Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 720
Честито на всички рожби в темата! Да са ви здрави и щастливи дечицата, и вие да им се радвате и да ги гушкате като бързо бързо се възстановите!
Темата ще се напълни с бебета съвсем скоро и ще си правим нова, но вече в друг раздел Hug
Аз от другата седмица точно на 1ви май влизам в 9ти и ако бебето реши - има моето позволение да излиза Grinning само по възможност да е нечетна дата, че четните числа не ги харесвам и ще стискам кълки Joy ако ли не и на секциото му идва времето, ще си почакам де, но вече му се вижда края уж. ММ става все по-нервен, а аз все по-тромава. Това малко ме дразни, но... какво да се прави.
Хайде момичета, сякаш до онзиден бяха по 500 грама нашите бонбончета, а днес вече ги гушкате! Heart EyesHeart

# 721
Честито Mary , да ти е жива и здрава и много да те радва Simple Smile Бързо възстановяване !
Аз днес цял ден лежа ,нямам сили и ми е отпаднало,мързеливо . Даже дремнах за обяд . Краката са ми подути, имам натиск постоянно ,постоянно ми се ходи до ВЦ...😑 лежерен ден

# 722
Момичета, днес бях на преглед( 37 с.) и реши да провери за разкритие... Е,нямах такова
Е така ме натисна, че като се прибрах видях, че имам кръв
Сигнал ли е за наближаването на раждането и за разкритие вече?

Bella, за разкритие вероятно е някакъв сигнал, но за наближаване на раждането едва ли. Писах наскоро в някоя от темите, че ми правиха 2 пъти такъв преглед в последните 10 дена и още сме 2 в 1 Simple Smile След всеки от прегледите имаше кръв, доки ме предупреди. Не алено-червена, а по-скоро като зацапване. Първия път бяха само няколко капки в розово, втория (вече имах разкритие от около 2-2,5 см) си беше кафеникаво зацапване, което продължи повече от ден.
Най-добре звънни на твоя АГ да си питаш за всеки случай, но ако кръвта не е алена и не тече повече от ден, според мен е нормално за след преглед.

Да, не е алена..зацапване е.
Вчера след прегледа и днес има малко... Такъв темерут е, че изобщо не се хабя да звъня..
Не знам дали е нормално от вчера вечерта и до днес 🤔
И да ви попитам - имате ли тип менструални болки? От два дни имам странни такива

# 723
Момичета заповядайте в новата тема! Не успях да пусна анкета, мъчих се тези дни, но съм само през тел вече и нещо не стана.....
https://m.bg-mamma.com/?topic=1111903.new#new

# 724
  • Лондон
Layla,тук даже препоръчват таткото да присъства и на двата вида раждане заради емоционалната упора и подкрепа в този специален момент.Преряза пъпната връв,дадоха му бебето първо на него,защото аз бях на операционната маса ,той го облече и му сложи памперс.Аз нямаше как просто.Друго интересно нещо тук е,че изобщо не ти вземат бебето,то е постоянно при теб,ти си го храниш и тн.Също така след раждането не ги къпят,а само изтриват с една хавлиена кърпа.Къпеш си го ти като се прибереш.

Общи условия

Активация на акаунт