Искам да кажа ... (157) през април 2019

  • 80 445
  • 1 648
  •   1
Отговори
# 1 245
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 027
Мони, стискам!

Титина, чудесно!

На мен пък днес ми е никакво, тъжно и сълзливо. Затова си хапвам сладолед, шоколад, чипс Grinning Получих едно парфюмче, доволна съм Grinning Мисля още да поръчам! ММ ме подкрепя в яденето, в купуването на парфюми от сайтове, обаче не!

# 1 246
  • Мнения: 1 681
Мони, стиснати палци.

Мога да си отдъхна, излязоха ми кръвните резултати - нямам диабет. Вече си мисля, че всичко е с цел да източват застраховките  newsm78

Не искам да звуча саркастично-иронично, Тит, ама чак сега ли си го помисли? Голямо надцакване пада тук между лекари и застрахователи...то и затова вече трети път ми точат кръв последните 10 дена, но окончателна диагноза липсва Joy И, да, Ети, права бе, съвсем по пътечката на Марето ме бутат Stuck Out Tongue Winking Eye

Мони, стискам ви и аз!
Що си мисля, че още някой трябваше да стискаме тази седмица...Жълто цвете? Прощавай, ако обърках.

Селесте, оправяйте се Hug

Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 16:25 от sugarfree

# 1 247
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
ох тези парфюми. Слабост са ми и съм си наложила бан.Обаче попаднах на едни "стари" парфюми, почти за без пари...и банът е на път да падне. Дали да не си ги самоподаря за Великден  newsm78

Алечка, доколкото знам далтонизмът няма проявление при жените. Въпреки, че точно жената е носител на този ген ( какви глупости съм научила покрай мъжа ми и брат му) Mr. Green И аз имам проблеми с очилата си. Нали са с две отделения ( стълкото е разделено на две и всяка част е с различна лупа...и ги бъркам, през кое кога да погледна). Другата седмица и тримцата сме на очен лекар

Козунак ще ми носи една дружка. Онзи ден ме попита момичето, абе ти не искаш ли козунак и аз...не можах да откажа. Калин ще боядисва яйцата в четвъртък, от близо 4 години съм му делегирала тази отговорност.

Шугарче, малко съм идеалист и вярвам в доброто и честността. Чудя се обаче дали е от системата ( лечение на едно и също заболяване в САЩ- над $1 милион, в Турция, Франция, Израел - $70 хил.) Ок, добре, имам добра застраховка, няма таван, ама такива са единици...другите, кучетата ли да ги ядат

Онзи ден ни ошамариха заради Калин. че и пред него говорят, операции, и той каквато е драма куйн...Двама лекари, две различни мнения, диаметрално противоположни. След 6 месеца на контролен преглед.

# 1 248
  • Мнения: 14 306
Тит, браво! За далтонизма и аз така знам. Ние бяхме двамата  с бившя и ЛЛ първо на него и после по инерция и на мен, ама при мен греда 😁 А все за 30 години щях да се усетя, че не виждам, ама на- не ги виждах цветчетата и цифрите 😁 Трбва да ги сменя тия очила аз...

От парфюм и аз имам нужда.

Ети 🤗 Яж си, храната прави  борбата! За парфюмите ТМ категорично ней прав 😁

Ще кафепия с дружка аз, да разнищим клюките. Е, естествено заваля баш като ще тръгвам ама...

# 1 249
  • София
  • Мнения: 5 960

Що си мисля, че още някой трябваше да стискаме тази седмица...Жълто цвете? Прощавай, ако обърках.


Не, не е за мен! Обаче, ако утре неистово и неудържимо ви се прияде торта, сладолед, козунак или нещо друго подобно вкусно и забранено, си хапнете за мое здраве и без да ви е гузно си кажете: Сега какво да направя като Жълто цвете има РД Rolling Eyes Заслужава да се почерпя за нейно здраве   Party

# 1 250
  • Мнения: 39 370
Браво, Титина! Добра новина, дори и на фона за източване на средства!
Ети, угаждай си, да не ти пука.
Цветенце, весел празник да имаш. Утре- останалите пожелания!
Шугъре, ти каква я свърши с помощта на лекарите? Или само ти пречат?

# 1 251
  • Germany
  • Мнения: 7 945
Излязоха част от изследванията на децата и на мъжа ми. Има един показател при децата, който е под референтната стойност и ще го коментираме утре с педиатъра. Витамин Д и на двамата е много ниско, въпреки, че им давахме 2 месеца тази зима. Явно ще трябва по големи количества. На малкият чакам още едни допълнителни, които пуснах по препоръка на педиатъра и мойте за вит.Д и хормоните на щитовидната. Стискайте още малко, моля Simple Smile

# 1 252
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 027
Мони, дано само вит.Д е проблем, той поне може да се внесе в организма !

Ами , Алечко , той ,ММ не им вярва на БГ сайтовете , мошенници били Joy Караше ме да ми купи парфюНче и то хубаво , ама аз нали обикновенно я се двуУмя, я триУмя , та си тръгнахме без такова , ама в чуденка Joy
Та сега от сайтче Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 253
  • Мнения: 1 681
Мони, стискаме до свободно, дано всичко е на шест Hug

Тит, аз съм неподходяща да коментирам, защото ако трябва да съм честна, въпреки заядливия хумор, аз съм си идеалист също, не казвай на никого, моля Joy Но - като факт просто - имах и като твоята застраховка, сега е една по-скромна, уви и в двата случая, понякога пациентът е просто инструмент и разликата е в похватите за източване на едни пари...добрата новина е, че винаги някъде по веригата има някой, който си милее за работата.

Жълто цвете, прощавай, знам че някой трябваше да е на профилактични прегледи тая седмица, но явно обърках хората...от друга страна, не е лошо че вардя половинка джак за извънредни случаи, смятам дори да не чакам до утре Heart Eyes

Мари, още никаква, харесва им да ме опипват и опитват кръвчицата Joy тези дни ще ми се наложи да им позволя и да ме огледат изотвътре, та да ги успокоя, че нещо са по-притеснени и от мен Wink

Ети, на чужди сайтове вярва ли? Не съм си заидвала, ама ако да, ще ти пратя сайт, ти пазарувай, аз ще доставя с натрупване...някой ден:joy:

# 1 254
  • Мнения: 39 370
Ох, Шугъре....гледай от положителната страна. Хубаво си е една проверка да отметнеш между закуската и вечерята за джурасика.

# 1 255
  • Мнения: 14 306
Ааа, Ети, щом е само заради сайта, а не генерално срещу парфюмите си вземам думите 😁

Шугъре, бе оди да те видят, не е излишно.

# 1 256
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 027
Да, на чужди сайтове пО има вяра Simple Smile
Иначе и той си купува доста, но основно от Амазон/самолет/летище/
Шугъре , дай сайт , ама за теб или мен да поръчвам , М? Simple Smile

# 1 257
  • Мнения: 1 681
Оф...шА ида бе, кво да правя, ама не се тревожете и вие като докторятА, всички сме смъртни Stuck Out Tongue Winking Eye ще ме упоят малко с почти легални наркотици, ще мина на Мари процедурите, ама няма ме държат дни, а часове, пък после...ще се чуе Joy

Ети, за себе си пазарувай мило, аз имам още поне за година Hug https://uae.souq.com/ae-en/parfumes-woman/s/?as=1 като ги привърша, съм си обещала декаденса, дето обсъждахме с Хър Kissing Heart

# 1 258
  • Мнения: 39 370
Оф...шА ида бе, кво да правя, ама не се тревожете и вие като докторятА, всички сме смъртни Stuck Out Tongue Winking Eye ще ме упоят малко с почти легални наркотици, ще мина на Мари процедурите, ама няма ме държат дни, а часове, пък после...ще се чуе Joy
О, много добре. Аз бях избесняла, ама нали слушам лекаря си седях на гъз@ 5 дни. Как може да съм толкова зальохана?
А и от упойката не закачих някакви странични плюсчета. Каръшка му работа.

# 1 259
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Мари, барем някой готин доктор нямаше ли, м? Wink

Общи условия

Активация на акаунт