Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 745
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 1 782
Аз също позавидях на маркизата, дето се вика- best of both worlds
Хем има страхотно имение, пари и хоби, хем никой е я гледа всеки Божи ден дали е в топ форма и настроение
Абе като ѝ гледам мъжа - не е много за завиждане (лично мнение!). Simple Smile

# 916
  • Мнения: 2 452
Добре изглежда тази маркиза хем и тя с три деца но не и се е отразило. Не вярвам много в тези слухове но пък от вестника им е ясно че ще ги съдят та кой знае.

Последна редакция: пт, 12 апр 2019, 15:33 от Niss

# 917
  • Мнения: 6 284
Друга гледна точка относно прайвит раждането :
https://www.independent.co.uk/voices/meghan-markle-royal-baby-pr … ate-a8864726.html

# 918
  • Мнения: 337
Мери с децата



# 919
  • Мнения: 8 803
И в същото време се борят за лично пространство, но само на думи. Те самите знаят много добре, че с това си действие интересът ще скочи поне 5 пъти, а ако беше всичко нормално като при другите, щеше да е просто раждане на кралска особа.
А Хенри, горкият, го водят на каишка.
Съсексови се имат за много повече от това, което са, но за съжаление към момента няма кой да ги постави на място.
Някои фенки на Съсексови твърдяха, че това им поведение било за малко и скоро щящели да залязат, но тези двамата няма да се откажат никога от това.
Това им поведение ще създаде много проблеми на Кеймбриджови.
Изглежда само Уилям може да се справи с тях след време, щото Кралицата и Чарлз плюят на монархията в момента. Започват да се чуват искания за Република.

Къде се чуват призиви за република? Не мисля, че е сериозно това..... Rolling Eyes
Това ще е направо революция за цялата европейска монархия. И не само за тях, а и за всички, дето се титуловат аристократи, а те държат реално парите и властта по места. Ако падне английската монархия, падат всички други.
Не мисля, че тези гласове са сериозни, доколкото изобщо ги има. Защото ако беше така, щеше да е настанал страхотен шок из Двора. Не мисля, че кохортата тунеядци на всички нива ще отстъпи толкова лесно кокала.Всички трябва да идат да работят, а те не са научени на това.
Може би ще се досетят всички, че ако изчезнат кралските особи, ще изчезнат и благородните титли на всички останали. Не виждам как ще стане. Всеки, който застраши институцията, ще му хвръкне главата. Без значение дали се казва Мегън, Хари или който и друг да е.
Справка: Даяна.
ПП.Всичко с тези двама клоуни Меган и Хари е добре контролирана буря в чаша вода. Като дойде времето им, ще ги скрият и готово. Вероятно в момента ,когато крал Уилям заеме мястото на баба си.

# 920
  • Някъде там
  • Мнения: 16 050
Ха ха впечатлена съм от "колието с медальон",може да съперничи с тези на Максима.
Момченцето прилича повече на Мери.

Последна редакция: пт, 12 апр 2019, 15:04 от bubanka

# 921
  • София
  • Мнения: 9 964
Аз също позавидях на маркизата, дето се вика- best of both worlds
Хем има страхотно имение, пари и хоби, хем никой е я гледа всеки Божи ден дали е в топ форма и настроение
Абе като ѝ гледам мъжа - не е много за завиждане (лично мнение!). Simple Smile

Що? Какво му е на човека, даже коса има Simple Smile

# 922
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
ПП.Всичко с тези двама клоуни Меган и Хари е добре контролирана буря в чаша вода. Като дойде времето им, ще ги скрият и готово. Вероятно в момента ,когато крал Уилям заеме мястото на баба си.

По-рано ще е, Ън.

# 923
  • Sydney
  • Мнения: 5 921

Статията е хубава...

Остава си моя залог за 15-ти...

# 924
# 925
  • Мнения: X
Абсолютно съм съгласна с написаното. Този цитат обобщава всичко: "a great lesson in how to ignore the pressure to perform".

Човек само трябва да направи сравнение между двата източника: сериозният Индипендънт и жълтакът Сън и повече не му е нужно.
Винаги съм се чудела Кейт Мидълтън за чий точно се изправяше два часа след раждане пред камерите. Бебето, дори и престолонаследник, може да се покаже на медиите и на другия ден.  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 12 апр 2019, 16:30 от Анонимен

# 926
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

Аз съм много ОК с ‘privacy’-то за детето на Хари и Мегън. В крайна сметка, това дете не е престолонаследник и няма нужда от толкова много навиране и шум.


Вярно ли е, че Мегън и Хари са заявили, че детето ще бъде възпитавано без стереотипи за пол, т.е. fluid? Gender fluid?

# 927
  • Мнения: 3 632
Ще преразкажеш ли?
Стигнах до първия абзац след заглавието и честно казано нямам време за губене за повече.
Като отказва камерите, Мегън признава, че раждането не било лесно...
Какво си е мислела Катрин като я снимали...
И какъв е по дяволите е проблемът с пастелно синята рокля, че да налага уволняването на стилист?

# 928
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
И какъв е по-дяволите е проблемът с пастелно синята рокля, че да налага уволняването на стилист?
Кой е уволнил стилист заради цвета на рокля?

# 929
  • София
  • Мнения: 7 869
Абсолютно излишна е тази „традиция“ да висиш на улицата и да показваш новородено. Бих казал, че това граничи със здравата човешка логика.

Не виждам никаква необходимост от цялата тая фалшива показност, та ако ще не бъдещ крал да се е родил ами и извънземно.

Напълно подкрепям Хенри и Мегън в решението им да имат право да осигурят нормално раждане и пълно спокойствие на детето им в първите му дни.

В тази връзка точно Хенри се показа като, че ли най-силния, да вземе решение против това, което очакват разни измислени и нещастни журналистчета.

Общи условия

Активация на акаунт