Отопление на климатик

  • 9 610
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 039
Ние сме си взели http://ekomatik.com/products.php?sub=mitsubishi&pid=166 - няма грешка... и е по-икономичен от Дайкин.  Peace

как разбра, че е по-икономичен, когато ги сложиш при 100% еднакви условия, тогава ще ми докажеш кой какъв е?

# 16
  • Мнения: 13 512
Ние сме си взели http://ekomatik.com/products.php?sub=mitsubishi&pid=166 - няма грешка... и е по-икономичен от Дайкин.  Peace

как разбра, че е по-икономичен, когато ги сложиш при 100% еднакви условия, тогава ще ми докажеш кой какъв е?
Stra4iatela  продават климатици навярно,съдейки по подписа и и приемам поста и за вид реклама.

# 17
  • Мнения: 6 039
Ние сме си взели http://ekomatik.com/products.php?sub=mitsubishi&pid=166 - няма грешка... и е по-икономичен от Дайкин.  Peace

как разбра, че е по-икономичен, когато ги сложиш при 100% еднакви условия, тогава ще ми докажеш кой какъв е?
Stra4iatela  продават климатици навярно,съдейки по подписа и и приемам поста и за вид реклама.


и като с има предвид, че този пост го има и в другата тема за климатици, избодут е един.....реклама

# 18
  • Мнения: 3 457
другата тема е моя-и аз си питам newsm78 щот си се чудя Mr. Green-ние сме нова дограма навсякъде изолирани  изобщо фул от всякъде Mr. Green

# 19
  • Мнения: 14 490
е мислите ли че излиза по-евтино от газта например? и като вдигнат тока дали пак ще е така изгодно

# 20
  • Мнения: 1 925
eve-nadine, Malenna ,  ама много сте готини  Joy Ква реклама кви пет лева ? Този климатик и Дайкин можете да влезнете в официалните сайтове на марките и да сравните характеристиките. Да имаме клиенти и с Дайкин и с Мицубиши и са сравнявани в еднакви условия. За да говоря за това първо е проверено. Просто обеснявам как стоят нещата от погледа на човек, занимаващ се с това. Пък, разбирам само ние да продаваме такава техника - да е реклама, ама има други фирми, които продават качествена техника. Ще се радвам просто повече хора, да си купуват хубави неща. Кефя се, когато гледам по балконите хубава техника, независимо от коя фирма е купена. Не намирам нищо лошо, пък камо ли реклама, да се обеснява на хората и да се дават съвети. Пък и не виждам реклама в това да кажа какъв е нашия климатик, в такъв случай явно всички тук рекламират   Peace
SLADURKATA, именно като вдигнат тока, подобно на Япония, където е безбожно скъпо излиза най-изгодно, разбира се говоря за инверторен климатик, от добра и наложила се в световен мащаб марка.   Peace

Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 14:30 от Stra4iatela

# 21
  • Мнения: 4 621
Ние се топлим с Климатик и сме много доволни. климатика е достатъчно голям, съобразен с квадратурата, иневерторен на Панасоник. Сметките за ток не мога да кажа, че са ниски,  особено при големите студове тази зима, но при всички случай е един от добрите варианти.

# 22
  • Мнения: 819
Много се радвам, че има такава тема, защото и при нас този въпрос е на дневен ред.Просто вече не издържаме на тези сметки за парното, които дори ми се струват доста нереални, ама иди докажи ! И ние мислим от следващия сезон да сме на климатик , но нямаме представа какъв?  newsm78
Малко се стреснах от цифрите обаче! Чувала съм, че вече има и доста по-евтини, но пък надали са толкова качествени.
Дали може да се намери добър климатик до 1000 лв. ? / Знам, че хубаво и евтино няма, но все пак...някакво средно положение...?

# 23
  • Мнения: 7 474
Има Хайер до 1000 лв. в Технополис! Peace

# 24
  • Мнения: 819
Има Хайер до 1000 лв. в Технополис! Peace

Благодаря! Мисълта ми е дали са наистина хубави и дали по-евтиното няма накрая да излезне по-скъпо? Защото май има и такива по 600 лв./ "Елит" май бяха, не знам/, но ми се струва рисковано?

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Вчера точно такъв разговор водихме в къщи с Петинка Wink Защото започва да ми писва от Топлофикация.....Само че, не знам един или 2 климатика трябва да сложим за 3 преходни стаи. Няма коридор между тях-просто се влиза от едната в другата, а входът е по средата....Около 60-70 м2 е квадратурата...Изолирано е всичко, дограмата е 5 камерна, зидовете са 50 см.... Laughing Ама все си мисля, че един ще е малко, а и ще трябва да дължим отворени вратите винаги. Вие с колко климатика се справяте?

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
нашият климатик е нипон,купен е преди 2 г на изгодна цена-840лв.,зимата не замръзва и сме мн доволни от него.сметката ни за ток през зимните месеци е около 100лв(като аз готвя на ток),лятото -като го пускам е хладничко Mr. Green
за климатици елит-незнам дали са качествени.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 567
A ние май сме се насочили към Осака, инверторен е, 12-ка за 850лв. Какво мислите?

# 28
  • Мнения: 3 457
A ние май сме се насочили към Осака, инверторен е, 12-ка за 850лв. Какво мислите?
мисля че е боклук-лятото добре ,но зимата наи много вие него да топлите-имаме такъв в магазина-16кв. и ни се налага и духалка да се включва постояяно #Cussing out

# 29
  • Мнения: 3 457
eve-nadine, Malenna ,  ама много сте готини  Joy Ква реклама кви пет лева ? Този климатик и Дайкин можете да влезнете в официалните сайтове на марките и да сравните характеристиките. Да имаме клиенти и с Дайкин и с Мицубиши и са сравнявани в еднакви условия. За да говоря за това първо е проверено. Просто обеснявам как стоят нещата от погледа на човек, занимаващ се с това. Пък, разбирам само ние да продаваме такава техника - да е реклама, ама има други фирми, които продават качествена техника. Ще се радвам просто повече хора, да си купуват хубави неща. Кефя се, когато гледам по балконите хубава техника, независимо от коя фирма е купена. Не намирам нищо лошо, пък камо ли реклама, да се обеснява на хората и да се дават съвети.   Peace
SLADURKATA, именно като вдигнат тока, подобно на Япония, където е безбожно скъпо излиза най-изгодно, разбира се говоря за инверторен климатик, от добра и наложила се в световен мащаб марка.   Peace
много се радвам че има и компетентно мнение намесено,а не само наши впечатления Heart Eyes  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт