Аджибадем Сити Клиник - Болница Токуда - тема 29

  • 48 500
  • 756
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 3 902
Дес, раждах с една девойка, която беше при нея и е изключително доволна. Имаше много сраствания от предишно секцио и близо два часа я ремонтираха. Цял ден в болницата говориха колко сложна операция е била и как добре е минало.

# 616
  • Мнения: 1 554
Дес, раждах с една девойка, която беше при нея и е изключително доволна. Имаше много сраствания от предишно секцио и близо два часа я ремонтираха. Цял ден в болницата говориха колко сложна операция е била и как добре е минало.

Супер, благодаря ти! Simple Smile

# 617
  • Мнения: 139
 А какви са тези упражнения за обръщането? Може ли малко повече инфо, благодаря!

# 618
  • Мнения: 3 955
По време на целия болничен престой ли носят храна в стаята или трябва да се качваме до 9 етаж да хапнем?

# 619
# 620
  • Мнения: 452
А трябват ли ни прибори, чаша?

# 621
  • Мнения: 3 902
За 3бона ще е грехота да ти трябват..и все пак вилиците и лъжиците са пластмасови.

# 622
  • Мнения: 775
Имаш храна, ако си секцио първия ден СС някакви гадни каши, но следващите дни беше вкусно и разнообразно. По спомен бяха метални приборите и нормални чинии, а не пластмасови, както бяха преди да родя, когато лежах за задържане. Носят и вода сутрин, но със сиг няма да ти стигне, но има диспенсър в края на коридора.
Напомням за мамите със секцио - движете се възможно най-много след раздвижванто. В началото боли много, но така ще се възстановите по-бързо.
Леко раждане и здрави бебчета💙

# 623
  • София
  • Мнения: 5 750
Не държа на нищо, но и не вярвам на упражнения. И да се е обърнало бебето, по-скоро вярвам, че е станало случайно
Моята докторка си ми каза, прави упражненията, виж ги в нета. 
Всеки има право да вярва или не, след две естествени не исках секцио, отделно,  че аз съм изключение, вместо да става по-лесно всяко беше по-тежко от предишното.
VaniVe_ina правех по някога тези https://youtu.be/pteEYX8zwWc.
Но ми беше най-удобно да лягам на масата за гладене, подпряна на леглото. https://newlifecarrying.wordpress.com/2013/09/08/методи-за-промяна-на-позицията-на-бебе/
Напиши в гугъл упражнения за обръщане на бебето с главата надолу, ще излезе доста информация. В youtube how to turn a breech baby.

# 624
  • Мнения: 452
Може ли да ми кажете коя е последната дата на работа в болницата на д-р Илиев преди отпуската - 23 или 24 август?

# 625
  • Благоевград
  • Мнения: 129
Може ли да ми кажете коя е последната дата на работа в болницата на д-р Илиев преди отпуската - 23 или 24 август?

На мен ми каза, че от 24.08 е в отпуск.

# 626
  • Мнения: 510
Здравейте!
Имам въпрос към тези, които са били в двойна стая.
Наясно съм, че таткото не може да влиза в стаята, но като дойде на свиждане какво се случва с бебето?
Акушерките ли го взимат??? И къде се случва самото свиждане, вътре в самото отделение ли влиза таткото или отвън, където е асансьорът?
Благодаря предварително за отговорите.

# 627
  • Мнения: 3 902
Има зала за свиждания точно пред входа на родилното, а бебето остава при жените, които ги гледат. Ако случайно са планирани за някакви терапии, обикновено ги правят около часовете са свиждания.

# 628
  • Мнения: 3 955
А бебето може ли да излиза с майката на свиждане? Таткото освен в първия ден, кога пак го вижда?

# 629
  • Мнения: 3 902
Бебето не може да излиза. Ако сте в двойна стая, таткото го вижда пак на изписването му.

Общи условия

Активация на акаунт