Кралски работи и клюки - април 2019

  • 127 868
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 1 440
  • Мнения: X
Днес е Цветница, но на католиците сред нас - Честит Великден.


Скрит текст:
Цитат
Когато нацистите дойдоха за комунистите,
аз мълчах;
не бях комунист.

Когато затвориха социалдемократите,
аз мълчах;
не бях социалдемократ.

Когато дойдоха за профсъюзите,
аз мълчах;
не членувах в профсъюз.

Когато дойдоха за евреите,
аз мълчах;
не бях евреин.

Когато дойдоха за мен
- вече не бяха останали хора,
които да ме защитят.


Ако започнеш да забраняваш на някои хора да казват това, което мислят, скоро ще забранят и на теб, без значение какво говориш.

# 1 441
  • София
  • Мнения: 23 149
Малко встрани от вечната тема Кейт-Мегън да попитам Зара бременна ли е? И тя ли имаше една неуспешна бременност след като вече беше родила дъщеричката си?

# 1 442
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
До колко знам в момента не е, беше на сватбата на Хари и Мегън, ултра бременна... те имат две деца и мисля не сполучливите бременности бяха преди първото...

Говори се, че уж Южени била, но не е официално потвърдено, дано както се казва Simple Smile

И ако някой се интересува от облеклото на Кейт от днес, този Маккуин в Оз изглежда като сив, сега синее:

https://www.instagram.com/p/BwhK3FYg37S/?utm_source=ig_share_she … shid=4zl18u13uw7c

# 1 443
  • Мнения: 2 186
За облеклото на Кейт някъде прочетох, че е в люляков цвят.
На мен не ми сивее изобщо, по-скоро го виждам между бебешко синьо и бледо люляково.

# 1 444
# 1 445
  • Мнения: 1 092
Добре, под тези палта-рокли носи ли се нещо? Или по бельо и чорапогащи? Красиви изглеждат, но ми напомнят за ексхибиционист в парка, ако отдолу е само сутиен и бикини. Или боди?

# 1 446
  • Down south
  • Мнения: 7 898
Ъъ, не Sunglasses
За сметка на това, ми беше интересно да прочета.

# 1 447
  • Мнения: 8 578
Добре, под тези палта-рокли носи ли се нещо? Или по бельо и чорапогащи? Красиви изглеждат, но ми напомнят за ексхибиционист в парка, ако отдолу е само сутиен и бикини. Или боди?
Трябва да има рокля. Понякога личат отдолу, понякога - не.

# 1 448
  • Мнения: 1 092
Даааа, сега видях полата. Значи не е палто-рокля, а просто палто.

# 1 449
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Всичките присъстващи от днес... баба пак е уникална, а божурите на шапката й в тон с роклята/полата... уникална жена, няма стигане...

https://www.instagram.com/p/BwhO9ong-l6/?utm_source=ig_share_she … shid=yemb6as1pwpi

Последна редакция: нд, 21 апр 2019, 17:29 от benitabeni

# 1 450
  • Мнения: 8 578
Да, всички са много хубави. И Беатрис ми хареса за пръв път от доста време. Южени защо я няма?

# 1 451
  • Мнения: 15 984

Кейт и Уилям отново са прекрасни. Толкова елегантни, тоалетите са съчетани цветово. Пълен синхрон. Гледах и клиповете - като я няма Меган да върви все с корема напред, обвит от всякъде с ръце, някак Кейт успява да изпъкне, както по принцип е редно.

# 1 452
  • Мнения: X
Хм, сега, като се замисля Кейт винаги изглежда някак по-свежа, в смисъл по-естествена. Мегън много я мажат да лъщи. Не, че Кейт не е гримирана, даже доста, но някак по-ненатрапчиво ми седи. А и по-често е в свежи цветове.

# 1 453
  • Мнения: 6 928
Мегън според мен е сладка, грозна не бих я нарекла в никакъв случай. Намирам я за доста по-симпатична и миловидна от много красавици (споменатата А. Джоли например ми винаги ми е била антипатична). За евентуално заминаване в Африка доста може да се спекулира. Аз се информирам от темата, рядко ми се четат статии, но се вписва в разни конспиративни теории.
Кейт тук е прекрасна, но май и преди е била с това палто или подобно. Страхотно е, обожавам този стил! Шапката също ми харесва, а и самата тя ми изглежда свежа на тези снимки.
Колкото до това, че медиите обожавали Даяна и обожават Хари... Медиите обожават всяко нещо, което може да стане сензация. Като акули, усещащи кръв са - и капка е достатъчна, за да те нападнат. Смятам, че и Хари, и майка му са им дали достатъчно храна, за да ги "обичат" толкова много. Такава любов не се знае накъде ще избие. Не знам откъде прозлизат слуховете за изневярата на Уилям, но, ако им се даде още някой детайл и нея ще я раздуят още повече и той ще стане интересен. В крайна сметка, за да може вестниците да проявят интерес към теб и да ти публикуват снимките с нацистка униформа или по гол задник, трябва и ти да имаш някакво участие. И ако Даяна е извършила много добри дела и е допуснала някакви човешки грешки, както всички хора, то не разборам защо принж Хари, мразещ медиите, които са убили майка му, им дава подобен материал. Същото важи и за съпругата му, която вместо просто да си махне ръцете от корема, бива защитавана от медии и публика. Наистина е нещо елементарно, просто, незначително, глупаво, каквото искате го наречете, но какво демонстрира по този начин? Това, което сам си правиш, и цяло село не може да ти го направи.
Намирам Грейс Кели за много хубава жена, аз харесвам такава студена красота. Аз също съм чела, че не е била много щастлива в Монако.
При кралицата защо ми е да работя, ако после не мога да споделя във форума какво се случва там? Joy

# 1 454
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Майка й на Мегън е в УК, както и ще Мегън била казала, че ще ражда края на Април-началото на Май... Що беше истерията два месеца по-рано никой не знае:

https://apple.news/AQxK9x-T9Q36EmyZhvI8azg

Общи условия

Активация на акаунт