АГ Селена-19

  • 42 272
  • 739
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 4 400
Зависи какво плащате.Някои неща не заплащат с карта,а само в брой.
Странно, не са ми отказвали карта никога. Интересно ми стана, какво не може?
И на мен не са отказвали. Дори не е ставало въпрос какво ще плащам. Питах дали може да се плаща с карта и отговориха, че може.

# 481
  • Мнения: 408
За раждалите нормално в Селена: при кой лекар и акушерка родихте?

# 482
  • Пловдив
  • Мнения: 185
Ак. Катя Павлова и д-р К. Чалова - невероятни са! Да сме живи и здрави следващото пак при тях ще е.

# 483
  • Пловдив
  • Мнения: 545
+1 за Красимира Чалова и Катя Павлова. Докторката следеше цялата ми бременност и съм много доволна, понеже към 5.месец се наложи да влезна по спешност в болница и реагира много адекватно. С Катя Павлова не се бяхме уговаряли предварително, просто се случи на смяна когато раждах. Уникален акушер е, ако раждам пак, ще искам отново тях двете. За акушерката, хванах на смяна още една преди Катя Павлова, понеже раждането ми се проточи доста, но не помня името й. Също беше мила и внимателна.

# 484
  • Мнения: 1 980
Здравейте, каква е цената на ранния БХС (замервания и кръвна проба) в клиниката?

# 485
  • Мнения: 800
Преди няколко месеца, около 6, 127 платих.

# 486
  • Мнения: 5
Миналата седмица си записах час за ранна фетална морфология - 120лв. и БХС - 90лв.
Поне това ми казаха по телефона. На феталната морфология ще ми направят замерванията.

# 487
  • Мнения: 2 050
Правих безплатно БХС в Свети Георги

# 488
  • Мнения: 1 139
И аз също, преди това моя лекар ми беше направил измерванията.

# 489
  • Мнения: 5
Здравейте, някой може ли да препоръча добър лекар за правене на аборт?

# 490
  • Мнения: 726
Здравейте, някой може ли да препоръча добър лекар за правене на аборт?

За съжаление мога да споделя горчив опит. В никакъв случай не ходете в Окръжна болница.

# 491
  • Мнения: 257
Здравейте!
  Знаете ли колко струват изследвания за хепатит, васерман и т.н. тъй като заради разлика от 3 дни, искат да ми правят нови в деня на постъпването.

# 492
  • Пловдив
  • Мнения: 545
Здравейте!
  Знаете ли колко струват изследвания за хепатит, васерман и т.н. тъй като заради разлика от 3 дни, искат да ми правят нови в деня на постъпването.
Keity91, при мен разликата също беше някаква такава 3-4 дни, но нямаше как, по закон си трябват нови изследвания. Не знам ценоразписа, но ако те притеснява, пусни си ги в друга лаборатория.

# 493
  • Pazardjik
  • Мнения: 201
Вземете си направление от Л.Л. Винаги съм си ги пускала с направление .

# 494
  • Мнения: 263
Здравейте!
  Знаете ли колко струват изследвания за хепатит, васерман и т.н. тъй като заради разлика от 3 дни, искат да ми правят нови в деня на постъпването.
Здравейте, а какъв е валидния им срок според Селена? Знам, че за инвитро важат три месеца и за раждане ли е такъв срока, защото моята аг по жк ми каза, че са валидни 6 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт