Протест ли???

  • 1 906
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 920
Мили майчета,
Аз не съм съласна. Много съм за това, което се случи наскоро. За данъците. Човк с 3-4 или повече деца, да има облекчения.  А този, който никога не е работил, НЕ. Какво ще стане като увеличат майчинските, циганките ще раждат повече.

# 16
  • Мнения: 2 180
Ами така си е-тези , които нямат деца се надяват докато им дойде времето да се оправи положението, а тези които имат си казват,че са пред свършен факт-що да си правят труд да протестират!
П.П. Аз пък изобщо не знаех, че се организират протести.   Embarassed

# 17
  • Мнения: 1 629
Какъв нет, каква организация??? Исканията, заради които се протестира са публично достояние от повече от месец! Срамота е да се говори така!
Кейси, куцаше присъствието.

# 18
  • Мнения: 521
Мили майчета,
Аз не съм съласна. Много съм за това, което се случи наскоро. За данъците. Човк с 3-4 или повече деца, да има облекчения.  А този, който никога не е работил, НЕ. Какво ще стане като увеличат майчинските, циганките ще раждат повече.

Ето за това иде реч! Но нека да изчакаме ответната страна да се изкаже. Мотивирано. Може би някой е намерил разрешение на проблема с циганките, които раждат циганета и ги оставят на самотек. Ако някой не е разбрал: те раждат заради майчинските. Някой против?

# 19
  • Мнения: 1 629
Да, против съм, че се изказвате тук и сега. Протестът се обсъжда повече от месец, а исканията, от преди това. Можехте да се включите в обсъждането навреме. Сега не ви прави чест.

# 20
  • Мнения: 2 534
Това , което очакваш отново да ти се напише е писано вече два месеца

Ако наистина се интересуваш просто ще почетеш по въпросните теми , които са заковани и в Клюкарника и в Майките
Всичко , което се обсъжда на тези протести е за осигурените майки , ако циганите са внасяли данъци нямам нищо против и те да получават по-високо платено майчинство наравно с мен .

# 21
  • Мнения: 2 180
pipilota, подкрепям с 2 ръце!!!  Peace
Но няма как да се разграничат циганите  #2gunfire Промяната /ако има такава/ ще засяга всички.

# 22
  • Мнения: 1 629
Хора, защо пишете в темите? Заради самото писане ли?

# 23
  • Мнения: 2 534
Пишете, без дори да сте прочели исканията , които между другото не включват само увеличение на майчинството

Последна редакция: сб, 01 юли 2006, 16:55 от писна ми

# 24
  • Мнения: 2 353
  Писна ми, свалям ти шапка. За упоритостта и ентусиазма  bouquet На първи август ли ще е следващият протест?

# 25
  • Мнения: 3 034
Ето затова нищо не се променя - защото много хора се изказват, без да са прочели и дават "компетентни" мнения, които са неадекватни. А всъщност не си признават, че не им се нарушава уютното ежедневие, за да се включат в нещо, което ще промени живота им към по-добро..... #Cussing out

# 26
  • Мнения: 2 534
Мисля , че на 1 август протест няма да има , заради отпускарския сезон .
Много майки и деца ще са на морето или по селата , така че най-вероятната следваща дата ще е 16 септември - събота отново , но тя ще се оповести допълнително  Laughing

# 27
  • Мнения: 7 837
Хаха, ще падна, когато нещо не ви отърва, все циганите са ви виновни  Tired

# 28
  • Мнения: 1 258
Хаха, ще падна, когато нещо не ви отърва, все циганите са ви виновни  Tired


Ха и не само това,ами и приказката за Вуте звучи съвсем актуално.

# 29
  • Мнения: 521
Това , което очакваш отново да ти се напише е писано вече два месеца

Ако наистина се интересуваш просто ще почетеш по въпросните теми , които са заковани и в Клюкарника и в Майките
Всичко , което се обсъжда на тези протести е за осигурените майки , ако циганите са внасяли данъци нямам нищо против и те да получават по-високо платено майчинство наравно с мен .



Пиша това, което искам. На когото не му харесва да не чете. Не са ми виновни само циганите ама това е друга тема. Казвам го като кореняк софиянка от три поколения и от двата рода (за което нямам вина и няма да се извинявам). Вие ще се сетите, не ви требе джокер!

 Казах вече, че не съм информирана. Ние можем да спорим до безкрай, но никой в тази държава- повтарям -   никой от политиците няма да си мръдне пръста, за да ни защити. Всичко е обвързано с европейски съюз. Не виждате ли колко много им се разясняват прават на циганите и така ги правят силни? Никой в Европа не ги иска и правят всичко възможно да ги оставят тук. С цената на всичко (сори за повторението).

Общи условия

Активация на акаунт