Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 693
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 885
Странна е историята с папарашките снимки.
Твърди се, че снимани пред някаква био аптека.
https://www.ilapothecary.com/about-us
https://www.google.com/maps/place/99+Kensington+Church+St,+Kensi … 1697!4d-0.1945523
Явно не може да стои далеч от светлината на прожекторите.
Трябва да се затвори вкъщи и да не си показва носа навън, за да не я обвиняват, че търси светлините на прожекторите ли?  На моменти се търси под вола теле!

# 106
  • Мнения: 40
А няма ли вариант просто да не може да забременее  и да са намерили сурогатна майка или пък да осиновят ?   Мале мале тука теориите са убийствени Grinning

# 107
  • Бургас
  • Мнения: 7 292
А няма ли вариант просто да не може да забременее  и да са намерили сурогатна майка или пък да осиновят ?   Мале мале тука теориите са убийствени Grinning

Не

# 108
  • Мнения: 4 119
Кой каза, че го няма в Дейли мейл?
https://www.dailymail.co.uk/news/article-6876123/Harry-Meghan-vi … f-Numerology.html
Без снимките обаче. Два часа и половина са прекарали там.

От около седмица дори Ад блока не може да се справи с гадостите в ДМ.
Статията е качена след като написах, че няма статии в ДМ и Сън. И по важното е, че няма снимки. Поредните, които качват статията без снимки днес. Снощи имаше.

# 109
  • Мнения: 3 629
Кой каза, че го няма в Дейли мейл?
https://www.dailymail.co.uk/news/article-6876123/Harry-Meghan-vi … f-Numerology.html
Без снимките обаче. Два часа и половина са прекарали там.

От около седмица дори Ад блока не може да се справи с гадостите в ДМ.
Статията е качена след като написах, че няма статии в ДМ и Сън. И по важното е, че няма снимки. Поредните, които качват статията без снимки днес. Снощи имаше.
Хм, ето ви стройна теория:
Чарлз им е намекнал да намалят харчовете, но херцогинята трябва да си "върти" търговията и по-тази причина снимките са публикувани в "Огледалото" й. Британската преса не иска да й помага и отказва да ги публикува.
Бива ли ме като теоретик на конспирацията?

# 110
  • Мнения: 4 119
В Инстаграм нещо се оплакват, че били фотошопнати, но не коремът на Меган, а нещо за ушите им, но нямам време да се разровя. На някой, ако му е интересно може да постне за какво точно става на въпрос

Последна редакция: сб, 06 апр 2019, 15:02 от bubanka

# 111
  • Някъде там
  • Мнения: 16 026
Нито вярвам че Меган нарочно излиза за да я снимат,нито че снимките се трият за да се прикрие фалшив корем.


Една чудесна Максима ❤️
 





Последна редакция: вт, 02 апр 2019, 14:03 от Не се сърди, човече

# 112
  • Мнения: 3 629
TinoTino, доколкото разбрах смятат, че не са заедно. И Хари е добавен допълнително на снимките.
Честно казано, снощи като ги пуснахте реших, че са двойниците, но нямах време да проверявам.
В Туитър вадят няколко снимки, на които не й се вижда десния крак и там правят заключенията, че са фотошопнати. Но има и други снимки, на които си е с двата крака.

На мен ми направи впечатление белият боклук, който го има на снимката в Стрийт вю и на една от техните снимки. Явно не е достатъчно posh кварталът и хигиената не е на ниво.
 

# 113
  • Мнения: 2 452
Не знам колко от вас са били бременни но корема може да изглежда огромен или малък в зависимост как е застанало бебето. Напълно е възможно в един момент корема да изглежда огромен в следващия момент да е много по-малък. Говоря от личен опит така че това с размера на възглавниците е пълен смях за мен ама който иска да се филмира

# 114
  • Мнения: 626
Много красиви бижута на Максима! Какви ли са камъчетата на гривните? Отива ѝ червено!

# 115
  • Мнения: 6 872
Много симпатична снимка на Максима.


# 116
  • Мнения: X
На мен тази снимка ми се струва стара. Нищо чудно да е фотошоп.

# 117
  • Някъде там
  • Мнения: 16 026
На мен тази снимка ми се струва стара. Нищо чудно да е фотошоп.
Видях я в истъграм и ми хареса.От 2018та е.
Ще потърся и други.

# 118
  • Мнения: X
Ха-ха, за на Меган снимката ставаше дума. Joy

# 119

Общи условия

Активация на акаунт