Аджибадем Сити Клиник - Болница Токуда - тема 29

  • 48 330
  • 756
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 610
На отворените врати през май казаха, че ако майката е в двойна стая таткото може да присъства сутрин на тоалета на бебето и тогава го вижда. Дали реално е така не знам.
А бебето може ли да излиза с майката на свиждане? Таткото освен в първия ден, кога пак го вижда?

# 631
  • София
  • Мнения: 595
Таткото не присъства на тоалета на бебето. Аз бях в самостоятелна стая и таткото беше денонощно при нас, но за да присъства на еднократно на тоалета доплатихме 50 лв

# 632
  • Мнения: 1 554
Може ли някоя мама, раждала в близките 2-3 месеца, да каже какви са цените в момента? Освен за секцио и естествено, също и за единична стая, ако се доплаща нещо за таткото да присъства на раждането, да остава да спи и тн. Благодаря

# 633
  • Мнения: 293
При двойна стая за свиждания се излиза извън отделението в споменатата стая или пред самото отделение. Таткото не може да влиза, както и бебето не може да се изнася извън отделението. Той може да го види за малко веднага след раждането през стъклена преграда (поне при нас имаше такава възможност) и след това вече при изписването.

Актуалните цени за раждане и за съответните стаи  ги има на сайта на болницата:
https://www.tokudabolnica.bg/bg/obstetrics-and-gynecology/womens … ting-and-delivery

За да присъства таткото на раждането не се доплаща, като може да присъства само при естествено раждане, при секцио не.
Придружител може да остава да спи само в единична стая, за което се плащат 50 лв на вечер (освен че самата стая е по-скъпа).

Последна редакция: пт, 16 авг 2019, 22:36 от edna0112

# 634
  • Мнения: 610
Значи това, което ни казаха не е съвсем така Sad
Таткото не присъства на тоалета на бебето. Аз бях в самостоятелна стая и таткото беше денонощно при нас, но за да присъства на еднократно на тоалета доплатихме 50 лв

# 635
  • Мнения: 3 949
Благодаря за разясненията. И само още нещо да попитам - аз само по време на свижданията ли мога да излизам или когато поискам?

За таткото и аз знам, че се доплаща да се гледа как къпят бебето.. То за какво ли не се доплаща, всъщност.

# 636
  • София
  • Мнения: 514
Благодаря за разясненията. И само още нещо да попитам - аз само по време на свижданията ли мога да излизам или когато поискам?

За таткото и аз знам, че се доплаща да се гледа как къпят бебето.. То за какво ли не се доплаща, всъщност.

Когато искаш можеш да излизаш. Оставяш бебето на сестрите в бебешката стая и излизаш. Но те съветвам да не обикаляш много по коридорите, все пак е болница и е пълно с хора и какви ли не други неща, които не е добре да са в контакт с новородени.

# 637
  • Мнения: 1 554
Някой друг с впечатления от секцио при Богданова?

# 638
  • Мнения: 468
Момичета, малко встрани от скорошните теми - можете ли да препоръчате адекватен еднокринолог в Токуда във връзка с евентуален дефицит на Б12? Изследванията ми показват, че е в норма 202pmol/l по "занижените" реф. стойности в лабораториите и искам да се консултирам с още един лекар. Според моята ендокриноложка са ОК.

Благодаря предварително!

# 639
  • Мнения: 444
Момичета, малко встрани от скорошните теми - можете ли да препоръчате адекватен еднокринолог в Токуда във връзка с евентуален дефицит на Б12? Изследванията ми показват, че е в норма 202pmol/l по "занижените" реф. стойности в лабораториите и искам да се консултирам с още един лекар. Според моята ендокриноложка са ОК.

Благодаря предварително!

Д-р Костова от ендокринологията. Невероятна е.

# 640
  • Мнения: 44
Уооу, не си в норма, мила... "сива" зона се водя аз със 450pmol/l, пък камо ли ти... Референтните стойности са сбъркани и не вярвай на никой, който ти каже, че нямаш нужда от лечение. Вземи си книгата "А дали не е В12" и чети и почвай инжекции. Успех! 🤞

# 641
  • Мнения: 468
Благодаря ви!

Мда, позачетох се из темата във форума. И не само, де. За книгата знам, но не искам да се филмирам, че съм 23та седмица 😁. Малко на своя воля вчера си взех течен Б12 на спрей и ще си запазя час за лекар - да видим какво ще кажат.

Уооу, не си в норма, мила... "сива" зона се водя аз със 450pmol/l, пък камо ли ти... Референтните стойности са сбъркани и не вярвай на никой, който ти каже, че нямаш нужда от лечение. Вземи си книгата "А дали не е В12" и чети и почвай инжекции. Успех! 🤞

# 642
  • Мнения: 1 554
Добре си направила с течния Б12. Аз го приемам на таблетки от 13 гс. Но нека наистина да те види и някой информиран лекар, за да ти нагоди дозата - ако трябва по-голяма или инжекции наистина. Аз ходя при Богданова в Св. Петка и тя ги гледа тези показатели. Виж дали можеш да си запишеш час, ако искаш. Не знам много доктори, които следят витамините

# 643
  • Мнения: 468
DES, не знаех, че Богданова гледа и Б12 😊. Тя май е в отпуск сега, ако не се лъжа. Моя близка приятелка се преглеждаше при нея и в последствие роди естествено в Токуда. Похвалиха ми и д-р Светлана Хедер от Токуда на Цариградско. Специализирана при майки, бременни, кърмачки. Може би ще пробвам при нея, че ми е наблизо.

Добре си направила с течния Б12. Аз го приемам на таблетки от 13 гс. Но нека наистина да те види и някой информиран лекар, за да ти нагоди дозата - ако трябва по-голяма или инжекции наистина. Аз ходя при Богданова в Св. Петка и тя ги гледа тези показатели. Виж дали можеш да си запишеш час, ако искаш. Не знам много доктори, които следят витамините

# 644
  • Мнения: 1 554
DES, не знаех, че Богданова гледа и Б12 😊. Тя май е в отпуск сега, ако не се лъжа. Моя близка приятелка се преглеждаше при нея и в последствие роди естествено в Токуда. Похвалиха ми и д-р Светлана Хедер от Токуда на Цариградско. Специализирана при майки, бременни, кърмачки. Може би ще пробвам при нея, че ми е наблизо.

Добре си направила с течния Б12. Аз го приемам на таблетки от 13 гс. Но нека наистина да те види и някой информиран лекар, за да ти нагоди дозата - ако трябва по-голяма или инжекции наистина. Аз ходя при Богданова в Св. Петка и тя ги гледа тези показатели. Виж дали можеш да си запишеш час, ако искаш. Не знам много доктори, които следят витамините

Доволна ли е от раждането приятелката ти? Събирам отзиви на раждали при нея Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт