На море в Поморие 2019г.

  • 45 784
  • 795
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 529
А за апартамент на улица Крайбрежна какво мислите? Не искам хотел, с 2 деца съм, едното е малко бебе. Искам да е чисто, да е на плажа и да не е шумно от кръчмите. Миналата година бяхме в Алекс апартамент на ул. Тутхон, не беше лошо. Чисто, много тихо и с добра локация. Но сега ми се иска да сме още по-близо до плажа.

https://web.facebook.com/apartamentiperla/

# 16
  • Мнения: 308
Здравейте!

За този хотел отзиви имате ли?
https://www.booking.com/hotel/bg/salt-lake-studios-pomorie5.bg.h … _availability_msg

# 17
  • Мнения: 794
Здравейте на всички!

Някой дали знае може ли да се ползват лечебните процедури (свободно плащане, не по касата) в санаториума, без да си настанен там? На сайта им не виждам цени само за процедури, има само комплексна..

Благодаря!

# 18
  • Поморие
  • Мнения: 266
Здравейте на всички!

Някой дали знае може ли да се ползват лечебните процедури (свободно плащане, не по касата) в санаториума, без да си настанен там? На сайта им не виждам цени само за процедури, има само комплексна..

Благодаря!

Знам, че може, но  не знам каква е процедурата. Има хора, които си наемат квартира и ходят само на процедури. Принципно се минава пак на лекар с епикризите и снимките, з да се назначи терапията.

# 19
  • Мнения: 2
Насочили сме се към Интерхотел Поморие, заради вътрешния басейн и калните процедури. Някой да е отсядал там на скоро, и къде е източния плаж?

# 20
  • Мнения: 105
Здравейте на всички!

Някой дали знае може ли да се ползват лечебните процедури (свободно плащане, не по касата) в санаториума, без да си настанен там? На сайта им не виждам цени само за процедури, има само комплексна..

Благодаря!

Знам, че може, но  не знам каква е процедурата. Има хора, които си наемат квартира и ходят само на процедури. Принципно се минава пак на лекар с епикризите и снимките, з да се назначи терапията.

Аз си търся апартамент близо до санаториума.Може ли да препоръчате.

# 21
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 790
Здравейте на всички!

Някой дали знае може ли да се ползват лечебните процедури (свободно плащане, не по касата) в санаториума, без да си настанен там? На сайта им не виждам цени само за процедури, има само комплексна..

Благодаря!

Знам, че може, но  не знам каква е процедурата. Има хора, които си наемат квартира и ходят само на процедури. Принципно се минава пак на лекар с епикризите и снимките, з да се назначи терапията.

Аз си търся апартамент близо до санаториума.Може ли да препоръчате.
Апартамент Железови.Изключително приятни и любезни домакини.Апартамента има всичко необходимо.

# 22
  • Мнения: 21
Здравейте! Мнение за Семеен хотел Орхидея?

# 23
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Здравейте! Blush
Влизам в темата с молба за препоръки за  хотели с басейни. Синът ми не желае да ходи на плаж, иска басейн. Желаем да резервираме апартамент с две спални, всекидневна с кухненски бокс. Гледаме да е в близост до Бургас, че ще пътуваме с автобуси. Разгледах снимки на града, много приятно местенце ми се струва.
Та, приемам предложения и мнения Blush
Благодаря Ви! Flowers Hibiscus

# 24
  • София
  • Мнения: 1 618
Здравейте! Blush
Влизам в темата с молба за препоръки за  хотели с басейни. Синът ми не желае да ходи на плаж, иска басейн. Желаем да резервираме апартамент с две спални, всекидневна с кухненски бокс. Гледаме да е в близост до Бургас, че ще пътуваме с автобуси. Разгледах снимки на града, много приятно местенце ми се струва.
Та, приемам предложения и мнения Blush
Благодаря Ви! Flowers Hibiscus

Пред Феста има спирка на автобусите. Има басейн и е на първа линия на плажа. В новия град. Само да отбележа, че става въпрос за Фестата с 4 звезди, че има и друг Феста, който май е с 5 звезди.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 219
Автобусите спират пред Феста Поморие Ризорт, другия е Феста Виа Понтика, който е на предишната спирка като се влиза в града.

# 26
  • Мнения: 1
Здравейте! Насочили сме се към Поморие тази година, понеже сме с малко дете. Търсим си апартамент с две спални, нагледах се на къща за гости Синьо лято, но не мога да преценя дали има плаж на близо, който да е хубав и с достатъчно свободна зона?

# 27
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Отново разглеждах оферти и попаднах на Блу Бей Палас. Предлагат ни това, което искаме Blush
Ако някой има мнение за хотела, моля да сподели...

# 28
  • Мнения: 4 664
На самия морски бряг.... но не и плаж. По спомен плажът ще ви е далече, иначе наистина добра оферта, обаче градът е далече, плажът също. Ще трябва да ползвате кола, или да стоите само на басейна и в комплекса. на мен би ми било скучно. А и ако ви се прияде нещо, ще трябва пак да ходите с кола да купувате.

Аз търся къщичка или апартамент с дворче, ако може. Нисък етаж, в близост до плажа, центъра, с добра хигиена. Ако може да препоръчате. Simple Smile

# 29
  • Разград
  • Мнения: 3 110
На самия морски бряг.... но не и плаж. По спомен плажът ще ви е далече, иначе наистина добра оферта, обаче градът е далече, плажът също. Ще трябва да ползвате кола, или да стоите само на басейна и в комплекса. на мен би ми било скучно. А и ако ви се прияде нещо, ще трябва пак да ходите с кола да купувате.

Аз търся къщичка или апартамент с дворче, ако може. Нисък етаж, в близост до плажа, центъра, с добра хигиена. Ако може да препоръчате. Simple Smile

Това за Блу Бей Палас ли се отнася?
Защото мислим да си пазаруваме и приготвяме за хапване....

Общи условия

Активация на акаунт