Устройство против комари Chicco

  • 6 343
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
"Синди" (срещу Механотехникума)

# 16
  • Мнения: 2 467
Пу да му се невиди и късмет  Sad  Днес ще поръчвам таквоз устройство и аз и нц  Confused

# 17
  • Мнения: 3 457
аз го купих за 21.50 лв. от един детски магазин в Бургас
Тук го има за 22.50 лв.: http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=77&products_id=2524
 Peace

На мен не ми излиза, от този линк. И изобщо не мога да намеря такова нещо в Данет-а  Rolling Eyes

Още преди време го търсих там и така и не го видях  Thinking
питаи в знаеш кои магазин,аз маи само за него  ти пиша-нямат го в он лайн магазина но иначе го имат,аз от там си го поръчах и ми излезе 18,45 с отстъпката та и 2 си поръ4ах

За Пакостник ли говориш? В онлайн магзина ли да питам? Че не разбрах...
ДА ЗА НЕГО,НЯМАТ ГО КАчЕНО В ОНЛАЙН МАГАЗИНА ,НО ИНАчЕ ГО ИМАТ В НОРМАЛНИЯ МАГАЗИН(ПОНЕ ДО ОНЗИ ДЕН ГО ИМАХА)-МОЖЕш ОБАчЕ ДА СИ ГО ПОРЪчАш ПО ИНТЕРНЕТ И щЕ ТИ ГО ДОСТАВЯТ Peace,АЗ ТАКА НАПРАВИХ

# 18
А аз си го купих преди 2 дни това устройство и първата вечер нищо, но нощес мъжа ми беше целия изяден... ooooh!Къде сбърках?  TiredСтаята ни е малка, работи по цял ден и цяла нощ...Пак не спахме 2 часа, за да трепем комари... Crazy

# 19
  • Мнения: 594
За бургазлийки: аз си го купих преди 2 месеца от магазина на "Полием" на Богориди, но нещо напоследък май не ще да действа и малката е цялата в пъпки от комари  Cry

# 20
  • Мнения: 1 030
И моето май не действа, аз си го купих от 1 аптека в Бургас

# 21
  • Мнения: 863
Цяло лято в Бургас трепех комари с възглавницата,въпреки че машинката беше постоянно включена-този път Чико определено ме разочароваха,а съм им върл фен-та искам да кажа,че машинката не действа newsm11

# 22
  • Мнения: 177
Взех го в средата на август от "Синди" за 20.50 лв.Много съм доволна.Ползвах го навън,вечер като излезем в морската.Алекс нито венъж не беше ухапана от комар,но лампичката свети зелено newsm78 Ако е друг цвета трябва да се смени батерията.

Общи условия

Активация на акаунт