Звездни компромати - Април'19

  • 230 586
  • 2 574
  •   1
Отговори
# 2 295
  • Варна
  • Мнения: 4 444
И двамата са ми много неприятни! От Мария всичко може да се очаква. Вкусът и за мъже е потресаващ.

# 2 296
  • Мнения: leet
И аз не виждам нищо лошо в снимката на Лили, според мен няма някакво особено послоние в такьв тип снимки, независимо на колко години е жената. С фотошоп или без,  изглежда добре и не е прекалила

# 2 297
  • Мнения: 5 906
Новата приятелка на Джони Деп - около 20-годишна рускиня. Май щял да се жени:
https://www.dailymail.co.uk/news/article-6941023/Johnny-Depps-ne … ssian-dancer.html
Ей сега ще види този кон боб яде ли. Да беше се обадил на Мел Гибсън първо.

# 2 298
  • Мнения: 18 630
Бившата ще му се стори съвсем приемлива.

# 2 299
  • Мнения: 16 874
Съмнявам се Лили в действителност да изглежда така. Играл е фотошопа повече и от Андреините снимки.
Може да е слаба, но на 80 няма как да е толкова стегната и да докара сексапил.
Мен ми е малко гнусно, но въпрос на вкус.

# 2 300
  • Мнения: 2 806
А пък според мен, Наташката на Джони е ниска топка в сравнение с Амбър и ще мине и замине скоропостижно. Не мисля,че има КПД-то на предишната.

# 2 301
  • Мнения: 6 008
В снимката на Лили Иванова не виждам нищо осъдително, защото не се показва нищо грозно. Има модели по на 70 и 80 години с красиви снимки. Жената е звезда и наистина й се получава да изглежда добре - аз това виждам, а не някакви години.

# 2 302
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
А пък според мен, Наташката на Джони е ниска топка в сравнение с Амбър и ще мине и замине скоропостижно. Не мисля,че има КПД-то на предишната.

Абсолютно! Тази е някакво мимолетно преживяване и ще си замине, без да бъде запомнена.

# 2 303
  • Мнения: 5 906
Сега ако се качат снимки на възрастна жена, но чужденка, всички ще кажат: ехааа, страшна. Но понеже е Лили Иванова... Така и не разбрах, защо тази уникална жена дразни толкова.

# 2 304
  • София
  • Мнения: 12 495
Мадона напоследък все с тая превръзка ходи. Изтрещя и тя.
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 2 305
  • Мнения: 15 061
Мадона определено е по-пошла и вулгарна от баба Лили Иванова.

# 2 306
  • Мнения: 12 674
Сега ако се качат снимки на възрастна жена, но чужденка, всички ще кажат: ехааа, страшна. Но понеже е Лили Иванова... Така и не разбрах, защо тази уникална жена дразни толкова.

Мен - с държанието си.

# 2 307
  • София
  • Мнения: 12 495
Дженифър Лопес
Скрит текст:
Скрит текст:

# 2 308
  • Viena
  • Мнения: 3 594
Мадона с баба Лили не трябва да се сравнява.

# 2 309
  • Мнения: 6 008
Ама нито Мадона, нито Лили Иванова са дошли пред вашия блок така, не закриват вашето слънце в парка... Хората са артисти и това, което показват пред обектива или на сцената е част от професионалния им живот. Мадона може да си позволи тази превръзка на лицето, защото е Мадона и защото не е просто някоя луда баба от махалата с превръзка на окото за разкош...цялото това излъчване е търсено и за ваш шок си има концепция заложено в него.

Общи условия

Активация на акаунт