Звездни компромати - Април'19

  • 230 579
  • 2 574
  •   1
Отговори
# 2 160
  • Мнения: 3 743
Мъчно не може да ми стане за тия двамата, един дол кухи дренки са. След целия този цирк, който разиграваха преднамерено по медиите с години  нямам идея как ги велият сега за идеалното семейство. Развяваха си мръсното бельо пред цяла България, само и само някой да ги забележи- като Ким К. са ми. Това дете един ден ще чуе какви помии е изливал баща му в/у майка му и съответно и двамата как са вършали наред. Толкова да нямат свян и малко да се кротнат и скрият.

Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 15:03 от Emiliana V55

# 2 161
  • Мнения: 18 704
Да не би някои мъже - секс маниаци (като Благо) да имат подтик да се правят на отдадени на вяра и църква? Той е поне третия случай - реален - за който знам. Един познат преди години пак така само за Кама сутра говореше и само секс го вълнуваше, по едно време с учудване разбрах, че е станал... поп! И наистина си ходи и си попства.. И Благо подобен ми изглежда. Да не стане Златка попадия, след нея и други после...

# 2 162
  • София
  • Мнения: 9 531
Бритни с гаджето:
Скрит текст:
Излязла е от психиатрична клиника за празници само. Пуснали са я извънредно. Коментираха сутринта по немската телевизия, че състоянието и е тревожно и че погледът и буди притеснения в почитателите и.

# 2 163
  • Мнения: 4 717
а има ли доказателства, че Благо е секс-маниак? малко като наивен балък ми се струва, дето постоянно се намира някоя да го цоцка, пък той се отчита с дете.

# 2 164
  • Мнения: 18 704
Маниак си е за мен. И вечно ходи и кръшка дори на "официалната си" към момента жена. Да не забравяме, че всяка от съпругите му го изритва именно заради непрестанни изневери.

# 2 165
  • До морето
  • Мнения: 7 112
Не го жалете толкова чедото на Петканови. Децата на Джизъса дали вече не са чули, че баща им е зарязал майка им бременна, за да си ляга с един от най-големите фолк парцали? Ами Валери Джуниър дали не знае татю му и Найлона как плюеха по майка му?! Ами Ава на Иван дали не е чела и чула какви храчки хвърляше татко й и майката на брат й върху нейната майка?!?!?!

На същото дередже са и 80% от децата на разведени родители, тъй че, това че Петканов хвърлил 2 куфара, а Петканова признала, че докато били гаджета му изневерила повече от 5 пъти, направо с мед да ги намажеш.

# 2 166
  • Мнения: 39 455
Ами не са 80%. С бившият ми мъж се стараем да запазим добрият тон. Така са всички около мен родители, които не живеят заедно.
Златка каза, че ще и разбие главата на "тая"/ Христина/, че не пусна децата в къщата на ББ. Е, ся това какво е?

# 2 167
  • Мнения: 18 704
Златка да си роди деца и да ги праща с новите жени на Благо където иска. Това ще си е нейно право.

# 2 168
  • Мнения: 5 007
Златка сериозно ли такъв коментар е направила? Много си е повярвала милата.

# 2 169
  • Бургас
  • Мнения: 6 603
Ако съществува реално Агенция за закрила на детето,не само по документи,би трябвало изобщо да не допускат деца в оня помиярник ББ.

# 2 170
  • Мнения: 787
Златка сериозно ли такъв коментар е направила? Много си е повярвала милата.
Мда,но като дойде на нейното място,друга песен ще запее вероятно.
Всеки,който парадира с нещо,материално или духовно...не му е чиста работата.

# 2 171
  • Мнения: 4 717
Наскоро ми попадна статия, че ББ си загубили лицеза и няма да се излъчва в БГ повече (алелуя!) и продуцентите дори събарят постройките, ще обявят терена на търг.

# 2 172
  • Мнения: 5 908


Да обясня, какъв е този клип, преценете дали да гледате.
Младо момиче-блогър е публикувала клип, в който гаджето на Петя Дикова нарича Вулева с грозен израз. И момичето, Силвия се казва, задава въпрос на този гаджето на Дикова, ако един ден има дъщеря, дали би му било приятно да я наричат по този начин. Е, той няма дъщеря, но има син и ето, че пак може да отговори на въпроса, нормално ли е да обиждаш външността на един човек, дори и този човек да е по принцип безкрайно неприятен.
Гледам клипа и си мисля, че ние в България абсолютно сме изключили от нормалното общуване.
Ако ви е интересно да видите, как една българка отдалече ни гледа, но много правилно преценява, моля...

# 2 173
  • Мнения: 161
Аз пък се чудя в кой квартал е този балкон. По посоката, в която се вижда телевизионната кула, ми се струва, че е Манастирски ливади:) Опитвам се да си спомня дали съм виждала някога жълтата сграда отзад вдясно.
Снимката е направена в кв. Бояна в кооперацията, в която вмомента са под наем. Съседи са ми, виждам ги често.

# 2 174
  • Мнения: 5 908
Омрях от завист.

Общи условия

Активация на акаунт