Вярвате ли че има мъже,които не изневеряват?

  • 41 793
  • 1 447
  •   1
Отговори
# 30
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Агент, няма значение, разбира се. Задникът си е задник навсякъде и цветът на гащите няма никакво значение.
Значение ИМА, когато става дума за изневеряваща жена и НЯМА, когато става дума за изневеряващ мъж. Двоен стандарт в по-голямата част от практиката.
Ако ТИ лично не си виждала такъв, това не значи, че такова животно не съществува.

Ами малоумник е, но е мераклия. И понеже не иска да се занимава с извънбрачни връзки, предпочита еднократен, платен секс. Нали все пак за секс говорим.
Така, и това го прави някаква представителна извадка? Един на незнам-си-колко?

Последна редакция: нд, 07 апр 2019, 09:31 от AgentProvocateur

# 31
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Има, разбира се. От плът и кръв.

# 32
  • Мнения: 17 407
Ако изневеряващият мъж е малоумен задник, то жена, в същото положение каква е? Дълбоко влюбена и наранена, та си ляга и с двамата, за по-сигурно?

# 33
  • Мнения: 15 619
Хахаха, глупостите в тази тема започнаха да преливат още от първата страница.
Как така обаче повечето говорят за следствието, а никой за причината? Или сега всички ще ми скочат как нямало значение? LaughingLaughingLaughing
Причините за каквото и да било са винаги вътре в човека. Никога отвън. В еднакви ситуации различните хора постъпват не еднакво.

# 34
  • Мнения: 4 611
На мен ми се иска да вярвам, че има неизневеряващи мъже.

# 35
  • Мнения: 3 719
Не!
Обаче...Кой би хвърлил първия камък? Sunglasses

# 36
  • Мнения: 12 473
На мен ми се иска да вярвам, че има неизневеряващи мъже.

И на мен, ама не съм сигурна, че познавам такива.
Има и нещо друго - на младини са по-трудно контролиращи се, но после може да им дойде акъла и при подходящ партньор - повече да не се случи.

# 37
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Причините за каквото и да било са винаги вътре в човека. Никога отвън. В еднакви ситуации различните хора постъпват не еднакво.
Тук съм съгласен само с последното изречение. Причините НЕ ВИНАГИ са вътре.
Нещата са навързани. Когато една жена "охладнее" към мъжа си (за което пак има причина и в повечето случаи тя пак далеч не е вътрешна, а реакция на нещо, което е направил или не). В резултат, тя спира да отговаря на ласките му (дори в леглото) и в един момент нашия изневерява. Тук няма никакво значение причината за това отношение, дали я е ядосал с нещо или просто и е станал скучен (и това съм го виждал). И в двата случая няма нищо вътрешно в причината от гледна точка на мъжа.
Не оправдавам никой, просто изреждам една поредица от последователно случващи се факти.

# 38
  • Мнения: 18 295
Ами... нали знаете, има хора, които да речем си имат палто и не им трябва второ палто. По същата логика има мъже,  които си имат жена... Simple Smile

# 39
  • Мнения: 12 473
Има доста жени, които са охладнели отдавна към мъжа си, но му пускат винаги..)

# 40
  • Мнения: 2 220
Не е въпроса само дали жената му пуска. Има мъже с прекрасни семейства, жените им са топ, но си искат тръпката и това е. Ако ще по 10 пъти на ден да го правите, ако мъжът си е полигамен, няма спасение, ко ще и на глава да се въртиш.

# 41
  • Мнения: 15 619
Причините за каквото и да било са винаги вътре в човека. Никога отвън. В еднакви ситуации различните хора постъпват не еднакво.
Тук съм съгласен само с последното изречение. Причините НЕ ВИНАГИ са вътре.
Нещата са навързани. Когато една жена "охладнее" към мъжа си (за което пак има причина и в повечето случаи тя пак далеч не е вътрешна, а реакция на нещо, което е направил или не). В резултат, тя спира да отговаря на ласките му (дори в леглото) и в един момент нашия изневерява. Тук няма никакво значение причината за това отношение, дали я е ядосал с нещо или просто и е станал скучен (и това съм го виждал). И в двата случая няма нищо вътрешно в причината от гледна точка на мъжа.
Не оправдавам никой, просто изреждам една поредица от последователно случващи се факти.
Щом си съгласен с последното изречение, защо го опровергаваш сам?
В еднаквите ситуации как ще постъпи човек, зависи от него, не от външни фактори. Това съм написала с онова, с което уж си съгласен, а после опровергаваш сам себе си.

# 42
  • София
  • Мнения: 38 431
Аз вярвам.
Имах една екс приятелка, която не вярва. Външно е спокойна и уж възпитана, обаче какви филми й се въртят в кухата глава, не е истина.
Аз и нямам време да мисля за подобни глупости. Той също.

# 43
  • Мнения: 25 571
През последните години доста възрастни хора си отидоха от този свят. Което даде повод на живите им набори да си поразвържат езиците. На такива любовни истории с изневери се наслушах... За двата пола.
И то за хора, за които никога не бих допуснала, че са способни - толкова бяха принципни и сериозни. Уж.
Та в тази връзка – не бих могла да кажа кой изневерява и кой – не. Отдавна разбрах, че хората се делят на две групи – по-глупави, които се оставят да ги хванат, и по-умни, които успяват да се прикрият.
На нагли, които не се притесняват, че ще наранят партньора си, и такива, които малко от малко му пазят достойнството. Или спокойствието – все тая.
На хора, които си кръшкат редовно, и такива, които по принцип са моногамни, но пък влюбчиви. Изневеряват, когато се влюбят, и зарязват предишния партньор, че и децата си дори могат да забравят в името на „голямата любов“.

# 44
  • Мнения: 669
Агент, а ти защо скочи в темата да оправдаваш изневеряващите мъже? Нещо май 'гузен негонен бяга' стана, а?
Въпросът не е "защо изневеряват мъжете", а дали вярваме, че има НЕ изневеряващи.
И да, повечето вярваме, че има и мъже, които държат на достойнството си (не долното Grinning), също разбрахме, че ти не си от тях.

Общи условия

Активация на акаунт