Кралски работи и клюки - април 2019

  • 127 707
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Мнения: X
Бе то и аз много харесвам лейди Луиз, ама не е красавица. Гледам, че тук е в тон с майка си. Нямам търпение да видим след десетина години Шарлот дали ще наследи вкуса на майка си за облекло или ще е малка бунтарка.
А външния вид не прави човека.
Джолито има правилни черти, които обаче хич не ми се нравят. Мегън ми е безлична, но има хубава усмивка. На оная снимка горе обаче с големите кафяви топки руж на бузите въобще не ми харесва.

# 1 426
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Как може да сравнявате Джоли и Мегън. Джоли е къде-къде по-красива и къде-къде по-откачена и психясала.


В Дейлмейл хората пишат, че отсъствието на Мегън от такива събития трябва да стане перманентно. Много яко било така.

"It's great that Her Markleness is nowhere in sight"

# 1 427
  • Мнения: X
Някои пишеха, че е вкъщи с майка си, не знаех, че Дория е пристигнала.

# 1 428
  • Мнения: X
Чак сега забелязах,че на Летиция краката са криви.
Мда, Кели винаги ми е изглеждала тъжна и студена.

# 1 429
  • Мнения: 626
Ето какво става, като се пипнат малко настройките. И то само с малко.
Оригинал



Преправена. Челото е вече на петна, силни назолабиални бръчки, състаряващи значително лицето, неестествено стоящ руж.




Оригинал



Преправена. Няма какво да коментирам, тук е точно като преправената снимка на Мегън. Брада, руж, бръчки, торбички под очите - ужас. Smile

# 1 430
# 1 431
# 1 432
  • Мнения: 4 156
И какви "хубави" коментари от феновете на Меган по адрес на семейството.... Аз из Туитър и Инстаграм не съм видяла феновете на Кейт и Уилям да плюят Меган, даже се опитват да я харесат.

# 1 433
  • Мнения: 10 463

Nature Sparkles..усмихнати и позитивни




# 1 434
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Хората са се самозабравили... какви са тези коментари в Туитър?!?! Или аз живея в измислен свят или хората наистина са зли! И това към някой, който не познават и не им влияе на живота... дисапоинтид, вери...

# 1 435
  • Мнения: X
Хората са се самозабравили... какви са тези коментари в Туитър?!?! Или аз живея в измислен свят или хората наистина са зли! И това към някой, който не познават и не им влияе на живота... дисапоинтид, вери...


Свобода на словото.

# 1 436
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
С каква цел?

# 1 437
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш.
(Волтер).

# 1 438
  • Down south
  • Мнения: 7 736
На снимката, която се обсъжда по-горе и според мен, Мегън не изглежда добре.
Просто фокуса е на лицето, косата е прибрана и няма какво да го омекоти.

Погледнете снимката от картичката, усмихната, косата е свободна и изглежда  по-чаровна.
Вероятно е и по-млада на нея.

Днес е Великден, но и тукашните медии са отдали "дължимото" на евентуалното преместване в Африка.


# 1 439
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Добре, разбирам свобода на словото, но нали като говориш/пишеш нещо всеки го прави с някаква цел (освен очевидното да си кажеш)... не разбирам целта на тези писаници?

Може и аз твърде да се задълбочавам...

Общи условия

Активация на акаунт