радост, когато можеш пиши как сте и как мина. Раздвижи ли се ? А бебето диша ли само ?
Стискаме ти палци ! Сила и вяра, мила !
Аз съм добре, сутринта още в 5 ме преместиха от реанимацията в друга стая. Само на вода и чай съм, опитвам се да се движа, успях да отида и да видя мъничето Heart казват, че е добре, ще остане поне 3 седмици, за да наддаде кг. Стана ми хем тъжно, хем радостно като я видях, но знам, че всичко ще е наред, бебе - плод на голяма любов! Heart само ще видя с кърмата как ще съм, тук никой не обяснява, ще дебна да питам някой.
Надявам се, лошото мина и се размина. Малко зор ще има, но вярвам ще успеете да излезете от това живи , здрави и щастливи. Малкият герой ще е борбено и прекрасно дете !

# 44
  • Мнения: 179
Радост, честито бебче! Жива и здрава да е и възможно най-скоро да се гушкате вкъщи!
Не разбрах в коя болница си, но щом не ти оказват съдействие относно кърменето, може да се свържеш с консултант и да зададеш всички въпроси които имаш, те са на доброволна практика и би трябвало да свършат работа.

Общи условия

Активация на акаунт