Лакове за нокти - 128

  • 44 685
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 819
И аз си взех днес калциев гел и тези дни ще го пробвам. И покрай него намазах два лака на Бел, бананово жълт и нещо като цикламен. Та... тези дни може и те да бъдат сефтосани 😂

# 691
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
И аз взех калциев гел, нямаше от другият, който е против неравности - Anti Striation. Него си го ползвам като основа и съм доволна.

# 692
  • София
  • Мнения: 1 170
Добро утро. Heart Eyes

# 693
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 319
Тези макове ги имам и аз. Голям проблем са, дебели като мушами, нееластични, без лепило. Как излъга твоите, че седят така хубаво?

# 694
# 695
  • Мнения: 5 108
Маме, мнооого свежо! Браво Green Heart

# 696
  • Мнения: 1 129
Green HeartGreen HeartБлагодаря Purpletka ... при мен вече си е лято и отсега нататък само свежарките вадя! Green Heart

# 697
  • Бостън
  • Мнения: 13 470
Страхотни маникюри момичета! Heart Eyes

От мен Cirque colors Sol под дъжда.
Ooooo, това ме порази директно в сърцето - отивам да го търся, прекрасен Cirque Colors Sol!

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
И моето!Боже,колко красив цвят.

# 699
  • Мнения: 5 478
https://www.instagram.com/p/BySbsJwD8H8/?igshid=130csoa1jg7jn Скоро не бях правила нищо интересно и сега изплагиатствах от вас Grinning

# 700
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
От мен SNB Васил Blue Heart

# 701
  • Мнения: 2 237
HeartbeatHeartpulse AraBesqUe, всеки път са страшно оригинални твоите творения и ваденките си пасват идеално с цвета на лака Two Hearts

# 702
  • София
  • Мнения: 1 170
Тези макове ги имам и аз. Голям проблем са, дебели като мушами, нееластични, без лепило. Как излъга твоите, че седят така хубаво?
Никакъв проблем нямах с тях. Залепих ги съвсем нормално. Извинявай, но да не си забравила да махнеш фолиото отгоре? Heart Eyes Или нещо си попаднала на лоша партида.

# 703
  • Мнения: 20 144
Мацки, някоя ползвала ли е капките за изсушаване на Чайната?

# 704
  • Бостън
  • Мнения: 13 470
Набързо и недоизпипано, но за днес толкова време има.

Общи условия

Активация на акаунт