Звездни компромати - Април'19

  • 230 524
  • 2 574
  •   1
Отговори
# 2 175
  • Мнения: 1 295
Аз пък се чудя в кой квартал е този балкон. По посоката, в която се вижда телевизионната кула, ми се струва, че е Манастирски ливади:) Опитвам се да си спомня дали съм виждала някога жълтата сграда отзад вдясно.
Снимката е направена в кв. Бояна в кооперацията, в която вмомента са под наем. Съседи са ми, виждам ги често.

заслепяват ли те с красотата си Grinning

# 2 176
  • Мнения: 8 219


Да обясня, какъв е този клип, преценете дали да гледате.
Младо момиче-блогър е публикувала клип, в който гаджето на Петя Дикова нарича Вулева с грозен израз. И момичето, Силвия се казва, задава въпрос на този гаджето на Дикова, ако един ден има дъщеря, дали би му било приятно да я наричат по този начин. Е, той няма дъщеря, но има син и ето, че пак може да отговори на въпроса, нормално ли е да обиждаш външността на един човек, дори и този човек да е по принцип безкрайно неприятен.
Гледам клипа и си мисля, че ние в България абсолютно сме изключили от нормалното общуване.
Ако ви е интересно да видите, как една българка отдалече ни гледа, но много правилно преценява, моля...

Толкова е зле горката, че не можах да я изтрая до същността. Поне мисълта и да течеше гладко, а то ...

# 2 177
  • Мнения: 11 547
Наскоро ми попадна статия, че ББ си загубили лицеза и няма да се излъчва в БГ повече (алелуя!) и продуцентите дори събарят постройките, ще обявят терена на търг.
Това е най-хубавата новина, която съм чувала от доста време насам.

Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 16:31 от precious*

# 2 178
  • Мнения: 18 473
Стана ми мъчно. Толкова бг “звезди” остават без препитание. Взимат на хората хляба, ей.

# 2 179
  • Мнения: X
Дано Бритни се оправи,така е заради баща ѝ предполагам...
Ужас...

# 2 180
  • Мнения: 31 197


Да обясня, какъв е този клип, преценете дали да гледате.
Младо момиче-блогър е публикувала клип, в който гаджето на Петя Дикова нарича Вулева с грозен израз. И момичето, Силвия се казва, задава въпрос на този гаджето на Дикова, ако един ден има дъщеря, дали би му било приятно да я наричат по този начин. Е, той няма дъщеря, но има син и ето, че пак може да отговори на въпроса, нормално ли е да обиждаш външността на един човек, дори и този човек да е по принцип безкрайно неприятен.
Гледам клипа и си мисля, че ние в България абсолютно сме изключили от нормалното общуване.
Ако ви е интересно да видите, как една българка отдалече ни гледа, но много правилно преценява, моля...
Сливето е страхотен човек, радвам се, че мога да общувам с нея онлайн. Ще има среща с нея лятото като си дойде.

# 2 181
  • Мнения: 1 090
Според ТМЗ Бритни не е много добре. Старите й лекарства не действали и било необходимо да се заменят. Обаче били правени точно за нея и новият коктейл бил по метода проба-грешка, просто нямало друг начин. Пуснали са я само за един следобед.

# 2 182
  • Мнения: 39 370
Не разбрах защо Бритни е толкова зле, но се надявам да се възстанови.

# 2 183
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Заради здравословни проблеми на баща и, застрашаващи живота му.
https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-6948821/Jamie-Spea … hter-Britney.html

# 2 184
  • До морето
  • Мнения: 7 071
Бритни нали си беше стъпила на краката последните години? Какво се случи пак?

# 2 185
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Според клюката е спряла да си пие хапчетата и са я вкарали в клиника, за да е под контрол...Официалната версия е заради баща ѝ.

# 2 186
  • Мнения: 5 903


Да обясня, какъв е този клип, преценете дали да гледате.
Младо момиче-блогър е публикувала клип, в който гаджето на Петя Дикова нарича Вулева с грозен израз. И момичето, Силвия се казва, задава въпрос на този гаджето на Дикова, ако един ден има дъщеря, дали би му било приятно да я наричат по този начин. Е, той няма дъщеря, но има син и ето, че пак може да отговори на въпроса, нормално ли е да обиждаш външността на един човек, дори и този човек да е по принцип безкрайно неприятен.
Гледам клипа и си мисля, че ние в България абсолютно сме изключили от нормалното общуване.
Ако ви е интересно да видите, как една българка отдалече ни гледа, но много правилно преценява, моля...
Сливето е страхотен човек, радвам се, че мога да общувам с нея онлайн. Ще има среща с нея лятото като си дойде.
Тя е единствената, която гледам с удоволствие.

# 2 187
  • Мнения: 35 112
Аз пък се чудя в кой квартал е този балкон. По посоката, в която се вижда телевизионната кула, ми се струва, че е Манастирски ливади:) Опитвам се да си спомня дали съм виждала някога жълтата сграда отзад вдясно.
Снимката е направена в кв. Бояна в кооперацията, в която вмомента са под наем. Съседи са ми, виждам ги често.
А Златка бременна ли е , като ги виждаш често?
Венци Венц без брада...е друг човек!
https://www.instagram.com/mel.sh23/p/BwmMnqcgO8r/?utm_source=ig_ … shid=eef6j2gf7dor

# 2 188
  • Sofia
  • Мнения: 26 385
Не бих го разпознала Dizzy Face

# 2 189
  • Мнения: 1 090
Тото/Йонислав чакал бебе. Звездна бебешка година ще е!

Според клюката е спряла да си пие хапчетата и са я вкарали в клиника, за да е под контрол...Официалната версия е заради баща ѝ.
Казват, че била привикнала към медикаментите и първият опит за смяна не минал добре. Все още била под закрила, но такъв тип, че не можело да я вкарат в клиника без нейно съгласие и т.н. Абе, да се възстанови бързо, беше си стъпила на краката.

Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 18:04 от mi6ka.p

Общи условия

Активация на акаунт