Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 739
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 4 122
Искаш ли да ти направя същата снимка, само че с твоето име? Blush
Съмнявам се, че авторитетни медии биха се подвели. Скоро може и в техния Инстарам да го качат. А още едно егоистично действие ще е, че снимки на бебето ще бъдат пуснати в техния Инстаграм, не им пука за популярността на семейството, а само за тях.
Това, че нямало да го показва не значи, че след месец-два няма да реши да го показва навсякъде.

# 841
  • Мнения: 31 157
Нейна работа си е дали, къде и кога ще го показва.

# 842
  • Мнения: 6 281
Тино, стига бе
😂😂😂😂😂😂

Егати егоистката е тая,нали! Нейното си бебе ще си го пуска в нейния си инстаграм, няма такава наглост!

# 843
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046
Тино, няма ли вече да решиш нагаждачка и подмазвачка ли е Рейчал Меган или  самовлюбена егоистка?
😆😆😆😆😆

# 844
  • Мнения: 4 122
Тино, стига бе
😂😂😂😂😂😂

Егати егоистката е тая,нали! Нейното си бебе ще си го пуска в нейния си инстаграм, няма такава наглост!
Първите снимки на другите бебета се правеха от фотографи пред болницата, а не са се качвали първо в Инстаграм. По-важно им е да трупат последователи в Инстаграм, много кралско.
Щеше да е нейна работа дали, къде и как да го показва, ако живееше в Америка и не зависеше от поданиците във Великобритания. Сега има някакви правила, с които по принцип трябва да се съобразява, а че е галеница на Кралицата и Чарлз е друг въпрос. Едни дърпат каиша, а другите само привилегии получават.

# 845
  • Мнения: 1 782
Тино, няма ли вече да решиш нагаждачка и подмазвачка ли е Рейчал Меган или  самовлюбена егоистка?
😆😆😆😆😆
Е защо ИЛИ. Всичко е тя! Grinning Grinning

# 846
  • Мнения: 6 281
Първите снимки на другите бебета са се правели така, не защото е задължително, не съм разбрала да има закон кралските бебета да се показват пред Линдо. Или да НЕ се показват в инстаграм.Майките им така са пожелали. След Даяна, всички са решили че така им харесва..
В допълнение статия как други кралски особи са обявявали раждане на бебе:
https://www.hellomagazine.com/royalty/gallery/2019040971866/how- … aby/2/?viewas=amp

Последна редакция: чт, 11 апр 2019, 13:36 от second

# 847
  • Бургас
  • Мнения: 7 303
Летисия

# 848
  • Мнения: 6 281
Хубави цветове, странни дължини..

# 849
  • Мнения: 2 452
Според мен Мегън ще ражда вкъщи и не виждам кой знае каква сензация в това. В чужбина и особено в Америка има страшно много жени които искат и раждат у дома в спокойна атмосфера и това са обикновени жени а не принцеси и дукеси. Аз не виждам нищо скандално в това, самата Елизабет е раждала вкъщи не в болница така че едва ли тя ще е против.

# 850
  • USA
  • Мнения: 7 289
Явно живея в друга Америка и не познавам/не съм чувала за нито една от тези "страшно много жени",които си раждат у дома.Сигурно докато плетат терлици на мъжете си?

# 851
  • Мнения: 2 452
Ми не не става въпрос за жени които плетат чорапи а за нормални модерни жени. Познавам българка която живее там и роди така две деца и ми е казвала че там се приема съвсем нормално домашното раждане, разпростанено е и не е някаква приумица.

# 852
  • Мнения: 3 630
* The percentage of women giving birth at home was 2.1% in 2017, unchanged from 2016 but a slight decline compared with 2012 to 2015 when 2.3% of women gave birth at home.
https://www.ons.gov.uk/peoplepopulationandcommunity/birthsdeaths … landandwales/2017
Ето ви официална статистика.
Що се отнася до мен, ако ще на Площад Трафалгър да го роди, все ми е тая.

# 853
  • София
  • Мнения: 7 868
Официално от Бъкингам- https://www.instagram.com/p/BwHB7TplWaH/
И какво излиза? Май-май таблоидите са писали истини, а тук имаше такива тръшканици, че са лъжи. И май ще е домашно раждане.
Поредните привилегии за Съсексови, всички раждат във болница и показват бебето, само те не.
Е, затова все повече започва да се говори за сурогатна майка, толкова криене не е без причина. И не ми казвайте, че е, защото не били от главните кралски особи. Сара и Софи също са го правили като Кейт.
Искат лично пространство, затова ги гонят из сайтовете да си ходят в Америката.
Аз пък не видях никакви конспирации в това съобщение и не виждам от какво си толкова много развълнуван(а).

# 854
  • Мнения: 1 454
Аха, те сега хормоните бошуват и не знае какво иска. Днес не иска да го показва, след 3 дни може да реши, че иска.
Ще поживеем, пък ще видим.

Рд на Луи наближава.
Много ми е сладък Луи и много различен от големите деца.Опитвам се да намеря прилика и ми се струва, че прилича на баба Мидълтън, сладурчо усмихнат:kissing_heart:

Общи условия

Активация на акаунт