Спам тема (Пролет пукна, ние - не) от 01.04 до 30.04.

  • 39 531
  • 2 837
  •   1
Отговори
# 2 400
  • Варна
  • Мнения: 36 862
Осем, зяпаш ли троновете?

# 2 401
  • Мнения: 9 578
Осем, зяпаш ли троновете?
Не, Хайче. Решили сме да изчакаме да се посъберат. То колко години го чакаме, че няколко седмици нищо не са  Laughing Тия дни се каним да си почнем Зомбитата, хем моичкият ще си е наблизо повечко. Иначе аз докато го няма изгледах Друговремец и не е лош.

# 2 402
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 924
Откога ви казах, че Друговремец е хубав сериал. Wink

# 2 403
  • Варна
  • Мнения: 36 862
Друговремец никак не ме влече, но тия тронове май ще бъдат не по-малка зарибявка от зомбитата. И аз чакам да излезе целия сезон, добре, че ще е последен, поне ще знам, че е завършен. Ама зяпам клипчета в нета, главно любими песни, които са направени със сцени от филма и тоз младичкия хич не лъже. Пък аз мислех, че Момоа кат гушна букета вече няма да има мъж за гледане там. Е, имало още един Simple Smile

# 2 404
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 448
Кики, пак го изтървах това бюстие, значи. Ще слушам новините утре обаче, ако съобщят за десетки мъже, приети нощяс по спешност в кардиология, ще съм сигурна от какво е.

Ждулайката нещо ми се губи напоследък Rolling Eyes

# 2 405
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
ТукЪ мЪ, Ждулайката. Heart Eyes

Ма как знам кога да вляза в спама. Bowtie

# 2 406
  • На Марс
  • Мнения: 8 723
Е хай наздраве, днес ми е ден за фемили бондинг ... сготвил съм, фемилито гньете а аз лоча коктейл кат чичо Джеймс ... ама бъркан а не друсан или май беше обратното Simple Smile

# 2 407
  • Варна
  • Мнения: 36 862
Ставайте, мързеливци, малко остана до многото почивни дни, давайте да ги преборваме тия работни и да им видим сметката Simple Smile

А какво слънце е напекло тук...

# 2 408
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 448
Добро утро!
Днес ме събудиха в 7. Изненадващо, но съм в благосклонна да съм в добро настроение.

# 2 409
  • Мнения: 15 469
Добро утро! Hug

# 2 410
  • Мнения: 13 092
ДУ!

Аз още съм леко настинала, за щастие детето се пооправя. Даването на лекарствата е ад обаче.

И ей това нося, да ви разсмея малко 😆
Скрит текст:

# 2 411
  • На Марс
  • Мнения: 8 723
Честит ви малък петък ... и ДУ Simple Smile

# 2 412
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 924
Добро утро!

# 2 413
  • На Марс
  • Мнения: 8 723
Внимавайте с маскировката по Великден Simple Smile

Скрит текст:

# 2 414
  • Мнения: 17 643
https://www.youtube.com/watch?v=8EuyQTaOPrI

вторник и четвъртък не се ли работи кви почивни дни

Общи условия

Активация на акаунт