🎬 ОТКРАДНАТ ЖИВОТ: Любовта лекува • тема 81

  • 25 675
  • 727
  •   1
Отговори

Анкета

Кой ви е най-антипатичен герой?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

# 15
  • Мнения: X
Благодаря за темата!

Гласувах за Орлин, Галя и Тасев. Ми дразнят ме Joy

# 16
  • Мнения: 9 478
Ева накара Банков да качи детето без каска, той беше против. Безразсъдно постъпиха, но за мен е жестоко да бъде обвиняван за смъртта им.

# 17
  • София
  • Мнения: 8 931
Ева накара Банков да качи детето без каска, той беше против. Безразсъдно постъпиха, но за мен е жестоко да бъде обвиняван за смъртта им.
Което не се разбра със сигурност. Въобще цялата ситуация остана неизяснена и е абсурд точно Дарина да е запозната.

# 18
  • София
  • Мнения: 9 557
Може Христо да е споделил на Дарина за трагедията на Банков Simple Smile

# 19
  • Мнения: 10 681
Гласувах за Магда, Галя и Кая... Не аннтипатични, ами тръпки ме побиват като ги видя... Добавям Стаменова и Орлин. Мисля, че на всички е ясно защо ги избирам тези петима хубостници 😀

# 20
  • Мнения: 9 478
Ева накара Банков да качи детето без каска, той беше против. Безразсъдно постъпиха, но за мен е жестоко да бъде обвиняван за смъртта им.
Което не се разбра със сигурност. Въобще цялата ситуация остана неизяснена и е абсурд точно Дарина да е запозната.

Кое не се разбра със сигурност? 
Още в ретроспекцията от 4-ти сезон се видя, че Ева накара Банков да качи Рая без каска, защото имаше РД, а той не искаше.

После, в 6-ти сезон май стана ясно, че ги е помлял камион, но това вече и аз не помня изясни ли се със сигурност?

Не знаем до колко е запозната Дарина с инцидента и наистина е малко странно, при положение, че заминаха за Германия и нямаха време да се опознаят с Банков, но не е невъзможно да е разбрала от Христо. 

# 21
  • София
  • Мнения: 8 931
Ами за мен нищо не се изясни. Първо, защото явно и тримата бяха участници в инцидент с мотор/и. Второ, защото дъщеря му е загинала, жена му в кома, а той - без наранявания, Което логически означава, че Ева и малката са били на единия мотор. Но пък Банков се обвиняваше за смъртта на детето.

# 22
  • Мнения: 39 039
Магда- ужасен персонаж.
И Орлин. Толкова да няма живец в тоя човек. Две красиви жени не могат да го разделят. Пълен рецитатор.

# 23
  • София
  • Мнения: 27 021
Оплескаха сценария със смъртта на Рая и комата на Ева. Някаква верижна катастрофа станала, която така и никой не може да обясни.

Благодаря за темата, Ванилия!  Simple Smile

От мен само един глас, за Жекова (от видяното специално този сезон до тук).

# 24
  • Мнения: 12 381
Смъртта на Рая я изяснява веднъж Милошев в едно интервю-Банков вози Рая, Ева е на друг мотор, помита ги камион с ремарке, който се завърта така, че ремаркето удря и двата мотора.
Като са измислили в движение, че жената е жива, така се получава после с обясненията Grinning

# 25
  • Мнения: 9 478
Нямам ясни спомени, но мисля, че моторите бяха два - Банков и Рая на едния и Ева на другия.
Карат заедно и ги удря камион. Банков в линейката също имаше наранявания.

# 26
  • Мнения: X
Май трябва да направят една пресконференция, на която да разяснят всичко - кой за какво е виновен, кой кого обича и тн Joy Да си знаем

Последна редакция: пт, 05 апр 2019, 13:51 от Анонимен

# 27
  • София
  • Мнения: 9 557
Май трябваше да направят един спинофф за Банков и да разкажат нещата около катастрофата и Ева както трябва.

# 28
  • Мнения: 9 478
Не пресконференция - поне няколко дни семинар трябва да е, с теоритична и пректическа част, че са много неизивестните 😂

# 29
  • София
  • Мнения: 9 557
Не пресконференция - поне няколко дни семинар трябва да е, с теоритична и пректическа част, че са много неизивестните 😂

Хахаха, да, особено, ако разрешат и въпроси от публиката.

Общи условия

Активация на акаунт