Лидл 126 - Априлско-ваучерна

  • 91 545
  • 1 587
  •   1
Отговори
# 1 545
  • Мнения: 198
Здравейте, мнение за блендера от 02.05. https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=23768
Дали би станал за домашен сладолед, тесто за гофрети? Нямам място и търся нещо малко

Последна редакция: вт, 30 апр 2019, 15:35 от г-ца Принцеса

# 1 546
  • Бургас
  • Мнения: 5 688
Има разни нови артикули тук-там. Освен салатите, дето ги спомена и показа 13, има и разядки. Взех от тях "Крем за мазане с риба тон". Ако не бях на режим, щях да изплюскам цялата кутийка! Много обичам рибни пастети, а този се оказа доста приятен на вкус и с парченца рибка на места Grinning Съдържанието му е ужасително дълго и със сигурност с много неща, дето не искам да ги знам и лицемерно го пренебрегнах и мазах ли, мазах...
Има и едни браунита в кутия, опаковани по отделно всяко, ама не съм ги взимала още.
Вкарали са бисквити Траяна и разни други масовки, което не ме кефи мен лично, ама за други може би ще е добре Wink
И има кошове с разпродажбени неща от по 3, 5, 10, 15лв. Нищо не си харесах от там, обаче.

# 1 547
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 762
Тези браунита техни ли са си? Милка пуснаха такива. Никак не ми харесват.

# 1 548
  • Бургас
  • Мнения: 5 688
Мисля че техни си бяха или поне не някаква позната марка.

# 1 549
  • Мнения: 283
Някой взе ли си кокосова вода? И за какво може да се използва. Помислих, че става за пиене, но има ужасен вкус.

# 1 550
  • Мнения: 10 212
Е, какво са й сложили, че да има ужасен вкус?! Истинската кокосова вода от кокосовия орех е сладка и с деликатен вкус, много ми харесва и я пия като сок, не я ползвам за друго, то не остава за ползване, половин чаша е. Но съм опитвала само тази, която си е в кокосовия орех, аз само орехи купувам, такива извлечени води, млека и т.н. - не.

# 1 551
  • Бургас
  • Мнения: 5 688
Тази наистина е гадна и след като 3 пъти ходих да дебна да я заредят предишния път, умрях от яд като я отворихме и никой не я хареса - дребният плю, аз също, при все че от ореха директно обичам да я пия. Изхвърлих я недоумявайки защо е толкова гадна!

# 1 552
  • Мнения: 9 573
момичета, има ли пресни картофи в лидл, че не мога да се доредя до пазара? и да ми препоръчате някой сладолед/дадете идея за десерт?

# 1 553
  • Мнения: 283
Е, какво са й сложили, че да има ужасен вкус?! Истинската кокосова вода от кокосовия орех е сладка и с деликатен вкус, много ми харесва и я пия като сок, не я ползвам за друго, то не остава за ползване, половин чаша е. Но съм опитвала само тази, която си е в кокосовия орех, аз само орехи купувам, такива извлечени води, млека и т.н. - не.
Абсолютно нищо сладко няма в нея. И аз прочетох, че трябва да е сладка, но......

# 1 554
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Има разни нови артикули тук-там. Освен салатите, дето ги спомена и показа 13, има и разядки. Взех от тях "Крем за мазане с риба тон".
аз опитах със сьомга, супер е също.

# 1 555
  • Мнения: 35 148
Ето идея за десерт. С ванилов сладолед е чудесно.
http://yoli-www.blogspot.com/2009/09/blog-post_22.html?m=1

# 1 556
  • Мнения: 9 573
Ето идея за десерт. С ванилов сладолед е чудесно.
http://yoli-www.blogspot.com/2009/09/blog-post_22.html?m=1

благодаря, но не го отварям. имах предвид да купя готов десерт от лидл Wink

# 1 557
  • Мнения: 2 845
Аз много харесвам страчателата в Лидл, също и един с мента. Направих рекорд - не съм стъпвала в магазина от повече от седмица Grinning Grinning

# 1 558
  • Мнения: 10 308
Вземала съм от там сладоледена торта със шоколад и портокал. Но едва ли я има всеки път. И много ми хареса сорбето, ако е останало някъде от него.

# 1 559
  • Мнения: 2 485
Може ли снимка на прахосмукачката за акарии, че нещо май съм я пропуснала
https://www.lidl-service.com/cps/rde/SID-1355296C-0FE89329/lsp/h … D0%B0%D1%80%D0%B8
В Пловдив Тракия имаше и на Хоуммакс.
Аз я ползвам тази прахосмукачка, но се чудя нещо. В книжката пише филтърът да не се мие с вода, а в описанието от линка пише миещ се филтър. Не знам кое е вярно, но за всеки случай не го мокря, а само изтупвам.

Общи условия

Активация на акаунт