Лидл 126 - Априлско-ваучерна

  • 91 196
  • 1 587
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 6 202
Аз спиртен и галиев взех преди да се роди малкия,и един електронен.За него не ми се е налагало, ама аз ги ползвах 3 4 пъти и електронния ми даваше някакво отколонение от 0.5 спрямо другите които се разминаваха с 0.1 само.Хем и моят е браун,не от безконтактните обаче.
Взех беконче,страхотен омлет стана.Днеска пак ще ходим че забравих снощи някой неща 😁

# 946
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 725
Аз вече съм твърдо с Галиев термометър.
и аз на него най-много вярвам.

# 947
  • Мнения: 1 095
Аз съм доволна от килимите. Взех 150/200 в сиво. Идеален е за топлите месеци,  чудесно се вписва в скандинавския стил,  не се хлъзга и най-вече е 100% памук.... е за 40лв какво повече да искаш ☺️

# 948
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Аз съм доволна от килимите. Взех 150/200 в сиво. Идеален е за топлите месеци,  чудесно се вписва в скандинавския стил,  не се хлъзга и най-вече е 100% памук.... е за 40лв какво повече да искаш ☺️
По-малки размери има ли?

# 949
  • София
  • Мнения: 848
Момичета, тези гъби за обувки къде стоят. Уж гледам, а не ги намерих.
Скрит текст:
Или пък при нас няма ...

# 950
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 721
Да добавя за пилата...
Много слабичка ми се видя моята от към стържене. Аз някак очаквах нещо по серт. Петите ми са що годе мекички и нямам нещо фрапиращо за стържене, но се зачудих ще свърши ли изобщо нещо. Пробвах я на ръката си Stuck Out Tongue Winking Eye и общо взето почти нищо не се случи.
Пилата се ползва на суха кожа. Колкото е по-мека кожата, по не става нищо.

# 951
  • Мнения: 547
Момичета,  някоя от вас купи ли си термометъра? Няколко пътш вече го пробвам,  на всички ни показва 37.4 или 37.5 температура.  Днес пробвах да си я измеря и с електронния,  показа ми 36.7 , а с този от Лидл пак 37.4 ... незнам аз ли не правя нещо като хората или просто термометъра е боклук. И най-лошото е че не мога да намеря бележката за да го върна... Cry

# 952
  • Мнения: 10 201
Този Т е по друга скала - 37.5 не е болест, изрично си е записано и светлинно обозначено. На челото ми дава над 37, но пък в ухото 36.6, колкото и пъти да мерих.

# 953
  • Мнения: 68 582
Нали ви казах...забавно е с тоя термометър..идеален за игра 😄
Синокът ме подкачаше..нарочно го мушкаше нейде, за да се появи ожобреното човече, и ми го показваше...първият път щях да получа удар, шашкам се е меко казано, като видя че има Т.....та показвяше ме го и ми гледаше сеира после....

# 954
  • Мнения: 1 095
Аз съм доволна от килимите. Взех 150/200 в сиво. Идеален е за топлите месеци,  чудесно се вписва в скандинавския стил,  не се хлъзга и най-вече е 100% памук.... е за 40лв какво повече да искаш ☺️
По-малки размери има ли?
67/120 см

# 955
  • Мнения: 2 781
Здравейте, има ли нахут в постоянния асортимент ?

# 956
  • Мнения: 1 676
Здравейте, има ли нахут в постоянния асортимент ?
Има, в консерва е Hands V

# 957
  • Мнения: 548
Здравейте, има ли нахут в постоянния асортимент ?

Има,но е най-скъп в сравнение с другите магазини.

# 958
  • Мнения: 2 781
Благодаря за бързите отговори. В крайна сметка взех от фантастико. 400гр е 1.29лв.

# 959
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 076
Лидл предлага ли замразени  сурови скариди?

Общи условия

Активация на акаунт