Пъзели 28

  • 45 129
  • 738
  •   1
Отговори
# 615
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
От поредицата #седимсивкъщи Hug
Лесничък и много приятен. 1000 части.

Х.Т, с хартиено тиксо е много лесно. Обръщаш, лепиш и после може да го размяташ без страх😁
Преди слагах лепило за пъзели, но с тиксото е много по-добре.

# 616
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Ние лепихме с някво, мъжа каза, че гавер тиксо сс водило. После му лепна една тънка плоскост, като пластмасова и му сложи закачалка, та го сложихме в на дребния стаята

Доста аматьорски, но не бяхме подготвени изобщо, а трябваше да си освободим масата 😁 Пък и в момента хич не ми се дават пари за рамки, та това стана добре

# 617
  • Мнения: 478
Много приятен за редене, 1000 части Blush

# 618
  • Мнения: 2 223
Мацки, за тая марка какво ще кажете - върти ми се, че не били доволни хората, ама аз на вас вЕрвам Wink
https://www.ozone.bg/product/gold-puzzle-inspiration/?utm_source … GFW_luJ-3HFblQF0M

# 619
  • Мнения: 7
Ние лепихме с някво, мъжа каза, че гавер тиксо сс водило. После му лепна една тънка плоскост, като пластмасова и му сложи закачалка, та го сложихме в на дребния стаята

Доста аматьорски, но не бяхме подготвени изобщо, а трябваше да си освободим масата 😁 Пък и в момента хич не ми се дават пари за рамки, та това стана добре

Може ли да ми кажете този пъзел как се казва, каква марка е и от къде сте го взели?
Благодаря!

# 620
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Ние лепихме с някво, мъжа каза, че гавер тиксо сс водило. После му лепна една тънка плоскост, като пластмасова и му сложи закачалка, та го сложихме в на дребния стаята

Доста аматьорски, но не бяхме подготвени изобщо, а трябваше да си освободим масата 😁 Пък и в момента хич не ми се дават пари за рамки, та това стана добре

Може ли да ми кажете този пъзел как се казва, каква марка е и от къде сте го взели?
Благодаря!

Пъзела е на clementoni, бяха ги пуснали преди 3 седмици в лидл. Бяха по 9лв даже, чак ме хвана яд после, че не взех и от другите. Виждам, че тук там се намират в някой сайтове.

# 621
# 622
  • Мнения: 1 729
От поредицата #седимсивкъщи Hug
Лесничък и много приятен. 1000 части.

Х.Т, с хартиено тиксо е много лесно. Обръщаш, лепиш и после може да го размяташ без страх😁
Преди слагах лепило за пъзели, но с тиксото е много по-добре.

Обожавам пъзели с тема Африка
На коя марка е? Ако ви е за продажба или размяна, пишете ми.

# 623
  • Мнения: 1 038
Няма почти никаква логика , всички изображения и надписи са накъсана и разположени под различен ъгъл. Силно препоръчвам Simple Smile

# 624
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
От поредицата #седимсивкъщи Hug
Лесничък и много приятен. 1000 части.

Х.Т, с хартиено тиксо е много лесно. Обръщаш, лепиш и после може да го размяташ без страх😁
Преди слагах лепило за пъзели, но с тиксото е много по-добре.

Обожавам пъзели с тема Африка
На коя марка е? Ако ви е за продажба или размяна, пишете ми.
Здравейте,
Ето това е кутията на пъзела. Купен е от Озон. Лъвът е залепен и обещан за подарък, а мултивюто ще иде при едни деца докато трае карантина да го редят.
Ако не си го намерите, може да ви го подаря като си го получа след време😊

# 625
  • София
  • Мнения: 9 850
Мацки, за тая марка какво ще кажете - върти ми се, че не били доволни хората, ама аз на вас вЕрвам Wink
https://www.ozone.bg/product/gold-puzzle-inspiration/?utm_source … GFW_luJ-3HFblQF0M
Аз съм редила 1 пъзел на тази марка и съм с добри впечатления. Моят пъзел беше 500 части.
Наредих това, слагам картинката, която се получи, в скрит текст.

Скрит текст:

# 626
  • Мнения: 5 301
Някой да е редил тези пъзели? Сърбят ме ръцете да ги поръчам )))
https://www.ozone.bg/product/spz1000-pixie-dust-magic-keys/
https://www.ozone.bg/product/vertical-1000-pieces-phosphorus-tree/

# 627
  • София
  • Мнения: 9 850
Оу, страхотни са! Бих ги поръчала без да се замисля!

# 628
  • Мнения: 1 729
Аз снощи от озон си поръчах два с цветя на Касторланд, много ги харесвам, цветовете са ярки и съотношението цена-качество е отлично.

Има нови и от серията Зозовил, но се въздържах засега. 😊

Ето и още един нареден от мен

# 629
  • Мнения: 1 534
От поредицата #седимсивкъщи Hug
Лесничък и много приятен. 1000 части.

Х.Т, с хартиено тиксо е много лесно. Обръщаш, лепиш и после може да го размяташ без страх😁
Преди слагах лепило за пъзели, но с тиксото е много по-добре.
Благодаря за съвета,сложих му картон отдолу,отгоре един голям кашон залепих първо с тиксо да не мърда и да го обърнем.
После облепих гърба със тиксо и не мърда.
Сега трябва да поръчам рамка.

Общи условия

Активация на акаунт