Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 5 / Април 2019

  • 140 608
  • 3 187
  •   1
Отговори
# 2 610
  • София
  • Мнения: 17 777
Колко да е смешно, надали 30- годишните я молят да им бъде дарителна/доителна майка Simple Smile

# 2 611
  • Мнения: 9 485
Дааа, включи се ще си паснат с парцалите ти от шиин.


Това начин да си изпроси маратонки ли е? 😄

# 2 612
  • Мнения: X
Хубаво де, като ти е последна грижа и не те интересува, както повтори вече няколко пъти що държиш сметка на хората какво обсъждат?
Видя се с Пепе на клипът за "младите майки" колко негативи събра, и то защото се има за компетентна по всички въпроси и бръщолеви глупости. Когато зачеква сериозни теми, тогава се вижда истинският отзвук, поне според мен. Какви негативи може да събере, когато направи влог озаглавен "София се среща със Сиена" . Не знам какво толкова си се заяла с тия съотношения харесване/нехаресване, сякаш всеки който я харесва дава 👍, или обратното. Пепе от мен лично няма нито един палец надолу, защото не ми е навик, а съм сигурна, че много хора са по същият начин.
А за Валери и лошата кожа, аз не се включих в дискусията, но четох и повечето потребителки казаха точно обратното, че точно тя не си позволява да дава съвети като Ивана.

Последна редакция: ср, 24 апр 2019, 13:56 от Анонимен

# 2 613
  • Мнения: 3 743
Как ще няма с какво да заинтригува едно 11 годишно - целият ѝ живот е като розов сериал, децата обичат да слушат и гледат приказки, само дето тя не играе роля, а до украсява собствения си живот. Тя както и Валери показват една художествена измислица на това какво е да си голям, а децата най-много за това обичат да си фантазират- дали ще е да имат малки бебета да обличат като кукли и да си играят или ще пътешестват и ще имат необятна колекция грим и дрехи. Абсолютно съм убедена, че аудиторията и на двете е 80% деца 8-18годишни. И съответно тази аудитория ги гледа редовно в захлас и харесва или не харесва видеата, т.е. лайкове хиляди, а дислайкове няколко от тези, които наистина виждат какво им се предлага като съдържание.

При Милена е абсолютно същото, там даже съм удебена, че я гледат 95% деца и тук таме някой възрастен. Тя буквално снима детско реалити с главни герои грижовната мама, забавният татко, палавото момченце и сладкото момиченце. Идилията е пълна, като добавим баба и дядо, голяма къща и куче играчка. Не натоварва, не поучава нищо, просто пряко излъчване от дома им всеки ден.

Последна редакция: ср, 24 апр 2019, 13:54 от Emiliana V55

# 2 614
  • Мнения: 6 604
Ох, нека е Ивана с лошата кожа, не Валери. Не това точно беше важното в поста ми.
Но ви оставям да си съскате на воля. Дано дойде времето да им натриете носовете на българските влогъри като останат без рекламодатели и фенове.
П. П. Още нещо, последно - когато критикуваш писмено някого, е добре да не се допускат елементарни правописни грешки. Някак олеква мнението.

# 2 615
  • Мнения: X
Братовчедка ми е на 14, гледа Пепе и останалите, тя и всичките и съученички. Няма да се учудя, ако скоро поиска да става влогърка.

# 2 616
  • Мнения: 2 990
Да, така се казваше блогът! Шанел е любима марка на много хора, включително и на мен, но това не означава, че всичко всичко е сууупер и има голям смисъл. Особено бялата козметика на Шанел! Не е възможно да се прехласваш по всичко, само защото обичаш марката. Аз мисля, че смисълът на  блогърството е да бъдеш обективен и да препоръчваш справедливо. Особено, когато използваш много козметика, няма как да не правиш разлика между смислена козметика и така, която е абсолютно посредствена и струва скъпо само защото е в бурканче на световноизвестен бранд.
Но може и да греша. Може блогърството да е просто почесване на егото.

Съгласна съм. По-голямата част от влогърите се самозабавравят. Много от тях забравиха, че си направиха канали, само за да запълнят свободното си време. Това им беше хоби. После изведнъж се превърна в "професия", че и високодоходна при това. Хората, които ги гледат се превърнаха във "фенове"..... Фенове на какво ? И в крайна сметка, понеже пак засягам тая тема, не мисля, че, ако това е толкова доходоносно, хората щяха да се сцепват от работа и учене. Много малко са влогърите, които наистина помагат. Такива за мен са например Радостин и Ива, които със сигурност биха били полезни на много фитнес маниаци. В момента само за тях се сещам

# 2 617
  • Мнения: X
Мине се не мине седмица и цъфне некоя моралистка и ни обеснява как сме съскали, ама ще си съскаме какво ви пречи, след като има кукувици, които се правят на всезнаещи.

Последна редакция: ср, 24 апр 2019, 15:08 от Анонимен

# 2 618
  • Мнения: X
Диди,

Скрит текст:
ако мен визираш, благодаря ти за забележката, но не виждам какво толкова ти вади очите моето писане. Още вчера няколко пъти натърти "някоЙ" в изречение, в което се говори в мн.ч. Специално заради теб си проверих старите постове, да видя дали пък наистина съм допуснала такава грешка и не видях нищо такова. Дали ми олеква мнението или не относно влогърките, теб не те интересува, нали така. Смятам се за достатъчно грамотна, не е нужно в тема за разведряване да нападаш на лична основа.

Последна редакция: ср, 24 апр 2019, 14:04 от Анонимен

# 2 619
  • Мнения: X

[/quote]
Най вероятно визираш Стефи от eatlovemake up, при нея е началото беше много интересно, като имаше само блог, после с канала си пролича, че единствено показва скъпи неща, понеже им е фенка и е като д се похвали на приятелка. Шанел й е много любима марка, няма да забравя торбичките на Диор и Шанел в стаята за снимане, дано не ги бъркам се. В началото и Aдри показваше такъв клас козметика, но има и по важни неща от пудричкс и сенки Шанел, Диор и т.н. сега се е взела много сериозно в ръце с този режим, дано останат резултатите.
[/quote]

Всъщност Стефи от eatlovemake up е единствената блогърка,  на която й чета всички постове и сторита в иг. Съдържанието на блога й е супер, аз самата се усещам, че като си купувам такъв клас козметика се допитвам и до  нея за мнение. Обективна е, харесва ми, че има фокус - висок клас брандове. Мацката сама си ги купува, много й пращат така че ако излезе нов продукт и не му е направила ревю е защото не може да каже нищо хубаво Simple Smile Перфектен пример е Water-Fresh Tint

# 2 620
  • Мнения: 1 775
Дидито сигурно е влогър под прикритие и е дошла да "натрие" носовете на "змиите". НЕ й било работа, не я интересувало, но виси тук и отговаря на всяка. Smile

# 2 621
  • Мнения: 3 789



Това е пълна простотия. Супер унизително, според мен. Дислайк. Не знам коя е тази, но е пълен кретен, честно.

# 2 622
  • Мнения: X
Тази е поредната, която се е помислила за влогър, че даже и песен имат с гаджето ѝ.
Учила един месец в София и се отказала, не могла да се справи, плакала, и се върнали с гаджето обратно в Пловдив. Да се разплачеш направо. Коефициента на полезно действие на това момиче клони към 0. Аз лично тази я докладвах, за мен е недопустимо такива шегички да имат място в YouTube.

# 2 623
  • Мнения: 46 526
Според Пепка, въглехидратите са задължителни. Ще я пратя при някой ендокринолог, да й обясни за тия работи, че да не се излага така в интернетЯ.
Нищо такова не казва. Каза, че яде балансирано, като на обяд хапва И въглехидрат. И показа, ако не бъркам, малка порция сладки картофи на фурна, не торти, пасти и чипсове. Също подчерта, че на други хора не им влияят добре и всеки трябва да се води по тялото си. Както при нея млякото води до пъпчасване, примерно, а при друг е ок.

Аз също съм с проблеми и редовно посещавам ендокринолог, но не смятам, че казаното от нея е грешно. Всъщност съвпада изцяло с препоръките, които са ми дадени от лекаря. А пък за човек без болести, съветите ѝ са повече от добри.

П.П. За много неща не съм съгласна с нея, но конкетно по този въпрос не смятам, че беше крайна или се е изложила.

# 2 624
  • Мнения: 3 743
Диди , и аз не разбрах дали мен цитираш за правописа, редовно си проверявам постовете, защото определено допускам грешки в бързината.

За твоето мнение, само мога да кажа, че също не тежи много. Какво и кой точно защитаваш? Повечето хора тук като "хейтят" се аргументират много обосновано, с пример и тн, а на теб тезата ти е, че ние не трябва да пишем щото ... Така и не разбрах. Я вземи кажи Пепе (Валери, Ивана, Петкана...) прави това и това добре, помогнала ми е, полезна ми е. Ти хем не ги гледаш, не ти пука за тях, но тук сме много лоши, че коментираме идотското съдържание, с което ни заливат. С четене през редовете и размахване на пръсти, никого в нищо не можеш да убедиш, ако това имаш за цел. Ако не - наистина не виждам смисъл в цялото това конско - това си е баш губене на време.

Последна редакция: ср, 24 апр 2019, 14:27 от Emiliana V55

Общи условия

Активация на акаунт