Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 725
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 4 378
Да де, то така се запазва раждане на кралско бебе в тайна. Не си е избрал той семейството, в което да се роди, но тя е избрала семейството, в което да се омъжи.

Съмнявам се кралицата да ги остави да крият бебето повече от 1-2 дни. Има прекалено голям обществен интерес. Дори и да им се размине стоенето на стълбите, няма да им се размине показването скоро след раждането. Но ще видим, де. Хари едва ли иска да се кара с баба си.

# 871
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046



Много красиви портрети на кралицата майка.Симпатично дете с разкошна коса е била.

# 872
  • Мнения: 1 941

На втората снимка много ми прилича на Шарлот.

# 873
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046

На втората снимка много ми прилича на Шарлот.

И на мен.
Бети си прилича на майка си а Шарлот е одрала кожата на Бети.Та и на двете ми прилича на мен любимата ми принцеска.

# 874
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Коя кралица майка? Майката на Бабет ли?

# 875
  • Мнения: X
Да, Елизабет Боуз-Лайън.

# 876
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046
Коя кралица майка? Майката на Бабет ли?
Да,това момиченце на портретите е майката на Бети.

# 877
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Благодаря за отговора  bouquet
На мен все леко грозновати ми се виждат, но чаровни, само Уили ми е красив, ама преди да оплешивее Grinning А, и Андрю като млад.

# 878
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046
Благодаря за отговора  bouquet
На мен все леко грозновати ми се виждат, но чаровни, само Уили ми е красив, ама преди да оплешивее Grinning А, и Андрю като млад.
И за мен красиви не са,но ми излъчват една топлота,мекота и чаровност...
Привличат ми погледа и майката и Бети,а при Шарлот закачливия поглед и цялостното дяволито излъчване ми допадат страшно много.

# 879
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Хари в настоящето
Скрит текст:
.... с "OnSide Youth Zones"






и Мери  в миналото
... през далечната 1989 (абитуриентка)


... 2002, на сватба на приятели


... първото официално фото 2003


... на годежа си - 2003

# 880
  • Мнения: X
Мери има страхотен прогрес от младините си. Лицето и се поиздължило и не е така пухкаво, променила е грим, коса, стил. И от грозното патенце е станал лебед. И това без да е невиждана красавица.

# 881
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046
Много променена Мери, нейната промяна  много ми приличана промяната на Кейт в лицето.И Кейти беше с пълно лице и кръгли бузки,сега и нейното е издължено.
Чудесна промяна са претърпели и двете.


# 882
  • Мнения: X
Да, с възрастта като изчезната "бебешките" пухкавини и се променят доста. Иначе на старите снимки са си едни дечковци.

# 883
  • Мнения: 969
Тази промяна е от възрстта Wink И аз бях бузеста в младите ми години( въпреки поднормалното ми тегло)....  Мери не ми е красива жена и се всеки път се чудя какво толкова й се прехласвате  Close

# 884
  • Някъде там
  • Мнения: 16 046
Тази промяна е от възрстта Wink И аз бях бузеста в младите ми години( въпреки поднормалното ми тегло)....  Мери не ми е красива жена и се всеки път се чудя какво толкова й се прехласвате  Close
На мен ми е приятна и стилна жена,чак красива не ми е,но е от жените в монархиите които харесвам.

Единствената наистина красива принцеса за мен лично е Грейс.

Общи условия

Активация на акаунт