WIZZ AIR - 34

  • 44 249
  • 799
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 323
Колко време важи wizz кредитът, който дават, когато променят дата на полет и клиентът избере този вариант на обезщетение за неудобството вместо връщане на платената сума за билетите?

май няма валидност, т.е. завинаги, но не съм сигурен

С кредити от профила мога ли да платя за трансфер от летището? Самостоятелно, не по време на резервация.

не, само за услуги на Уиз може (полети, багаж, места, тия неща)

# 61
  • Мнения: 3 729
Пу, да му се не види.
Тамън реших, че ще мине безплатно и трансфера, а то на Уиз трансферите никак не са евтини.

# 62
  • Мнения: 2
Здравейте, имам пластмасов куфар на колелца с точни размери 55x37x23, което отговаря на условието в Wizz Priority (55x40x23). Притеснявам се дали няма да ми направят някакъв проблем и дали да търся по-малък вариант?

# 63
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 097
Отговориха ми изненадващо бързо, което е хубаво но служителката явно доста буквално е приела нещата в рикуеста ми и е написала всичките букви с капс лок. Сега първото ми е име е изцяло с главни букви, а второто е както трябва.  ох ще ме побъркат тези уиз... Смях.

# 64
  • Мнения: 1 925
Здравейте, имам пластмасов куфар на колелца с точни размери 55x37x23, което отговаря на условието в Wizz Priority (55x40x23). Притеснявам се дали няма да ми направят някакъв проблем и дали да търся по-малък вариант?

За какво да ви правят проблем, след като размерите са в ограничението ?

# 65
  • София
  • Мнения: 6 559
Отговориха ми изненадващо бързо, което е хубаво но служителката явно доста буквално е приела нещата в рикуеста ми и е написала всичките букви с капс лок. Сега първото ми е име е изцяло с главни букви, а второто е както трябва.  ох ще ме побъркат тези уиз... Смях.
Без значение е.

# 66
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 097
Отговориха ми изненадващо бързо, което е хубаво но служителката явно доста буквално е приела нещата в рикуеста ми и е написала всичките букви с капс лок. Сега първото ми е име е изцяло с главни букви, а второто е както трябва.  ох ще ме побъркат тези уиз... Смях.
Без значение е.
да, важното е че е вярно изписано вече.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Ще летим за Виена на 26.05.
Полета беше за 19:00 (или нещо такова) и го смениха за 22:00.
Ужасно късно е ,а ще бъдем с две деца на годинка и на три.
Каква е вероятността да сменят часът на полета отново? Струва ми се,че ще е кошмарно пътуване.

# 68
  • Мнения: 2
Здравейте, имам пластмасов куфар на колелца с точни размери 55x37x23, което отговаря на условието в Wizz Priority (55x40x23). Притеснявам се дали няма да ми направят някакъв проблем и дали да търся по-малък вариант?

За какво да ви правят проблем, след като размерите са в ограничението ?

Питам, защото се чудя дали има шанс да не влезе куфарчето в клетката.

# 69
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Ще летим за Виена на 26.05.
Полета беше за 19:00 (или нещо такова) и го смениха за 22:00.
Ужасно късно е ,а ще бъдем с две деца на годинка и на три.
Каква е вероятността да сменят часът на полета отново? Струва ми се,че ще е кошмарно пътуване.


Едва ли, въпреки че вече е съобщавано и за такива случаи .

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 40 761
Здравейте!  Peace
Да питам някой летял до Базел-Мюлуз-Фрайбург има ли? Искам да разпитам за подробности...

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Сигурно е отговаряно и преди, но не успявам да открия, а досега подобна "гимнастика" не съм правила .. Пътуваме трима, платих места за мен и мъжа ми. Дъщеря ни, като непълнолетна трябва да получи място до някой от нас, нали така?

# 72
  • Мнения: 4 323
След като сте избрали места, май не е задължително. Може вече да е заето, когато разпределя нейното място.
Ако не избирате места, системата дава място на дете до единия възрастен.

# 73
  • София
  • Мнения: 11 987
Непълнолетна или малолетна?
Децата над 14 годишна възраст не ползват това предимство.

# 74
  • sf
  • Мнения: 10 143
Странна им е системата. В понеделник летяхме четирима с една резервация. Трима бяха разпределени един до друг. Четвъртия през десет реда.

Общи условия

Активация на акаунт