Ние бяхме вече на море...и там беше....

  • 27 077
  • 164
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 13 512
Нищо ново за Кранево. Там винаги е било мизерно село, сега е станало и мръсно.

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 704

ей, Bomboooo, не ми кради подписа ,ей!  Wink
ще се видим ли с теб на 1.септември?  Hug

# 92
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Ние бяхме на Албена, като цяло съм много доволна от там.Като изключим факта ,че си бяхме резервирали места за хотел Компас,отиваме там 15 човека ,почти всички с малки деца и изненада- хотела бил пълен Rolling Eyes, нищо,че ние сме си платили  на агенцията 2 месеца по-рано.Както и да е настаниха ни в хотел Панорама,стаите не са нищо особенно, но затова пък много добре почистени,през ден ти сменят чаршафи и калъфки,всеки ден мият и сменят хавлиите има си и телевизор.Басейните на хотела също блестят от чистота.Храна има в изобилие , като нещо свъши веднага подноса се сменя с пълен.След закуска,като затворят ресторанта,веднага зареждат двете барчета на басейна с пици , спагети , кебапчета,плодове,напитки -на корем.Аниматорите са много добри цял ден занимават децата с разни игри,вечер организират детска дискотека,събират се всички деца в кръг и пеят и танцуват,3-4 часа нямаш никакви кахъри.Плажа също е много добре подържан,не се налага да се тъпчеш в някой,място има бол.Цените са 120лв. на ден.

# 93
  • sofia
  • Мнения: 1 606

ей, Bomboooo, не ми кради подписа ,ей!  Wink
ще се видим ли с теб на 1.септември?  Hug

Хекута, Блекута, Пекута - ще се видим не, ами ще се ВИДИМ! Hug

# 94
  • Мнения: 1 037
Хайде и аз да кажа-снощи се прибираме от Несебър.Бяхме без детето в хотел Биляна бийч!-http://www.bilyanabeach.com/
Доволна съм,стаите са хубави,климатизирани,чисти.Хотела е хубав и организиран,малко скъп,но....с плаж пред хотела(допълнително плащаш за шезлонги и чадър).В целия Несебър има много детски площадки и атракции,минуса е многото хора!Ние изкарахме прекрасно,но подчертавам без дете.

# 95
  • Мнения: 639
Ние бяхме в Созопол.Изкарахме супер, но повече там няма да отида Naughty.Освен новите хотели и къщи, нищо друго не се променило от 4г. Голяма цигания и почти никакви развлечения освен кръчмите, които са неоправдано скъпи.Бяхме тръгнали за Приморско,но спряхме да питаме как вървят квартирите и останахме, за което съжалявам.Старият град не може да оправдае останалата безумщина.Изкарахме супер,но почти не сме стояли в града нито през деня, нито вечерта.Всъщност само спахме там, само квартирата ставаше.
Плажът също беше гаден.пясъка беше от едро натрошени миди и на втората крачка си до шията потопен.За харманите става дума.На Централния не сме ходили.За това пък ходихме на плажа на къмпинг Смокиня,беше прекрасен.

# 96
Ние бяхме в  Ахтопол и плажът беше страхотна мръсотия-не можеш да стъпиш-камъни,миди,краката ти се нараняват.Бяхме там на плаж само 2 дни , а след това ходехме  на плаж  Силистар--страхотен е ,само ,че се ходи само с кола.Намира се на 10  км след Синеморец-вляво, минава се през малка горичка.Това е може би  най-хубавият плаж на бълг.черноморие.  Кристално  чиста вода  и  страхотен  пъсък. За деца е много хубаво,защото  е плитко  доста навътре . Невероятно чиста вода.Ако ходите натам- отбийте се- няма да съжалявате! newsm10

# 97
  • Мнения: 14 654
За това пък ходихме на плажа на къмпинг Смокиня,беше прекрасен.

прекрасен ако изключим свободно тичащите кучета по плажа, които са повече от децата там. пък и морското дъно не е особено чисто. аз лично на няколко пъти извадих стъкла от счупени бутилки и парчета от порцеланови чинии

# 98
  • Мнения: 5 370
Ние бяхме в  Ахтопол и плажът беше страхотна мръсотия-не можеш да стъпиш-камъни,миди,краката ти се нараняват.Бяхме там на плаж само 2 дни , а след това ходехме  на плаж  Силистар--страхотен е ,само ,че се ходи само с кола.Намира се на 10  км след Синеморец-вляво, минава се през малка горичка.Това е може би  най-хубавият плаж на бълг.черноморие.  Кристално  чиста вода  и  страхотен  пъсък. За деца е много хубаво,защото  е плитко  доста навътре . Невероятно чиста вода.Ако ходите натам- отбийте се- няма да съжалявате! newsm10
E те тука няма как да не подкрепя гореказаното!!!!
А въпросният плаж се чисти НА РЪКА от две жени....обират всичко в големи чували и го изнасят....казвам това напълно убедена, защото си стояхме докъм 19.30 някъде всеки ден.

# 99
  • Мнения: 1 878
Хм, много хубава темичка, ние ще ходим отново тук местенцето е ново и чисто, има място за коли в двора и не катериш етажите като луд след плажа защото има асансьор, а най хубавото за условията които предлага са цените - 25 лева в натоварения сезон. Има басейн предвиден и за най малките ако мама и тати ги домързи да слязат до плажа  Mr. Green Самото Приморско похвално се развива - направиха си Аква парк, големите хотели дават свободен достъп до детските си площадки, кафенета и заведения и ии ...........................абе на мен там страшно ми допада (под секрет там именно се запознахме и с настоящия ми мъж  Blush)

# 100
  • Мнения: 639
За това пък ходихме на плажа на къмпинг Смокиня,беше прекрасен.

прекрасен ако изключим свободно тичащите кучета по плажа, които са повече от децата там. пък и морското дъно не е особено чисто. аз лично на няколко пъти извадих стъкла от счупени бутилки и парчета от порцеланови чинии
Когато ходихме ,нямаше повече от 2-3 кучета на целия плаж от Каваците до Смокиня.Водата беше кристално чиста.

Последна редакция: ср, 09 авг 2006, 18:04 от Desita_

# 101
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Хм, много хубава темичка, ние ще ходим отново тук местенцето е ново и чисто, има място за коли в двора и не катериш етажите като луд след плажа защото има асансьор, а най хубавото за условията които предлага са цените - 25 лева в натоварения сезон. Има басейн предвиден и за най малките ако мама и тати ги домързи да слязат до плажа  Mr. Green Самото Приморско похвално се развива - направиха си Аква парк, големите хотели дават свободен достъп до детските си площадки, кафенета и заведения и ии ...........................абе на мен там страшно ми допада (под секрет там именно се запознахме и с настоящия ми мъж  Blush)

За кой хотел говориш?

# 102
  • Мнения: 391
Хм, много хубава темичка, ние ще ходим отново тук местенцето е ново и чисто, има място за коли в двора и не катериш етажите като луд след плажа защото има асансьор, а най хубавото за условията които предлага са цените - 25 лева в натоварения сезон. Има басейн предвиден и за най малките ако мама и тати ги домързи да слязат до плажа  Mr. Green Самото Приморско похвално се развива - направиха си Аква парк, големите хотели дават свободен достъп до детските си площадки, кафенета и заведения и ии ...........................абе на мен там страшно ми допада (под секрет там именно се запознахме и с настоящия ми мъж  Blush)

За кой хотел говориш?

Пробвай да влезнеш два пъти, на мен втория път ми се отвори хотел Соле, предполагам за него става въпрос.

# 103
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Практически се ползва само от немските дечица, защото какичките говорят САМО на немски, пеят се немски песнички и така българчетата нямаха от една страна желание, от друга възможност да се включат. Но явно по всички хотели е така - всичко пише на немски - ВСИЧКО

специално детския кът към Долфин-а е спонсориран и е под егидата на ТУИ. Аниматорите не са на заплата към х-ла, а изцяло са спуснати от Германия и ТУИ, затова всичко е на немски. Децата от Долфин-а, могат да ползват детския кът в х-л Долфин Марина, където има анимация на Бг, но самият кът не е толкоз хубав, както този в Долфин-а.

ДиВА, ако имам възможност за почивка през юли или нач. на август с удоволствие ще ида в Албена.
В момента избирам м/и Сириус и Магнолия1 и 2  newsm78

# 104
  • Мнения: 2 839
Шани, като обслужване не знам, но ...
Сириус е по-нов от Магнолия, а що се отнася до местоположение - не могат да се сравняват изобщо! Сириус е на брега на морето, има си плаж, хем е в курорта, хем пък е в относително спокоен раьон. Магнолия е в нищото, далеч от всичко, което като си с деца не е много добре.
Абе не знам, дано не бъркам, ама изхождайки основно от местоположението им - Сириус с две ръце!

Общи условия

Активация на акаунт