Искам да кажа ... (157) през април 2019

  • 80 424
  • 1 648
  •   1
Отговори
# 60
  • Canada
  • Мнения: 3 457
Да не ви изпусна 😁

Благодаря за новата тема!

На морето имаше един страшен татко, точно по мой вкус. Цялата фамилия бяха - 4 деца, баба, дядо. Аржентинци или испанци. Ми неговите крака бяха по епилирани от ръцете на жена му Joy

# 61
  • София
  • Мнения: 11 706
Хубав и щастлив април месец на всички!
И благодаря за новата тема!

# 62
  • Мнения: 39 330
Роклята ми беше по-евтина от бельото. 
Същата история. Купих си Уондърбра от Гърция. Сутиена го носих повече от 10 години и просто реших да се разделя с него. Бикините от комплекта още са живи. Имат и някакви перли, които не са мръднали въпреки прането в пералнята. Леле....имам бикина на повече от 22 години.
Аз изглеждах на 30 години.
Хер, ще има ли повторение за тези, които са почиствали гардеробите?

# 63
  • Мнения: 6 704
Аз бях с рокля от пясъчна коприна и кок, който сама си направих. Проблема е, че не мога да си намеря снимките Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 2 622
И моята рокля бе от пясъчна коприна - любимото ми отровно зелено - мама ми я уши Blush Но обувките и клъча бяха от Флавия - върха на сладоледа.

 Никой не успях да метна, не се и опитах де и си лягам преди да успее някой да ме изпързаля Stuck Out Tongue Winking Eye

# 65
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
И моите обувки бяха от Флавия - тогава "Петър Ченгелов". Помня, че бяха някаква лимитирана серия, сребристи. Чантата я взех от "Валентина" - на главната. На абитуриентската си бях с костюм от бяла естествена коприна с апликация (пола и туника). А прическата сама си я направих. Когато отидох на фризьор, въпреки уговорения час висях час и половина да чакам, накрая фризьорката дойде до мен, пипна ми косата и проточи "Оооф, с тая косица какво да я правяяя". И аз си тръгнах.

# 66
  • Мнения: 5 327
Леле Янче, тая фризьорка каква греда е е била.
Аз бях готина абитуриентка, не ме е срам от себе си, хич. С черна плюшена рокля, дълга, с много високи обувки и тупирана коса;)
На грим не съм ходила, един син молив си купувах, спирала и червило.
Тая година стават 20 от завършването ми, леле как минава времето.
За втората вечер бях със светъл костюм с панталон и отново много високи обувки.

# 67
  • Мнения: 17 987
Олее, чак ми е смешно сега...като знам какъв екшън беше миналата година. Ама пък беше много готинооо, искам пак 😘. То пробни прически, грим, фотосесиии, голяма тръпка е

# 68
  • Мнения: 11 004
Обичам април Simple Smile пролетно време, имам рожденичка и именник, след това идват Великденските празници.

Тази вечер дъщеря ми ме метна много майсторски. Получи й се, браво Simple Smile

Като абитуриентка бях свежарка. Сега бих пропуснала единствено много късата коса и бих си направила хубав маникюр. Сутиенът и обувките бяха най-скъпата част от тоалета ми и още са здрави.
Гримирах се сама. Брокатът беше на мода и всички бяхме обилно поръсени и намазани с него.
Втората вечер беше в къща за гости и си прекарахме много по-хубаво, отколкото на бала.

# 69
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Поздрави от Левски Simple Smile градът де.

Добре сте, гледам. Попрочетох от тук от там.
Люси, както винаги, много весело пише Simple Smile

Аз си се харесвам и сега като си погледна снимките от бала, нищо че са три.
Синковецът, вече писах, го сгласихме. С фрак, дълга коса и брада Simple Smile

Лека нощ, че утре рано ще се става и доста работа трябва да се отхвърли, че и километри по полета и села.

# 70
  • Мнения: 14 302
Добро утро!

Честит да е рожденика на Ренко, много здрав, щастлив и успешен! Heart

Напрегнато ми е тия дни. Крива съм и знам причината, ами да видим кога ще събера смелост да я променя... Че и йога инструктурката ми е отпуска, не мога да ида да изпусна парата и да си намеря дзена. Ще помедитирам довечера у дома Grinning

На бала и аз си се харесвам, нищо, че съм китайче. Много се забавлявахме. После ходихме за 2 дни в Елена и там какъв купон си спретнахме... Обаче ние си бяхме задружна групичка от 5 кифли и още сме си заедно.

# 71
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 684
Добро утро,

Нямам нищо за казване, ама ей тъй, да се отбележа. Нещо не се наспивам напоследък и сутрин ми е много тегаво, явно от смяната на часа.

Люска, не му се ядосвай на младежа. Напълно те разбирам /големия ми син е с брада  #Cussing out/ и все го питам, що държи да се загрозява зорлем, а той ми отговаря, че нямам вкус. Та тяхно право си е да изглеждат по-зле отколкото са /по наше виждане/.  Joy

# 72
  • Мнения: 39 330
Добро утро!
Ренко, да ви е жив и здрав малкия мъж! Да слуша, да се учи и да сполучи! Весел празник.
Днес и аз съм на едно 7 годишно момче на рожден ден. Децата категорично отказаха да ме придружат. Мислят се за големи.

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 16 114
Честита ни пролетна темичка!

Да се разпиша, че не мога да ви смогна.
Режимът ми на сън се скапа тотално! Снощи си легнах в 1ч и тази сутрин се събудих в 6.30ч. Обаче трябва да поспя още малко, че на работа ще ми се доспи рязко....
Децата са във ваканция и у дома е страшно! Снощи като се прибрах от работа, шкафа, пода и мивката в кухната бяха набрашнени! Правили бъркоч от прясно мляко, лимон и брашно! Само не разбрах, целта на задачата им!😂🤔🙄

# 74
  • Мнения: 2 254
Добро утро,

Ренко, честит да е рожденика! Много здрав, щастлив, разумен и с много късмет!

Не мога и аз да се наспя тези дни, сутринта пак едва станах, а не лягам късно. Само днес и утре работа и съм 2 дни отпуска Simple Smile Утре вечер, след работа куфар трябва да оправям Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт