Протест ли???

  • 1 914
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 5 026
 Аз искам да споделя впечатлението ни(и на мъжа ми) от протеста в Плевен, който се състоя днес.Това е далеч от нашите представи. Та как протече:Кмет ,зам. кмет и разни други там от общината излязоха и прочетоха колко места има в яслите,детските градини...и ред други излишни информации.А на всичкото отгоре от толкова майки с деца в града имаше не повече от 20 колички.Това е абсурдно!И после всеки има някакви претенции.Дано в другите градове не е протекъл по толкова негоден начин!

# 1
  • Мнения: 1 629
Подобно и във Варна, с тази разлика, че бяхме 50. Не знам как можеш да накараш насила хората да се борят за правата си, след като дори намират за безсмислено да гласуват Rolling Eyes

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 5 733
За Бургас няма да говоря въобще.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 677
Според мен повечето хора се отнасят безразлично, защото не вярват че нещо може да се промени. Аз обаче вярвам, че може... затова бях на протеста и се подписах. Не вярвам да е било напразно!

# 4
  • Мнения: 2 534
Няма думи и за София , малко бяхме стпоред моите представи , пък и за град с размирите на София

# 5
  • Мнения: 7 837
Не е до невярване, а по-скоро до чакане на готово. Аз говорих в кю-то с няколко мои познати. Отговорите на две от тях бяха - Ами, моите деца са ве4е големи  Rolling Eyes Другите въобще не мислеха да си губят деня...
Е и, кво от това байнольо, то все от някъде трябва да се почне  ooooh! Овчедушието трудно се преборва.

Браво на всички вас, които днес сте били на протестите  Grinning

# 6
  • Мнения: 2 534
Тъй де , говорила съм лично с около 50 (поне ) майки , резултат - нулев
Само кумата ми дойде   bouquet , а иначе много ги бива да коментират в градинките  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 614
Според мен в София (за разлика от 01.06.) този път беше мнооого по-добре (но само откъм присъствие!)
Не ми хареса недоорганизираното шествие - мегафона въобще не се чуваше, абе имаше си още какво да се желае, но нали не е за последно - ще му хванем цаката!  bouquet
Не губете надежда, гласовете ни със сигурност се чуват, но не може всичко да стане в миг!

# 8
  • Мнения: 2 534
Ох , Правда , чува се мегафона , ама аз си мрънках под носа  Embarassed
Иначе на Ханибал произведението смятам , че се чуваше

# 9
  • Мнения: 521
Аз не взех отношение по темата, защото не искам да се увеличи още повече циганската част от населението. Ако по някакъв начин им се отрежат тия пари на печките и те са само за българи-ок.

# 10
  • Мнения: 1 629
Пипилота, единият от проблемите с организацията, поне във Варна, беше, че никой не си даде труд да прочете ИСКАНИЯТА Peace

# 11
  • Мнения: 521
А в тия искания този проблем споменат ли е? Извини ме за въпроса, но няколко дена не съм чела във форума.

# 12
  • Мнения: 2 534
Аз не взех отношение по темата, защото не искам да се увеличи още повече циганската част от населението. Ако по някакъв начин им се отрежат тия пари на печките и те са само за българи-ок.

Нямам думи , по-добре да не го бях прочела
Това изказване не ти прави чест още повече , че дори не си и запозната явно за какво иде реч

# 13
  • Мнения: 521
Аз не взех отношение по темата, защото не искам да се увеличи още повече циганската част от населението. Ако по някакъв начин им се отрежат тия пари на печките и те са само за българи-ок.

Нямам думи , по-добре да не го бях прочела
Това изказване не ти прави чест още повече , че дори не си и запозната явно за какво иде реч

ОК. Ставам обезчестена. Вече писах, че не съм запозната. Не всички можем да висим в нета непрекъснато. ЯВНО не ти е ден  bouquet Споко! Всеки има право на мнение. Като нямаш думи защо пишеш? Противоречиш си.

# 14
  • Мнения: 7 837
Пипилота, единият от проблемите с организацията, поне във Варна, беше, че никой не си даде труд да прочете ИСКАНИЯТА Peace

Защо? Куцаше ви организацията ли?

Нищо, за следващия път ще знаете.
Нали ще има протест и другия месец, не сте се отказали  newsm78

# 15
  • Мнения: 920
Мили майчета,
Аз не съм съласна. Много съм за това, което се случи наскоро. За данъците. Човк с 3-4 или повече деца, да има облекчения.  А този, който никога не е работил, НЕ. Какво ще стане като увеличат майчинските, циганките ще раждат повече.

# 16
  • Мнения: 2 180
Ами така си е-тези , които нямат деца се надяват докато им дойде времето да се оправи положението, а тези които имат си казват,че са пред свършен факт-що да си правят труд да протестират!
П.П. Аз пък изобщо не знаех, че се организират протести.   Embarassed

# 17
  • Мнения: 1 629
Какъв нет, каква организация??? Исканията, заради които се протестира са публично достояние от повече от месец! Срамота е да се говори така!
Кейси, куцаше присъствието.

# 18
  • Мнения: 521
Мили майчета,
Аз не съм съласна. Много съм за това, което се случи наскоро. За данъците. Човк с 3-4 или повече деца, да има облекчения.  А този, който никога не е работил, НЕ. Какво ще стане като увеличат майчинските, циганките ще раждат повече.

Ето за това иде реч! Но нека да изчакаме ответната страна да се изкаже. Мотивирано. Може би някой е намерил разрешение на проблема с циганките, които раждат циганета и ги оставят на самотек. Ако някой не е разбрал: те раждат заради майчинските. Някой против?

# 19
  • Мнения: 1 629
Да, против съм, че се изказвате тук и сега. Протестът се обсъжда повече от месец, а исканията, от преди това. Можехте да се включите в обсъждането навреме. Сега не ви прави чест.

# 20
  • Мнения: 2 534
Това , което очакваш отново да ти се напише е писано вече два месеца

Ако наистина се интересуваш просто ще почетеш по въпросните теми , които са заковани и в Клюкарника и в Майките
Всичко , което се обсъжда на тези протести е за осигурените майки , ако циганите са внасяли данъци нямам нищо против и те да получават по-високо платено майчинство наравно с мен .

# 21
  • Мнения: 2 180
pipilota, подкрепям с 2 ръце!!!  Peace
Но няма как да се разграничат циганите  #2gunfire Промяната /ако има такава/ ще засяга всички.

# 22
  • Мнения: 1 629
Хора, защо пишете в темите? Заради самото писане ли?

# 23
  • Мнения: 2 534
Пишете, без дори да сте прочели исканията , които между другото не включват само увеличение на майчинството

Последна редакция: сб, 01 юли 2006, 16:55 от писна ми

# 24
  • Мнения: 2 356
  Писна ми, свалям ти шапка. За упоритостта и ентусиазма  bouquet На първи август ли ще е следващият протест?

# 25
  • Мнения: 3 034
Ето затова нищо не се променя - защото много хора се изказват, без да са прочели и дават "компетентни" мнения, които са неадекватни. А всъщност не си признават, че не им се нарушава уютното ежедневие, за да се включат в нещо, което ще промени живота им към по-добро..... #Cussing out

# 26
  • Мнения: 2 534
Мисля , че на 1 август протест няма да има , заради отпускарския сезон .
Много майки и деца ще са на морето или по селата , така че най-вероятната следваща дата ще е 16 септември - събота отново , но тя ще се оповести допълнително  Laughing

# 27
  • Мнения: 7 837
Хаха, ще падна, когато нещо не ви отърва, все циганите са ви виновни  Tired

# 28
  • Мнения: 1 258
Хаха, ще падна, когато нещо не ви отърва, все циганите са ви виновни  Tired


Ха и не само това,ами и приказката за Вуте звучи съвсем актуално.

# 29
  • Мнения: 521
Това , което очакваш отново да ти се напише е писано вече два месеца

Ако наистина се интересуваш просто ще почетеш по въпросните теми , които са заковани и в Клюкарника и в Майките
Всичко , което се обсъжда на тези протести е за осигурените майки , ако циганите са внасяли данъци нямам нищо против и те да получават по-високо платено майчинство наравно с мен .



Пиша това, което искам. На когото не му харесва да не чете. Не са ми виновни само циганите ама това е друга тема. Казвам го като кореняк софиянка от три поколения и от двата рода (за което нямам вина и няма да се извинявам). Вие ще се сетите, не ви требе джокер!

 Казах вече, че не съм информирана. Ние можем да спорим до безкрай, но никой в тази държава- повтарям -   никой от политиците няма да си мръдне пръста, за да ни защити. Всичко е обвързано с европейски съюз. Не виждате ли колко много им се разясняват прават на циганите и така ги правят силни? Никой в Европа не ги иска и правят всичко възможно да ги оставят тук. С цената на всичко (сори за повторението).

# 30
  • Мнения: 733
Това , което очакваш отново да ти се напише е писано вече два месеца

Ако наистина се интересуваш просто ще почетеш по въпросните теми , които са заковани и в Клюкарника и в Майките
Всичко , което се обсъжда на тези протести е за осигурените майки , ако циганите са внасяли данъци нямам нищо против и те да получават по-високо платено майчинство наравно с мен .



Пиша това, което искам. На когото не му харесва да не чете. Не са ми виновни само циганите ама това е друга тема. Казвам го като кореняк софиянка от три поколения и от двата рода (за което нямам вина и няма да се извинявам). Вие ще се сетите, не ви требе джокер!

 Казах вече, че не съм информирана. Ние можем да спорим до безкрай, но никой в тази държава- повтарям - никой от политиците няма да си мръдне пръста, за да ни защити. Всичко е обвързано с европейски съюз. Не виждате ли колко много им се разясняват прават на циганите и така ги правят силни? Никой в Европа не ги иска и правят всичко възможно да ги оставят тук. С цената на всичко (сори за повторението).


Ти май за нищо не си информирана, а това за кореняк софиянката съвсем ме уби  hahaha. Да не мислиш, че с нещо си повече от другите а? Даже самото ти изказване май подхожда повече на някой от някъде си. Общо взето хората, които не са софиянци се оказва май, че са доста по градски от теб. За твое сведение благодарение на такива като теб нещата няма да се получат. А земи малко и за европейския съюз да почетеш! Имаго не само в нета. Ако си пишеш, за да имаш повече постинги давай маце, ама не се излагай поне. Айде остани си със здраве и дано не се наложи някой ден да съжаляваш за невежеството си.
П.С. И аз съм кореняк софянка, но това не ме прави нещо повече от другите.

# 31
  • Мнения: 1 953


 Казвам го като кореняк софиянка от три поколения и от двата рода ........

 Joy  Joy  Joy
Друго не мога да си позволя да кажа, защото не съм Софиянка  Embarassed  Embarassed   Embarassed

# 32
  • Мнения: 521
Въобще не схвана смисъла. Пий едно кафе и се събуди. Никой не е повече от другите. А защо не скокна да защитаваш циганите, които оплюх? Помисли преди да пишеш.

# 33
  • Мнения: 8 769
Заключвам темата. Има достатъчно теми за днешния протес. Моля, да се изказвате там и по същество!

Общи условия

Активация на акаунт