Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 804
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 4 381
Франсис е надолу в класацията с 66 към 1. Елизабет, Даяна и Виктория са топ 3 засега, Артур, Филип, Алберт и Джеймс за момче. Елспет даже не е в класацията Simple Smile

# 556
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Ще ви копирам после имената Simple Smile

Ето снимка на първите, ще добавя и другите после

Скрит текст:








Има още много, но мисля че не са важни и няма смисъл да ги обсъждаме, даже последните ги слагам за да се види Дориа на кое място е според предположенията.

Последна редакция: нд, 07 апр 2019, 00:04 от Илейн :)

# 557
  • Мнения: 4 125
Елизабет си е доста подмазващо за първо име, а и не знам има ли друго бебе, което е кръстено на жив кралски роднина. А и  бесните фенки в Инстаграм пак ще литнат в облаците, че Рейчъл ще става Принцеса на Уелс, а бебето сигурно направо бъдеща Кралица с това име. Има доста неадекватни коментари от нейни фенки в Инстаграм.

Последна редакция: нд, 07 апр 2019, 00:20 от TinoTino

# 558
  • USA
  • Мнения: 7 295
Аз пък си мисля,че бебето,момче или момиче,ще носи неговото си име.
Според мен,Меган ще настоява за неутрално име,за да не го свързват с неговите роднини.Децата на Уилям вече уважиха кралската рода до 10-то коляно,няма нужда и Хари да се подмазва като си кръщава неговото.

# 559
  • Мнения: 4 381
Поне е сигурно, че няма да е Саманта Simple Smile

# 560
  • Мнения: 4 125
Аз пък си мисля,че бебето,момче или момиче,ще носи неговото си име.
Според мен,Меган ще настоява за неутрално име,за да не го свързват с неговите роднини.Децата на Уилям вече уважиха кралската рода до 10-то коляно,няма нужда и Хари да се подмазва като си кръщава неговото.


Че те и децата на Уилям си носят собствени неутрални имена, а и не забравяй, че името първо трябва да е одобрено от Кралицата.

# 561
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Неутрални, колко пък неутрални, всичките имена са свързани с някой Simple Smile и на Джордж и на Луи, а Шарлот е женският еквивалент на Чарлз.

# 562
  • Мнения: 31 176
Ще ми хареса да е Даяна.

# 563
  • Мнения: 4 125
Неутрални, колко пък неутрални, всичките имена са свързани с някой Simple Smile и на Джордж и на Луи, а Шарлот е женският еквивалент на Чарлз.


Няма други Джордж, Шарлот и Луи във живата фамилия, то и имената на Уилям и Хенри тогава са подмазвачески, а и недейте скачайте толкова, че не се знае какво ще измислят Съсексови, да не дойде най-подмазваческото име.

# 564
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
За мен няма подмазвачески имена като цяло, нормално е да са свързани с живи или не хора в кралската фамилия.

# 565
  • Мнения: 4 125
За мен няма подмазвачески имена като цяло, нормално е да са свързани с живи или не хора в кралската фамилия.
За мен имената след първото не са подмазвачески, но да си кръстиш детето Елизабет, Чарлз, Уилям си е доста подмазваческо и не е въпрос на харесване на името,а умишлено и с цел, а и хората от всяко име си правят фантазии за бъдещето.

# 566
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Ами който търси под вола теле може да си фантазира от всичко и за всичко.

# 567
# 568
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 666
Да подгреем с малко снимки на Даяна

Хари си носи цялата тая любов и разбиране към хората от майка си













Една интересна Максима











# 569
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

Е те докторите на Кралицата са само за ройъл бейбис!

Общи условия

Активация на акаунт