Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 747
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 1 090
Съсексови приветстват у дома бебето 😂😂😂. Много сладко видео.
https://www.instagram.com/p/BwFnQh2lwR0/?utm_source=ig_share_she … hid=1c1yccyud05zr

Винаги съм се чудила на обсесиите и маниите по известни личности. От някои мнения в темата разбрах защо на известните им е необходима охрана. Направо си представих как Мегън върви по улицата и бесни жени се опитват да махнат изкуствения й корем. Или я замерват с домати защото е кучка и иска да стане кралица. Представям си и скрити нощем хора около кофите за боклук на котиджа, дебнещи за възможност да спасят Хари, защото майка му така би искала. Пълни патологии...

# 1 006
  • София
  • Мнения: 9 964
Харесвам Катето, ама какво за Бога е облякла тук??? Пеньоара от вкъщи ли е?

А десенчето всъщност е много приятно, за лятна рокля, суперразкроена и с презрамки Simple Smile

Джордж не е април-май. Той кога беше- юли ли?
Юли, той е изключение, но все пак пролетта е таргет сезона.

На 22 юли, с Кейт сме сестри по раждане на първородни синове...сега аз принцеса ли съм, или директно се редя за бъдеща кралица? Joy

# 1 007
  • Мнения: 4 076
Ако някой беше казал на баба и света, че чернокожо дете ще се роди в английският кралски двор, щяха да го обявят за лунатик! Истината е, че няма значение какво ще е, ще е дете като вс други... нещата се променят, монархията и също, ако до преди 100-Тина година е било немислимо да се женят за разведени, недевици и прочие, сега всичко е възможни...

То оттам датира упадъка на монархиите.Дотогава бяха няколко кралски семейства,"развъдници" на аристократи,откъдето да си избират партньори като станат за женене височествата.След това вероятно е следвал такъв разврат.че Уилям с предполагаемата Роузи си е чист девственик,че и лудото парче Хари,дето бил много разкрепостен....Но кралските семейства са имали връзки навсякъде,възможности и функции,власт във сянка.
Сега вече прибират всякакви снахи,чак и от слепи срещи,ако е вярно за Мегън и Хари,а Фирмата мина към развлекателния бранш.Това вече е пародия и край на институцията.След баба Бети ще е потоп.Каквото и да каже Кейт,веднага ще я препратят да сервира във фирмата на родителите й.За Меги знаете какво ще кажат.
Невъзможно трудно ще му е на следващия крал,на Джорджи още повече.Хари и Мегън са късметлии.

# 1 008
  • София
  • Мнения: 7 869
Кой съм аз - Джордж или Луи?

# 1 009
  • Мнения: 8 475
И кой е казал, че е лошо, ако бебето е с по-тъмна кожа? Просто на хората им е интересно и предполагат. Съвсем невинно. Проблемът си е във вашите глави, щом виждате расизъм винаги щом се спомене цвят на кожата. Ако Хари беше женен за чернокоса и с по-тъмна кожа англичанка хората пак щяха да предполагат дали бебето ще е рижаво или чернокосо и мургавко, но тогава дали някой щеше да съзре расизъм там!?

# 1 010
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Кой съм аз - Джордж или Луи?


Джорджано е, от Оз доколкото помня...

Това не съм го виждала...

https://www.instagram.com/p/BwKokkSnxTh/?utm_source=ig_share_she … hid=16xazxdcrzy1m

Последна редакция: сб, 13 апр 2019, 13:06 от benitabeni

# 1 011
# 1 012
  • Мнения: 574
Много ми харесва Мери тук.
И преди се е появявала с тази пола. Ако не се лъжа е преправена рокля на H&M.

# 1 013
  • Някъде там
  • Мнения: 16 050
Много хубава Мери.Интересен ми е контраста на обеците.Ако ги има от близо моля да ги споделите.
Красива снимка на дъщерите на Максима.
Най-голямата ми харесва най-много.

# 1 014
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Звездите ми говорят, че на 19 ще се роди детето на Хари и Мегън. Неговият рожден ден ще е преди на прабаба и братовчеда.

# 1 015
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Тя всячески си замазва черните гени, а според мен не трябва, това е интересно.

Точно това най-много ме дразни в нея. Изправя си косата, изсветлява си лицето. Отвратително!

# 1 016
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Защо да е отвратително... Много жени се изправят или къдрят илиискат тен и какво ли още не. Ако тя се харесва така както я сега нейна си работа.

# 1 017
  • Мнения: 5 773
Много са ми интересни как все април-май раждат. Като кобилки Joy
Е, избягали са от масовото в тоя смисъл:-) че иначе най-много бебета септември се раждат, запланувани по коледните празници. Ама за Мег намаше опция да планува предсватбено:-))

Ами правят си ги август, септември към края на летните си отпуски. Какво правене на деца по Коледа като тогава са на гости на Бабет. Едва ли им е до цуни-гуни под строгия й поглед, който сигурно се усеща и през стените Simple Smile

# 1 018
  • Мнения: 9 652
От къде е тръгнало схващането, че Кралицата е такъв Хитлер?

dariVale, не е към теб. Забелязвам, че доста хора така мислят за нея.

# 1 019
  • Мнения: 5 773
От къде е тръгнало схващането, че Кралицата е такъв Хитлер?

dariVale, не е към теб. Забелязвам, че доста хора така мислят за нея.
Може и да не е, ама при толкова церемонии и монархически официалности около най-големия християнски празник дали му идва на ум на човек за любов.
А по отношение на Бабет четох книгата на Пол Бърел - иконома на Даяна. Та той първоначлно е бил на служба при кралицата. Описва следната случка. Влиза вечерта в покоите на кралицата. На другия ден щяло да има някаква официална церемония. Та - Бабет била седнала до писалището си по нощница и с короната на главата. Сложила я е, за да свикне с тежестта и да оттренира начина на държане на главата. Бил поразен от контраста между домашния вид на баба в нощница и величието на институцията представено от короната.
Та Елизабет е и двете - и човек и институция. Уйлям какво се беше пошегувал - от опит знам, че не е хубаво да ядосваш баба си Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт