На море в Поморие 2019г.

  • 45 782
  • 795
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 155
Момичета, имате ли впечатления от Wave Resort от това лято? Как е храната? Децата искат да има аквапарк и  разглеждах хотела. Малко скъпичко. Дали си струва? Благодаря предварително!

# 781
  • Мнения: 3 589
Похвалиха ми го, като чистота, храна и обстановка. Разгледахме го набързо, в стаи не сме влизали. Комплексът е буквално в средата на нищото. Всякакво мърдане извън хотела и разходки - с кола. И си мирише. Дали от езерото, дали от пречиствателната, не мога да преценя. усеща се. За толкова много пари не знам дали трябва да се правят компромиси.

# 782
  • Мнения: 1 332
Мирише от свинарниците,които са разположени от др.страна на Ахелой!Хотелът е страхотен.

# 783
  • Мнения: 155
Doro , Stone flower -Благодаря!

# 784
  • София
  • Мнения: 609
От 25 - ти август отиваме в любимото от 1995г Поморие.
Не сме почивали така от 2010г.
Избрах, от десетки предложения, къща Старата Лоза, ще пиша отзиви.
Странно ми е да не сме на хотел, без ОЛЛ, но ще си припомня.
Сигурна съм, че ще си изкараме страхотно както винаги, без значение къде и как, ще пиша отзиви към 1 септември.
Намерих къщата, пак благодарение на форума, което в моя случай доказва колко всъщност е полезен, ако можеш да четеш с разбиране, любим израз на една уважавана(не само в тази тема) съфорумка

# 785
  • Пловдив
  • Мнения: 3 555
Старата лоза или Дивата лоза?

# 786
  • София
  • Мнения: 609
Да, да Дивата лоза, грешка.

# 787
  • Мнения: 50
Здравейте! Виждам, че в темата участват хора, които добре познават Поморие Simple Smile имам едно питане - на хубаво място ли е "Поморие Резиденс" / Pomorie Residence Simple Smile Обмисляме покупка на ваканционен имот и  харесахме, за сега само по снимки, апартамент там.
Почивала съм в Поморие с родителите ми, като дете и нямам спомени Simple Smile
В обявата пише, че е на 300-400 метра от южния плаж. Кой е по-добрият плаж в града?
Благодаря ви! Спорен ден на всички!

# 788
  • Пловдив
  • Мнения: 100
https://www.youtube.com/watch?v=JH-03F2Qm14

Господинът с чантичката и черните шорти единият спасител-камериерка. Имам клипче и на другият как се изявява като камериерка Simple Smile но е на друг телефон . Не мога да го хвана с парата

# 789
  • Мнения: 402
https://www.youtube.com/watch?v=JH-03F2Qm14

Господинът с чантичката и черните шорти единият спасител-камериерка. Имам клипче и на другият как се изявява като камериерка Simple Smile но е на друг телефон . Не мога да го хвана с парата

На кой плаж е това  и в колко часа ?

# 790
  • Мнения: 3 589
Здравейте! Виждам, че в темата участват хора, които добре познават Поморие Simple Smile имам едно питане - на хубаво място ли е "Поморие Резиденс" / Pomorie Residence Simple Smile Обмисляме покупка на ваканционен имот и  харесахме, за сега само по снимки, апартамент там.
Почивала съм в Поморие с родителите ми, като дете и нямам спомени Simple Smile
В обявата пише, че е на 300-400 метра от южния плаж. Кой е по-добрият плаж в града?
Благодаря ви! Спорен ден на всички!

Моят съвет е да не се хвърляте по снимка, а да прекарате достатъчно време в града.

1. Ако го купувате за себе си, може съвременно Поморие да не Ви допадне. Водени по общи препоръки, вкл.и на близки приятели, това лято наехме дългосрочно апартамент тук. Съжалявам, че избрахме Поморие.

2. Ако го купувате с инвестиционна цел - тук предлагането на квартири е изобилно и прекомерно, конкуренцията е огромна, презастрояването продължава, руснаците продават, в един момент неизбежно туристите ще се почувстват некомфортно в толкова пренаселен курорт и търсенето на наеми ще намалее.

Иначе Южния плаж е по-хубав заради по-дълбоката плажна ивица и по-спокойното море. Но пясъкът е едър и груб /верно като насипан, както някой спомена/.

# 791
  • Пловдив
  • Мнения: 100
https://www.youtube.com/watch?v=JH-03F2Qm14

Господинът с чантичката и черните шорти единият спасител-камериерка. Имам клипче и на другият как се изявява като камериерка Simple Smile но е на друг телефон . Не мога да го хвана с парата

На кой плаж е това  и в колко часа ?

Пред Гранд хотела - около 9 часа

# 792
  • Sofia
  • Мнения: 310
Скрит текст:
Здравейте! Виждам, че в темата участват хора, които добре познават Поморие Simple Smile имам едно питане - на хубаво място ли е "Поморие Резиденс" / Pomorie Residence Simple Smile Обмисляме покупка на ваканционен имот и  харесахме, за сега само по снимки, апартамент там.
Почивала съм в Поморие с родителите ми, като дете и нямам спомени Simple Smile
В обявата пише, че е на 300-400 метра от южния плаж. Кой е по-добрият плаж в града?
Благодаря ви! Спорен ден на всички!

Моят съвет е да не се хвърляте по снимка, а да прекарате достатъчно време в града.

1. Ако го купувате за себе си, може съвременно Поморие да не Ви допадне. Водени по общи препоръки, вкл.и на близки приятели, това лято наехме дългосрочно апартамент тук. Съжалявам, че избрахме Поморие.

2. Ако го купувате с инвестиционна цел - тук предлагането на квартири е изобилно и прекомерно, конкуренцията е огромна, презастрояването продължава, руснаците продават, в един момент неизбежно туристите ще се почувстват некомфортно в толкова пренаселен курорт и търсенето на наеми ще намалее.

Иначе Южния плаж е по-хубав заради по-дълбоката плажна ивица и по-спокойното море. Но пясъкът е едър и груб /верно като насипан, както някой спомена/.

Doro, Би ли споделила защо съжаляваш и какво те разочарова?
А на Zobleron бих казала, че това място е на 100м от главния път Бургас - Несебър - Сл.бряг и е в нищото, и че най-добре се постига лично впечатление на място, по снимка е измамно Simple Smile

# 793
  • Мнения: 4 529
Здравейте! Виждам, че в темата участват хора, които добре познават Поморие Simple Smile имам едно питане - на хубаво място ли е "Поморие Резиденс" / Pomorie Residence Simple Smile Обмисляме покупка на ваканционен имот и  харесахме, за сега само по снимки, апартамент там.
Почивала съм в Поморие с родителите ми, като дете и нямам спомени Simple Smile
В обявата пише, че е на 300-400 метра от южния плаж. Кой е по-добрият плаж в града?
Благодаря ви! Спорен ден на всички!

Близо до южния плаж, но далече от всичко останало. Намира се в гориста местност, бивш крайградски парк, който към момента почти не се поддържа и няма добър вид. Но пък е тихо и спокойно. Зависи какво търсите. Ако търсите тишина и спокойствие, става. Но ако искате повече разходки и развлечения -не.

# 794
  • Мнения: 3 589
Doro, Би ли споделила защо съжаляваш и какво те разочарова?

- Не ми допадна отдалечеността Център - Плажна ивица. Не може да живееш и до плажа, и в Центъра.
- Поморие е за чучулиги, плажуващи рано сутрин, не за поспаланковци като нас. Към обяд освен, че няма места, вятърът става толкова силен, че изтърсен пясък през 2 чадъра ти влиза в очите, а хавлията си я задържаш само с тежести или със щипки.
- Бурното море, жълтите флагове/и червени/, мъртвото течение и нуждата непрекъснато да си нащрек с децата.
Но най-най основното:
Не ми харесаха плажовете, обиколихме ги до един, не намерих своя. Харесвам широки ивици с мек пясък и непретъпкани. Не харесвам камъни по морето и тези каменни "разделители" между плажовете. В един момент започнахме ежедневно да пътуваме до Слънчев бряг за плаж, а заради ремонта на пътя Поморие - Каменар единственият изход към Сл.бряг е да се върнеш наполовина до Бургас, много тъпо насред сезон 🙄
Нощни заведения също няма, малко семейно-пенсионерски курорт излиза.

В крайна сметка месец и нещо почивка на море си е добре, независимо къде, а Поморие е голямо и има какво да се прави, удобно близо до Бургас. Отделно е пребогато заредено с всякакви магазини и ресторанти за комфотно пребиваване, нашият апарткомплекс Милениум е хубав, чист, новичък, прекрасен басейн. С калните бани се забавлявахме, опознах нов град, местните са готини, изключая дребните селски тарикатщини да изкарат някой лев отгоре със смешни трикове, но бял кахър. Руснаците ги няма, така че общо взето доволно, но стига толкова Wink. Няма да оставаме до края на лятото, каквото ми беше началното намерение, не се влюбих.

Последна редакция: пт, 31 юли 2020, 10:44 от Doro

Общи условия

Активация на акаунт