На море в Поморие 2019г.

  • 45 652
  • 795
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 543

Има варианти за изхранване в Поморие, за Новия град май няма много избор, но за Стария град има много места и магазини -пицария "Спарта" /вдигнали са цените от тази година, но пиците им са добри/, в "Немо" сме хапвали  също вкусно, особено сръбската скара, в "Свети Никола" също е добре, в заведението" 24 " е вкусно, особено ми харесват там спагетите карбонара. Също има едно заведение като корабче отляво на кея хубава е храната. Прясна рибка всяка сутрин изкарват рибарите до кея, си взимаме и си я приготвяме вкъщи.
От Лидъл си взимахме месо за скара и си го приготвяме вкъщи, от Била разни работи, а пък основното за мен, което хапвам- салати и плодове, има на всеки ъгъл.

# 91
  • Мнения: 2 465
Здравейте, търсим си студио или апартамент, с дете на 3г ще сме. Понеже никога не сме ходили в Поморие може ли по-запознатите да ми кажат къде да търсим. Стар или нов град? Искаме да сме далеч от аквапарк, дискотеки и всякакви шумни заведения. По-хубавият плаж кой е? Кои улици са за предпочитане и кои изобщо да не гледаме? Благодаря ви !

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 3 536
Здравейте,
Хубав ли е плажа според хотел св.св. Петър и Павел? Твърде отдалечен ли е от центъра на града?
Ако някой се включи с пресни впечатления от изхранването и термалните услуги ще ми е полезно.

# 93
  • Стара Загора
  • Мнения: 423

Има варианти за изхранване в Поморие, за Новия град май няма много избор, но за Стария град има много места и магазини -пицария "Спарта" /вдигнали са цените от тази година, но пиците им са добри/, в "Немо" сме хапвали  също вкусно, особено сръбската скара, в "Свети Никола" също е добре, в заведението" 24 " е вкусно, особено ми харесват там спагетите карбонара. Също има едно заведение като корабче отляво на кея хубава е храната. Прясна рибка всяка сутрин изкарват рибарите до кея, си взимаме и си я приготвяме вкъщи.
От Лидъл си взимахме месо за скара и си го приготвяме вкъщи, от Била разни работи, а пък основното за мен, което хапвам- салати и плодове, има на всеки ъгъл.

Напротив, и в Новия град има доста заведения, със сигурност няма да останеш гладен.

Добър ден. Имаме резервация за Поморие - новия град от 01.07. Някой може ли да препоръча места за хапване? Гледам, че в новия град има два плажа. Те как са?


Ние сме доволни от Бирария "При Матьо", готвят вкусно и обслужването е на ниво. Тази година още не сме ходили, в началото на юли сме там и ще видим как е.
Иначе покрай крайбрежната алея и покрай автогарата има доста заведения. На центъра също има. Не знам Лазур дали ще работи тази година, но от там имам най-лоши впечатления. Трафик-а не че лошо заведение, пиците им стават.
На плаж ходим пред големия хотел /Сънсет ризорт май беше/. Плажа е хубав, въпреки, че е доста претъпкан.

# 94
  • Мнения: 127
От Интерхотел Поморие как се стига до плажа и дали е близо?

# 95
  • София
  • Мнения: 6 219
Здравейте,
Хубав ли е плажа според хотел св.св. Петър и Павел? Твърде отдалечен ли е от центъра на града?
Ако някой се включи с пресни впечатления от изхранването и термалните услуги ще ми е полезно.

Информация от преди 2 години - плажът е хубав, достатъчно широк (това вероятно не се е променило).
Изхранването - закуската беше прилична като за нашето крайбрежие и по-малък хотел. Не съм ползвала пакетно изхранване, само а ла карт меню и то беше напълно ОК, не твърде скъпо освен това.

Отдалечен е, да. За нас беше много приятно да правим вечерната си разходка до стария град, но предполагам че с малко дете е възможно да е по-трудно.


От Интерхотел Поморие как се стига до плажа и дали е близо?

пеша.
за разстоянието - вижте го на картата и сами преценете.

# 96
  • Поморие
  • Мнения: 266
От Интерхотел Поморие как се стига до плажа и дали е близо?

Най-близкият плаж до интерхотела е този пред "Американеца"на 3-4 минути пеш. Той е малко изкуствено създаден този плаж,  не съм ходила и не знам какво е дъното. Малко след завоя на носа на около 100-200м от там е първия стар плаж на Поморие с гладко дъно. Значи сумарно, около 5-7 минути е пеша, зависи как ще се движите.

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Може би ще отседнем тази година в Поморие за ваканцията,спряла съм се на къща за гости Адмирал.Обаче ми се срува много безлюдно около нея на самият път.От еда страна е ок с 3 деца предлагат удобства на не огромен комплекс с детски кът и басейн но ми се струва далеч от плажа.Има ли почивали в тази част и как е с заведенията и магазините наоколо?Удобно ли е да се ходи пеша до плажа?Ще се радвам ако имате и други предложения с подобни условия детски кът басеин по скоро къща за гости (не харесвам големите комплекси).

# 98
  • Някаде там
  • Мнения: 244
Здравейте,има ли почиващи в Поморие да споделят цените на шезлонг и чадър в Стария град. Ако можете да препоръчате и заведение за хапване на обяд, апртаментът ни е близо до Salt lake.

# 99
  • Мнения: 4 543
Може би ще отседнем тази година в Поморие за ваканцията,спряла съм се на къща за гости Адмирал.Обаче ми се срува много безлюдно около нея на самият път.От еда страна е ок с 3 деца предлагат удобства на не огромен комплекс с детски кът и басейн но ми се струва далеч от плажа.Има ли почивали в тази част и как е с заведенията и магазините наоколо?Удобно ли е да се ходи пеша до плажа?Ще се радвам ако имате и други предложения с подобни условия детски кът басеин по скоро къща за гости (не харесвам големите комплекси).

Този комплекс съм го виждала отляво на пътя е, той реално е извън града на километри от Стария град и плажовете. Там без кола няма как да стане, аз незнам как сте го избрали, но това си е едно голо поле и треви.
Има такова голямо предлагане за Поморие, харесайте си нещо в Стария град, всичко да ви е наблизо и да се разхождате спокойно пеша навсякъде до плажа, на центъра, по крайбрежната алея, магазини, да си пазарувате и т.н......

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Tigar_123 Просто ми допадна като условия за децата.Ще почиваме през ранният септември и ми трябва нещо като Апартамент с 2 спални и хол.2 семейства сме 2+1бебе и 2+2 с бебе и кака.Възможно е и да наемем отделни стаи но ми се искаше да сме заедно в къща.Прсто искам да има условия за забавление на проходилите бебешори.И да не е голямо да е шумно ако има и басеин за следобедите за каката ще е страхотно.Просто се чудя в коя платформа да търся вече.

# 101
  • Мнения: 4 543
Tigar_123 Просто ми допадна като условия за децата.Ще почиваме през ранният септември и ми трябва нещо като Апартамент с 2 спални и хол.2 семейства сме 2+1бебе и 2+2 с бебе и кака.Възможно е и да наемем отделни стаи но ми се искаше да сме заедно в къща.Прсто искам да има условия за забавление на проходилите бебешори.И да не е голямо да е шумно ако има и басеин за следобедите за каката ще е страхотно.Просто се чудя в коя платформа да търся вече.


Ако искаш разгледай тук
https://pochivka.bg/apartamenti-pomorie-t77
като влезеш да разгледаш офертата по- надолу излиза карта с местоположението на апартамента, или направо по картата може да си избираш от тези, които са на брега.
**************
ninasim1 разгледай тук за спа процедури, има и басейн, и плажа е точно пред хотела
https://grandhotelpomorie.com/

# 102
  • Мнения: 2 465
Някой може ли да удари едно рамо? Опитвам се да намеря адрес ул.Македония 32, но на картите не мога. Стига до едно място и не ми дава да продължа нагоре. Или аз не се справям, или изобщо не е сниман въпросният адрес. Ще съм благодарна, ако някой помогне.

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Tigar_123 Разгледах в почивка.бг страхотни местенца.Дори се спрях на къща за гости Синьо лято.Имат прекрасна гррадина за децата и условия в апартамент.За септември мисял да резервирам.

# 104
  • Мнения: 4 527
Някой може ли да удари едно рамо? Опитвам се да намеря адрес ул.Македония 32, но на картите не мога. Стига до едно място и не ми дава да продължа нагоре. Или аз не се справям, или изобщо не е сниман въпросният адрес. Ще съм благодарна, ако някой помогне.

Това е нова сграда, намираща се на съществуващото отскоро продължение на ул. Македония. Вероятно, картите и гугъл стрийт не са актуализирани. Като ориентир - намира се точно до МБАЛ - Поморие и Санаториума на МНЗ ( Калните бани) в старата част на града.

Общи условия

Активация на акаунт