На море в Поморие 2019г.

  • 45 823
  • 795
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 466
Някой може ли да удари едно рамо? Опитвам се да намеря адрес ул.Македония 32, но на картите не мога. Стига до едно място и не ми дава да продължа нагоре. Или аз не се справям, или изобщо не е сниман въпросният адрес. Ще съм благодарна, ако някой помогне.

Това е нова сграда, намираща се на съществуващото отскоро продължение на ул. Македония. Вероятно, картите и гугъл стрийт не са актуализирани. Като ориентир - намира се точно до МБАЛ - Поморие и Санаториума на МНЗ ( Калните бани) в старата част на града.

Благодаря ви! И аз така си помислих, но исках да попитам за по-сигурно. Никога не сме ходили в Поморие и не ми говорят нищо тези сгради. Може ли да ми кажете горе долу на какво разстояние от плажа и центъра са? И дали е спокойно наоколо?

# 106
  • Мнения: 4 673
Мястото е идеално, поне аз в този район търсих. Плажът ти е супер близо, центърът малко повече, но не е далече. Може ли да пуснеш офертата да я видя? Hug

# 107
  • Мнения: 4 598
Tigar_123 Разгледах в почивка.бг страхотни местенца.Дори се спрях на къща за гости Синьо лято.Имат прекрасна гррадина за децата и условия в апартамент.За септември мисял да резервирам.



Тази къща пак е много отдалечена от всички хубави места и от плажа. Освен това е в Новия град, а там е като в обикновено село, няма нищо интересно и плажа не е хубав, шумен и пренаселен. Някой по-напред в темата беше посещавал тази къща и беше писал отзиви. То всъщност всеки клиент си има различни приоритети, няма как на всички да ни хареса едно и също, на някои им харесва в новия град, на нас  изобщо....
Поморие се състои от Нов и Стар град. Новия град е в началото, още като се влезе от пътя, там има един плаж. Стария град е по-навътре и представлява нещо като полуостровче навътре в морето, на картата се вижда точно. От дясната страна на този полуостров няма пясъчни плажове, има страхотна крайбрежна алея, супер е за дълги разходки и каране на велосипед /ние караме всеки ден/. От лявата са пясъчните плажове,  с много чисто и плитко дъно, и Поморийското езеро. Незнам как го обясних....Simple Smile

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 16:39 от Tigar_123

# 108
  • София
  • Мнения: 1 620
На нас повече ни харесва в Новия град, именно защото е като село. Синьо лято го гледах миналото лято мястото е добро, винаги има места да паркиране. Питай на кой етаж ще сте?  Банята дали е вътре в стаята или в общия коридор. От синьо лято е много близо до плажа, който въобще не е пренаселен. Ходили сме в Слънчогледите и затова гледах и Синьо лято. Те са врата до врата. Когато решим вечер се разхождам с колата до новия град. Именно заради вятъра на плажа вече не ходим в Стария град. На плажа в Новия град 2 години не сме виждали вълна в морето може би защото гледа към залива плажа.

# 109
  • Мнения: 4 598
На нас повече ни харесва в Новия град, именно защото е като село. Синьо лято го гледах миналото лято мястото е добро, винаги има места да паркиране. Питай на кой етаж ще сте?  Банята дали е вътре в стаята или в общия коридор. От синьо лято е много близо до плажа, който въобще не е пренаселен. Ходили сме в Слънчогледите и затова гледах и Синьо лято. Те са врата до врата. Когато решим вечер се разхождам с колата до новия град. Именно заради вятъра на плажа вече не ходим в Стария град. На плажа в Новия град 2 години не сме виждали вълна в морето може би защото гледа към залива плажа.


Е, как да не пренаселен, супер лудница е там, плажът е не повече от 200м. дълъг, достатъчно е
само групите от четирите огромни хотела да излезнат там и става ужас, отделно почиващите по къщите, които идват и те там, просто плажът е много малък за такъв брой хора. Музика и викове отвсякъде, отделно всичко е с платени чадъри, които лично на мен ми развалят и гледката към морето.
Вие явно сте били извън сезона и е било една идея по-спокойно. Но в разгара на сезона навсякъде си има доста хора, на повечето навалицата не им прави впечатление. Аз затова и казах че всеки си има различни приоритети и изисквания. Ние например харесваме дивите неохраняеми плажове - да има само пясък, море и шум на вълни, да няма в близост заведения, музика и крясъци. Това го няма на този плаж, затова и не е за нас.  Освен това, както и казахте там няма вятър и вълни, а шумът на вълните и чайките е нещо много хубаво за някои хора...Simple Smile

# 110
  • София
  • Мнения: 1 620
Началото на юли бяхме. След Фестата посока др. Хотели има 2 не построени хотела, пред тях плажа Не Е платен и е охраняем, няма музика, нито един път не видяхме някой да минава и да продава царевица. След това почва по-широкия плаж пред големите хотели. Плажа пред Фестата тук таме има хора, няма музика също.

# 111
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Ние ще сме през Септември Апартамента е на партера с изход към градината .С 2 бебета на 1,6 и кака на 10 ще ми бъде идеално в тази градина.Мисля че няма да е пренаселено и няма да има наплив голям цената им е прекрасна за този апартамент според мен.
bialata3 сега остава да получа отзиви и за добри местенца с готвено около къщата за да не се чудя къде ще ядем .Магазини хранителни има ли ?

# 112
  • София
  • Мнения: 1 620
Пиши ми средата на юли направо на ЛС ще споделя опит от тази година. Ние пак ще сме в Новия град. Храним се главно по заведения, не готвим. Има Била, някой беше писал, че вече имало и Лидл. Пиши на ЛС, че мога да забравя.

# 113
  • Мнения: 4 598
Началото на юли бяхме. След Фестата посока др. Хотели има 2 не построени хотела, пред тях плажа Не Е платен и е охраняем, няма музика, нито един път не видяхме някой да минава и да продава царевица. След това почва по-широкия плаж пред големите хотели. Плажа пред Фестата тук таме има хора, няма музика също.

Явно говорим за различни плажове, този с недостроените хотели не сме го виждали и чували. Аз мислех, че говорите за южния плаж, този широкия с чадърите пред Сънсет, аз него имах предвид, като казах че не ми харесва..изобщо незнаех че има и други плажове там, мислех че е само този.

# 114
  • Мнения: 2 466
Мястото е идеално, поне аз в този район търсих. Плажът ти е супер близо, центърът малко повече, но не е далече. Може ли да пуснеш офертата да я видя? Hug

Благодаря ви за инфото, но докато се наканим да запазим, заеха датите и сега трябва да търсим отначало.
Иначе видях обявата в OLX. Ако искате ще ви изпратя на лично линк, не знам дали тук може.
Ние си търсим точно апартамент на тихо място, желателно е да има и парко място.

# 115
  • пловдив
  • Мнения: 1 093
Момичета, дайте предложение за сравнително бюджетен хотел ол инклузив или само хотел. Две семейства сме с деца, досега никога не сме ходили в Поморие.

# 116
  • Мнения: 1 401
Fllower82,
Вижте хотел Релакс - но не е нито в новата, нито в старата част, така да се изразя... По-средата е, при езерото, след бунгалата...

# 117
  • пловдив
  • Мнения: 1 093
Цитат на: mi6u-to link=Tropic =1106322.msg38941524#msg38941524 date=1561764112
Fllower82,
Вижте хотел Релакс - но не е нито в новата, нито в старата част, така да се изразя... По-средата е, при езерото, след бунгалата...
Благодаря много! 🙂

# 118
  • Мнения: 4 673
Fllower82,
Вижте хотел Релакс - но не е нито в новата, нито в старата част, така да се изразя... По-средата е, при езерото, след бунгалата...
това не е средата, точно накрая на старата част е, след него почти няма нищо, морето е Grinning .Центърът и новата част са в обратната посока. Grinning

# 119
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Точно така, Релакса е след старата част, в нищото, на неохраняван плаж.

Общи условия

Активация на акаунт