WIZZ AIR - 34

  • 44 268
  • 799
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 13 148
Не ти трябва кол центъра. Като купуваш билет, гледай хубаво, има избор какъв багаж да включиш, там е приорити. Цената е за посока, как я определят нямам идея.

Благодаря ви много. Когато тръгнах да правя резервацията обаче ми излизат само Wizz Go,Wizz Plus и Basic ,затова малко се обърках. Wizz Priority се добавя по- нататък или?

Да. Но си помисли кое ти върши повече работа - чекиран малък багаж, в който можеш да носиш течности без ограничения, но ще го подхвърлят и мерят на килограм или Приорити, при което багажът ще е с теб, но не можеш да носиш течности над 100 мл и ще мерят на размер, а не на кг. Цената на двете е подобна (+/- 2евро)

# 361
  • Мнения: 4
Не ти трябва кол центъра. Като купуваш билет, гледай хубаво, има избор какъв багаж да включиш, там е приорити. Цената е за посока, как я определят нямам идея.

Благодаря ви много. Когато тръгнах да правя резервацията обаче ми излизат само Wizz Go,Wizz Plus и Basic ,затова малко се обърках. Wizz Priority се добавя по- нататък или?

Да. Но си помисли кое ти върши повече работа - чекиран малък багаж, в който можеш да носиш течности без ограничения, но ще го подхвърлят и мерят на килограм или Приорити, при което багажът ще е с теб, но не можеш да носиш течности над 100 мл и ще мерят на размер, а не на кг. Цената на двете е подобна (+/- 2евро)
Добре,благодаря много за съдействието!

# 362
  • Мнения: 161
Здравейте!
Детето ми е на 17 г . и искам да попитам ще може ли да лети само, без придружител ?
Извинявам се, ако е коментирано назад в темите.

# 363
  • Мнения: 1 122
Здравейте!
Детето ми е на 17 г . и искам да попитам ще може ли да лети само, без придружител ?
Извинявам се, ако е коментирано назад в темите.
Здравейте. Дори и да е/не е коментирано тук, в сайта на wizz има информация.
Та- може.
ВЪЗРАСТЕН
НАД 16 ГОДИНИ
ЦЕНА ЗА ВЪЗРАСТЕН
МОГАТ ДА НОСЯТ ПЪЛНА ОТГОВОРНОСТ ЗА ДЕТЕ
МОГАТ ДА ПРИДРУЖАВАТ ГРУПА ОТ НАЙ-МНОГО 10 ДЕЦА

https://wizzair.com/bg-bg/informatsiya-i-uslugi/informatsiya-za- … /detsa-i-bebeta#/

# 364
  • Мнения: 2 465
Здравейте!
Детето ми е на 17 г . и искам да попитам ще може ли да лети само, без придружител ?
Извинявам се, ако е коментирано назад в темите.

Може, но щом е под 18 години, ще трябва двамата родители да подпишат пред нотариус декларация, че са съгласни детето им да пътува само извън страната.

# 365
  • Мнения: 161
Много ви благодаря за отговорите!

# 366
  • Sofia
  • Мнения: 647
Да, три резервации, както сте го описали. Отстъпката може да се приложи само към резервации, в които пътува този,  който е купил картата.
Тук обаче уловката е, че ако WIZZ променят полет в едната посока (случвало ми се е), а отиване и връщане са отделни резервации, не може да се правят безплатни промени в двете посоки, а само в едната-променената.
И да питам дали някой е мерил куфарите за малък ръчен багаж на Естил влизат ли в новата клетка. Разликата е 2 см.
https://www.estilbags.com/p/kufari/kufar-spark-kare-42-sm/

Последна редакция: пн, 27 май 2019, 15:19 от Darma4

# 367
  • Мнения: 2 255
Здравейте, извинявам се предварително, че задавам този въпрос. Сигурно е коментиран, но не мога бързо да открия отговора. Ще пътуваме след 3 седмици, а си смених личната карта. Кога се въвеждаше, при закупуването на билетите или при чек-ина? Не си спомням добре, но ако е било при покупката, ще трябва да звъня на кол-центъра за промяна. Имената ми са същите. Благодаря!

# 368
  • Мнения: 1 122
При чек-ин. При купуване- само имената.

# 369
  • Мнения: 2 255
Супер и благодаря за бързия отговор! Доста се бях притеснила...

# 370
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Здравейте!
Трябва да хванем автобус от летище Брюксел Шарлероа до Париж.
Гледам офертите на flixbus.
Знаете ли къде спират автобусите и на летището и в Париж?

# 371
  • Мнения: 2 465
На летище Шарлероа не знам да има Flixbus. Има автобуси на Flibco, които спират непосредствено пред сградата на летището, но не виждам да ходят до Париж от Шарлероа.

П.П. Разгледах сега сайта на Flixbus. Те пътуват до Париж, но не от Шарлероа, а от летището в Брюксел.

# 372
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Има фликсбус от града Шарлероа.

# 373
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Има фликсбус от града Шарлероа.
А до там лесно ли се стига?
И, ако имате опит, как е по-добре да се пътува до Париж - с влак или с автобус?

# 374
  • Мнения: 2 465
Има фликсбус от града Шарлероа.
А до там лесно ли се стига?

От летище Шарлероа до града Шарлероа има автобус, мисля че №1, който спира пред летищната сграда. Разстоянието е 5-6 км по спомен и спира на гарата в Шарлероа. Вероятно автогарата е до гарата. Трябва да проверите. Билет за №1 се купува от шофьора.

Общи условия

Активация на акаунт