Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (85) - април 2019

  • 112 822
  • 2 086
  •   1
Отговори
# 1 620
  • София
  • Мнения: 13 149
Честит празник! Честит имен ден на всички цветенца!   bouquet

Топси, честит рожден ден!  bouquet

Вчера (както и в петък) така и не ми дойдоха слушалките от Милка. Ще трябва да ги чакам и в понеделник. Sad

Няма ли да започнат да разнасят чопърите на Калиакра? Мина толкова много време! Никой не се е похвалил, нали? Не съм пропуснала?

# 1 621
  • Мнения: 36 484
Чайовете ми харесаха на мен, но аз обичам да пия всякакви сладки напитки (независимо с какво са подсладени).

# 1 622
  • Мнения: 2 404
Честит имен ден на именниците - с много здраве и късмет да си носите имената.
Топси - Честит рожден ден - освен здраве и много желани награди
ПП как ги печелите тези слушалки - 10 капачки и НИЩО - МРЪН
ПП 2 Laughing последно време тези бири хич не искат да ми дават награди

Калиакра и аз ги чакам, но в условията беше 45 дни СЛЕД приключване на играта, а ако не се лъжа тя приключва на 30.04 - та моля, моля  Laughing , ако някой получи някаква неофициална информация, ще съм благодарна да я сподели.
Все още си чакам фотоапарата от милка
и тениската от орео - но доколкото разбирам и те май се бавят

# 1 623
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Mimsim, по мненията от тук пробвах през нощта. Излизахме снощи и като се прибрахме по никое време- към 3ч я регистрирах.  После пробвах още две на тел на ММ, нямаше нищо. Та нз къде е истината 😏🙄☺

# 1 624
  • София
  • Мнения: 5 617
ЧРД, Топси и честит имен ден на всички празнуващи. Пожелавам здраве, късмет и вдъхновение!

Аз с поредна кутия едно голямо нищо от Чудо. Приключвам с тях.

# 1 625
  • Мнения: 2 404
Mimsim, по мненията от тук пробвах през нощта. Излизахме снощи и като се прибрахме по никое време- към 3ч я регистрирах.  После пробвах още две на тел на ММ, нямаше нищо. Та нз къде е истината 😏🙄☺
благодаря към 1 пробвах и Нищо, 3 няма как

# 1 626
  • Мнения: 2 485
И при нас стана вече доста на нула за Туборг Simple Smile

# 1 627
  • Мнения: 2 682
Честит рожден ден!
Искам само да попитам за играта на Либрес има ли значение продуктите от кой обект трябва да се купят или може от всеки?
Може от всеки стига да са два продукта и да пише на бележката, че са продукти на Либрес.

Честито на всички празнуващи и от мен!

# 1 628
  • ЛОВЕЧ
  • Мнения: 815
Честит рожден ден на Топси и честит имен ден на всички празнуващи днес! Имам 20 непечеливши капачки на Пепси ,ако някой желае размяна  за  един код на чая да се пробвам и аз за четец да пише.Освен чопър на Калиакра нищо друго не чакам!

# 1 629
  • Мнения: 478
Днес във Фантастико в Драгалевци играта на чая беше приключила, а уж до края на месеца... Не ми се разправяше отново, не чакам нищо от никъде. Мрън. Joy

# 1 630
  • Мнения: 2 579
На FINO има по една везна май на магазин. Отказах се да купувам продукти  защото вече я бяха спечелили, а само преди седмица се заредих с фолио.

# 1 631
  • София
  • Мнения: 515
Честит празник на всички празнуващи, да сте здрави и щастливи.
Вчера реших да се пробвам с Либрес, така или иначе си купувам само такива превръзки, та се оказа че в аптеки Софармаси има промоция за всеки един пакет превръзки ти подаряват една кутийка с ежедневни превръзки, та дори и да не спечеля тениска пак съм на далавера. 😁 Притеснява ме само, че все още не са ми одобрили бележката, но това е може би понеже днес е неделя.

# 1 632
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Благодаря ви за пожеланията! Да ви се връща Wink  Добре си  прекарах днес -възстановка в Добрич за Априлското въстание,/слагам линк  който иска да погледа/, после ме водиха  в една гора да видя  затрито секретно ракетно поделение. Сред останките му в пущинака видяхме и 2 змии, което ми напомни какъв терариум е понякога форума Wink Здрави да сме!  Пък за  наградите   на Калиакра го сметнах горе-долу до средата на юни да сме ги получили.


# 1 633
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051
Четецът ми бързо, бързп сдаде багажа ☹
Някой беше писал, че е питал за гаранцията, бихте ли споделили към кого да се обърна, че не намирам.

# 1 634
  • Мнения: 844
Четецът ми бързо, бързп сдаде багажа ☹
Някой беше писал, че е питал за гаранцията, бихте ли споделили към кого да се обърна, че не намирам.
Съжалям,че толкова бързо се е счупил.Обадете се на номера от който са Ви потърсили ,за да уточните доставката или на националния номер на Кока Кола.Пишете после как са Ви съдействали.

Общи условия

Активация на акаунт