Протест ли???

  • 1 917
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 733
Това , което очакваш отново да ти се напише е писано вече два месеца

Ако наистина се интересуваш просто ще почетеш по въпросните теми , които са заковани и в Клюкарника и в Майките
Всичко , което се обсъжда на тези протести е за осигурените майки , ако циганите са внасяли данъци нямам нищо против и те да получават по-високо платено майчинство наравно с мен .



Пиша това, което искам. На когото не му харесва да не чете. Не са ми виновни само циганите ама това е друга тема. Казвам го като кореняк софиянка от три поколения и от двата рода (за което нямам вина и няма да се извинявам). Вие ще се сетите, не ви требе джокер!

 Казах вече, че не съм информирана. Ние можем да спорим до безкрай, но никой в тази държава- повтарям - никой от политиците няма да си мръдне пръста, за да ни защити. Всичко е обвързано с европейски съюз. Не виждате ли колко много им се разясняват прават на циганите и така ги правят силни? Никой в Европа не ги иска и правят всичко възможно да ги оставят тук. С цената на всичко (сори за повторението).


Ти май за нищо не си информирана, а това за кореняк софиянката съвсем ме уби  hahaha. Да не мислиш, че с нещо си повече от другите а? Даже самото ти изказване май подхожда повече на някой от някъде си. Общо взето хората, които не са софиянци се оказва май, че са доста по градски от теб. За твое сведение благодарение на такива като теб нещата няма да се получат. А земи малко и за европейския съюз да почетеш! Имаго не само в нета. Ако си пишеш, за да имаш повече постинги давай маце, ама не се излагай поне. Айде остани си със здраве и дано не се наложи някой ден да съжаляваш за невежеството си.
П.С. И аз съм кореняк софянка, но това не ме прави нещо повече от другите.

# 31
  • Мнения: 1 953


 Казвам го като кореняк софиянка от три поколения и от двата рода ........

 Joy  Joy  Joy
Друго не мога да си позволя да кажа, защото не съм Софиянка  Embarassed  Embarassed   Embarassed

# 32
  • Мнения: 521
Въобще не схвана смисъла. Пий едно кафе и се събуди. Никой не е повече от другите. А защо не скокна да защитаваш циганите, които оплюх? Помисли преди да пишеш.

# 33
  • Мнения: 8 769
Заключвам темата. Има достатъчно теми за днешния протес. Моля, да се изказвате там и по същество!

Общи условия

Активация на акаунт