WIZZ AIR - 34

  • 44 357
  • 799
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 326
Pipppa, щом малкото дете е под една година то ще пътува в скута на някой от вас. Това е от страницата на УИЗ:

“бебета на възраст до 2 години се настаняват в скута на съпровождащия ги възрастен”

Направо звъннете на кол центъра и питайте защо не дава да се чекира детето до вас или проверете дали мястото на вашия ред не е вече закупено. Ако не е свободно, пробвайте пак със смяна на реда и за двама ви, за да може да вземете ред с три свободни места и да се разпредели детето с вас Simple Smile

# 286
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Pipppa, щом малкото дете е под една година то ще пътува в скута на някой от вас. Това е от страницата на УИЗ:

“бебета на възраст до 2 години се настаняват в скута на съпровождащия ги възрастен”

Направо звъннете на кол центъра и питайте защо не дава да се чекира детето до вас или проверете дали мястото на вашия ред не е вече закупено. Ако не е свободно, пробвайте пак със смяна на реда и за двама ви, за да може да вземете ред с три свободни места и да се разпредели детето с вас Simple Smile
Като тръгна да чекирам ми показва ,че третото място на реда е празно ,но иска да го платя.
Не ми е проблем да го платя ,но и не виждам логика да го плащам.
Ще видя как ще го измисля.

# 287
  • Германия
  • Мнения: 8 103
Аз не бих платила. Празно е, защото детето трябва да бъде сложено до родителя. Това важи за всички авиокомпании, само че нискобюджетните си осигуряват по този начин повече приходи.

# 288
  • София
  • Мнения: 651
Привет,
Въпрос относно чекирането - ако се чекирам в приложението, нужно ли е да разпечтавам бордна карта или мога да ползвам директно телефона ( с електронна бордна карта) на гейта на летището? ( За София- Париж)

# 289
  • Мнения: 2 471
Привет,
Въпрос относно чекирането - ако се чекирам в приложението, нужно ли е да разпечтавам бордна карта или мога да ползвам директно телефона ( с електронна бордна карта) на гейта на летището? ( За София- Париж)
На летище София можете спокойно да минете с бордните карти от приложениетобез да ги разпечатвате. За Бове не знам.

# 290
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Авиокомпании - Такси за Промени на Име и Полет

https://bg.sparefare.net/content/content/airlines/lang/3/tab/1556185212574

# 291
  • Мнения: 1 879
Привет,
Въпрос относно чекирането - ако се чекирам в приложението, нужно ли е да разпечтавам бордна карта или мога да ползвам директно телефона ( с електронна бордна карта) на гейта на летището? ( За София- Париж)

А ако се бъгне гсма?
За една приятелка питам Wink

# 292
  • Мнения: 375
Привет,
Въпрос относно чекирането - ако се чекирам в приложението, нужно ли е да разпечтавам бордна карта или мога да ползвам директно телефона ( с електронна бордна карта) на гейта на летището? ( За София- Париж)

А ако се бъгне гсма?
За една приятелка питам Wink

Аз си нося резервен. Simple Smile

# 293
  • Варна
  • Мнения: 306
Привет,

Вече има по-малко от 48 часа до полета ни. При чекирането не виждам какви места ни е избрала атоматично системата(стигнах до втората стъпка от процедурата). В случай, че не си закупим места, кога ще разберем на кои места сме разределени?  И ако не ни допада разпределението, системата пуска ли корекция на местата срещу заплащане, при условие, че вече сме се чекирали?

# 294
  • Мнения: 1 122
Привет,

Вече има по-малко от 48 часа до полета ни. При чекирането не виждам какви места ни е избрала атоматично  системата(стигнах до втората стъпка от процедурата). В случай, че не си закупим места, кога ще разберем на кои места сме разределени?  И ако не ни допада разпределението, системата пуска ли корекция на местата срещу заплащане, при условие, че вече сме се чекирали?
Местата ще ги разберете след като приключите чекирането. В последствие може да си закупите места (или само едно, ако има свободно до някой от вас) и да изкарате нови бордни карти.

# 295
  • Варна
  • Мнения: 306
Galettta, благодаря много!  bouquet

# 296
  • Мнения: 13
Здравейте, член съм на дискаунт клуба, искам да направя резервация за общо 6 души, с които на отиване ще пътуваме заедно, но на връщане само 4 ще сме с един и същи полет, останалите двама ще се приберат на по-късен етап. Интересува ме, за да ползвам максимално отстъпката три отделни резервации ли трябва да направя ( една за наотиване, където да сме всички с отстъпка от дискаунт клуба, една за навръщане за нас 4 -мата с отстъпка от дискаунт клуба и една отделна без отстъпка, понеже няма да се връщам и аз с тях за останалите двама) Дано сте ме разбрали, че малко тъпо го обясних 🤷🏼♀

# 297
  • Мнения: 4 401
Да, така
Или една за отиване и връщане 4 човека + друга за двама без отстъпка, но така вероятно ще е по-скъпо

# 298
  • София
  • Мнения: 759
Да, три резервации, както сте го описали. Отстъпката може да се приложи само към резервации, в които пътува този,  който е купил картата.

# 299
  • Мнения: 13
А дали се очаква намаление тези дни по случай рд на wizz? От 01:00 часа днес ли започваха принципно питам?

Общи условия

Активация на акаунт