Кралски работи и клюки - април 2019

  • 124 712
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 2 182
Къде ни е "кралското" бебе питам аз ... Сега да не го задържат докато премине хаоса в Париж Sad  то това дете ще проходи , преди да се е родило официално ...
Тъкмо снощи си мислех, че покрай драматичните събития в Париж, бебето може да се роди незабелязано.
Никакво бебе, докато не премине хаоса. И докато не прикючи реставрацията Close 

Кажи ми, че това е ирония или шега?

# 1 141
  • Мнения: 8 578
Според мен Меган си е пипала само носа и зъбите.Като я гледам на младини си е същата,просто вече е поостаряла.

# 1 142
  • На топло
  • Мнения: 4 130
"And on behalf of The Duke and Duchess (and Baby Sussex), we thank you so much."
Тази съвсем изплиска легена....😳
Толкова пошло звучи.

# 1 143
  • Торонто
  • Мнения: 837
Скалпел сигурно е имало щом казвате, но за цвета на кожата не разбрах. В предните теми (около сватбата) се коментираше, че нарочно си слага даже по-тъмен макияж на лицето да подчертава каква е, и колко това е добре дошло за двореца (колко са в тон с новото време). Сега пък на бяла жена се прави Simple Smile
Според мен не си е променяла естествения цвят, всичко зависи от светлината и обектива.

# 1 144
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 201
Жената на наследният принц на султанство Джохор (същият, чиято сестра се омъжи за холандеца Денис), принцесата-консорт Халида (в зелената рокля на снимката долу) на сватбата на медицинската сестра Фара, която е помагала при раждането на първото дете на принцесата.
Скрит текст:
Халида е имала тежко раждане с голяма кръвозагуба, и като благодарност за грижите и помощта й, султана на Джохор дарява на младото семейство нов дом.

# 1 145
  • Мнения: 19 687
Сладури Heart Eyes

# 1 146
  • Мнения: 2 807
Жената на наследният принц на султанство Джохор (същият, чиято сестра се омъжи за холандеца Денис), принцесата-консорт Халида (в зелената рокля на снимката долу) на сватбата на медицинската сестра Фара, която е помагала при раждането на първото дете на принцесата.
Скрит текст:
Халида е имала тежко раждане с голяма кръвозагуба, и като благодарност за грижите и помощта й, султана на Джохор дарява на младото семейство нов дом.


Все едно са актьори от индийски филм.

# 1 147
  • Мнения: X
Според мен Меган си е пипала само носа и зъбите.Като я гледам на младини си е същата,просто вече е поостаряла.

Абсолютно същата си е само с десетилетие по-стара, не разбрах това, че се правела на бяла, даже напротив, прави ми впечатление, че в болшинството случаи носи мн дискретен грим, който подчертава, но не променя. Дори за сватбата не беше сложила почти никакъв макиаж и луничките й се открояваха ясно, както и цветът на кожата, което и беше идеята- да изглежда естествено. Дори мисля, че имаше една вълна от техники на гримиране, вдъхновен от нея - макс. ест. лице и лунички - даже мн жени си ги рисуваха нарочно ( нейните са истински). Помня дори, че някъде беше изтъкнала, че умишлено не променя тена си с грим, защото се гордее със смесения си произход.
ПП: за зъбите обаче със сиг са оправяни, както м/увпрочем и на Кейт. А за носа ... хмм, там не мога да кажа

# 1 148
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 201
Все едно са актьори от индийски филм.

Ми те са си близо - Джохор е в Малайзия Grinning

# 1 149
  • Някъде там
  • Мнения: 16 030
А има ли някакъв проблем дори да го е правила,Меган?
Наистина са като от сцена на индийски филм,господина в синия костюм много свеж 😁.

# 1 150
  • Мнения: 8 578
Има кадърни доктори, които правят много умела ринопластика.После почти не си личи, че носа е по-малък.Много знаменитости си я правят и мисля, че и Меган е минала по реда, в което няма нищо лошо. На мен ми е миловидна в лице, не съм забелязала да крие или подчертава, че е от смесен произход. Много искам да я видя с къдравата и коса, според мен ще е страхотна и ще изглежда по-естествена.На моменти ми фалшивиее малко, но предвид работата и не е чак толкова изненадваща позата,която има.

# 1 151
  • Мнения: 9 617
...Много искам да я видя с къдравата и коса...
Ако има нещо, за което съм сигурна дори без източник от Двореца, е че изправя косата си само и единствено заради лично удобство. Simple Smile
Косите на афроамериканците са просто ужас. Това е някакво ежедневно мъчение. А пък за човек, който желае ежедневна прилична визия, са просто кошмар. Справка - Ютуб.
Повечето известни тъмнокожи жени поддържат изкуствено права коса (до леки едри букли) - Наоми Кембъл, Тайра Банкс, Иман, Мишел Обама, Ванеса Уилямс, Кондолиса Райс, Бионсе....

# 1 152
  • Някъде там
  • Мнения: 16 030
И не само известните.Децата ми имат приятелки от танцов клуб от Юар.Всички са с трайно изправени коси,а едва ли целта им е да скрият белезите на расата си точно те.И аз смятам че е за удобство.

# 1 153
  • Мнения: 8 578
Нямам идея как се поддържа такава коса, но си има жени, а и мъже , които си ходят естествено.Не е невъзможно неудобно. Всъщност някои от селебритата, а и не само, носят weaves, нещо подобно на екстеншъни от естествен материал, които се залепят или "зашиват" за ест. коса.

# 1 154
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 727
Ако има нещо, за което съм сигурна дори без източник от Двореца, е че изправя косата си само и единствено заради лично удобство. Simple Smile
Косите на афроамериканците са просто ужас. Това е някакво ежедневно мъчение. А пък за човек, който желае ежедневна прилична визия, са просто кошмар. Справка - Ютуб.
Имам колежки афроамериканки ( даже по-бели от Меган), но косите им са типичните ( както и нейната между впрочем). От тях зная, че използват съвсем различни препарати от нас...и да дават много пари за фризьор, но прическите им траят със седмици ( т.е. не е ежедневно мъчение). А и използват много изкуствени коси

Общи условия

Активация на акаунт