Януарски бебета 2019! Тема 2

  • 18 373
  • 742
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 326
Не, във Варна живеем. Предполагам, че така от разстояние не става.

# 646
  • Мнения: 3 267
Не, във Варна живеем. Предполагам, че така от разстояние не става.
Мога да ти дам негов номер да му пишеш есемес.

# 647
  • Мнения: 1 326
Ще изчакам часа ни при гастроентероложката, която посещаваме. Да видим тя какво ще предложи. Ако има нужда, ще ти пиша. Благодаря! Днес ставаме на 4мес. Дано след още месец-два положението да е по-добро.

# 648
  • Мнения: 307
Ще изчакам часа ни при гастроентероложката, която посещаваме. Да видим тя какво ще предложи. Ако има нужда, ще ти пиша. Благодаря! Днес ставаме на 4мес. Дано след още месец-два положението да е по-добро.
Ние сме от Варна и ходихме на гастроентеролог. Останахме доволни, но ние отидохме с друг проблем. Ако искате още едно мнение ми пиши на лично да ти кажа името му. Можете да отидете на преглед и са си платите, но той предпочита да работи с направления.

# 649
  • Мнения: 2 109
 Ние ходихме на консултация. Филип този път не успя да се разреве от ваксината, а очаквах по-голяма драма. Четвъртък ще сложим и последния Синфлорикс и приключваме.

# 650
  • Мнения: 3 267
Тес, браво на Филип. Смел мъж. Нали две ваксини слагат?

# 651
  • Мнения: 2 109
Моята ги слага през 3 дни.

# 652
  • Мнения: 3 267
Даже 3 ни слагат - две в крачетата и една през устата.

# 653
  • Мнения: 2 109
Е, Ротарикса я даваше със шествалентната, но приключихме с нея.

# 654
  • Мнения: 4 397
Сложите ли късите ръкави? След малко излизаме и съм в голяма чуденка какво да й обличам. Дават го до 33 градуса днес в Пловдив Scream

# 655
  • Мнения: 1 326
Тес, напред сте с ваксините. Ние имаме само първи прием на задължителните и Ротарикс. Ама аз 2 накуп не давам да му слагат, е освен с Ротарикса. Ще си ги влачим ваксините.

# 656
  • Мнения: 3 267
Сложите ли късите ръкави? След малко излизаме и съм в голяма чуденка какво да й обличам. Дават го до 33 градуса днес в Пловдив Scream
В Пловдив е голяма жега. Помня едно време като кандидатствах там, щях да пукна от жега. Все едно бях в Сандански. Мисля да е с къс ръкав вече. 2 дни в София е изкарвам само по боди, по боси крачета. Поръчала съм и роклички, чакам да пристигнат. Кака и имаше страшно много тоалети. Купувахме като невидели. Дядо и и носеше от Франция страхотни неща. Всичко подарих с чували. Сега дори не намирам толкова хубави дрешки по магазините. Пък и гледам да е удобно повече. Относно ваксините, остана ни последен прием на 14 юни.

# 657
  • Мнения: 4 959
О, на 33 градуса не се мъчете с дълги ръкави. Пък и винаги може да си го облечеш или завиеш бебето.

# 658
  • Мнения: 2 109
При нас е около 25-27 градуса и е по къс ръкав, но с дълги панталонки. 
  Тези късите, които му взех от Лидл са му много широки още. Мисля тази седмица да понапазарувам още летни дрешки.
  Приятелките ми са с летни бебета и за лятото нямам дрехи от тях.

# 659
  • Мнения: 4 397
То проблемът е, че сутринта, когато я изкарах беше 20 и се вдигна доста рязко, а на дебелата сянка в парка си подухваше. В крайна сметка беше с боди с къс ръкав и летен панталон, като бях сложила и тънка жилетка, но я махнах след около час. Сега я прибрах вече, но май ще имам една жилетка под ръка винаги, че все още са големи амплитудите.
Неви, базови бодита с къс ръкав заредих от Лидл. Много хубав памук и закопчаване с прехвърляне, за да й спестявам когато може омразното обличане през главата. А и десените ми харесаха. Иначе онзи ден в едно Waikiki влезнах и имаше огромен избор за бебоци, много хубави неща. А и от интернет купувам доста, най-вече Mamas & Papas.

Общи условия

Активация на акаунт