Подарък за 4 годишно момиче

  • 8 249
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 598
Има и едни куфари кракомобили. Виждала съм деца по летищата да си сядат на куфарчетата и да ги бутат с крака. Ами това хем е практично, хем с детски мотиви ще се хареса на детето.
Точно на 4 годишна възраст почват да "разбират" от детски филмчета и герои. Моето дете много се радва на дрехи със щампи на герои от детски - Paw Patrol, Макуин, Мики Маус, Мат и Франк, Cars и др., които обикновено гледа в ютуб.

# 16
  • Мнения: 12 662
Бижу - обеци или герданче.

# 17
  • Мнения: 62
Предлагам книжка за оцветяване, децата на тази възраст обичат да рисуват и да се забавляват, може да й вземете книжка с детски приказки и да й четете от време на време, така детето ще има с какво да се занимава и ще се чувства добре!

# 18
  • Мнения: 4 758
Синът ми се радва на играчките точно до края на деня, най-много на следващия ден. А като получи от 20 деца 20 играчки, направо ми става зле. Затова практикувам групови подаръци. Например избираме някое по-скъпо Лего или Плеймобил и се комбинират няколко родители. И аз, и детето предпочитаме едно лего за 100 лева вместо няколко по-малки играчки, които ще струват общо пак толкова. За родителите също е по-лесно - не се чудят какво точно да купят и ходи един вместо десет.

# 19
  • Виена
  • Мнения: 899
Ролкови кънки или други спортни принадлежности, тротинетка също е прекрасен подарък. Ако си има - каска с наколенки и налакътници към вече наличната тротинетка. Моето четиригодишно им се радва страхотно. Куфар или раница също е прекрасно. Куфарчетата , които се възсядат или детето може да се дърпа както  е седнало, са с търговска марка trunki, в магазини Точица има много успешни копия. Детски двд плейър за пътувания също е хубав подарък.

# 20
  • Мнения: 4 758
Детски двд плейър за пътувания също е хубав подарък.

Това също ми е много полезно, признавам си. Нашият плейър не е детски (не знам какво означава детски), ами просто преносимо ДВД. В колата не го ползваме, тъй като на сина ми му става зле, но в самолет, влак и по ваканции извън вкъщи ми е много удобен.

# 21
# 22
  • Мнения: 4 758

И аз за нещо такова си помислих. Нашият просто е черен с доста по-голям екран обаче. Иначе върши същата работа.

# 23
  • Мнения: 11 984
62 евро за детски двд плейер? За подарък над 120 лв? Ако някой подари нещо такова на детето ми бих се почувствала много неудобно, честно.

# 24
  • Виена
  • Мнения: 899
Всичко зависи от доходите на родителите и на подаряващия, от повода за подарък, от отношенията със семейството на детето. За някои една книжка за оцветяване е достатъчен подарък, за други двд е оптималният избор. На мен една книжка за оцветяване ми се струва прекалено малко например. Отделно книжката ще послужи з адва следобеда , двд-то детенцето може да си го ползва няколко години и после да го даде на друго детенце.

Общи условия

Активация на акаунт