Мъжете Рак - 2

  • 23 409
  • 760
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 40
Какво според вас да очаквам?  Държа на него, имам силни чувства..не обичам да съм в неведение.. но ще изчакам  колкото  и трудно да ми е..
Може да очакваш цял живот такива драми. Затова един шут отзад, докато не дойде да ти реве на вратата с клетви и обещания. Може да му дадеш един шанс, с ясно поставени условия от твоя страна, че фасони няма да търпиш. Той ще ги приеме и така до следващата драма. Ако не друго, поне няма да ти е скучно. Но понеже си му първото сериозно гадже, може пък да успееш да го дресираш.
Честно казано и аз съм си мислела да го отрежа  ,за да видя дали ще даде резултат и да реши пък в крайна сметка какво иска. Не му е първото изявление ,за това му давам време и гледам всичко да се оправи мирно и кротко.
Благодаря за споделеното мнение Simple Smile

# 706
  • Мнения: 1 502
Той е взел решение за себе си, но е деликатен и не иска да бъде лош. Естествено, че ще е нежен, а и караниците не са му по вкуса. Не виждам да се обърнат нещата, вземи си достойнството и се замисли това ли заслужаваш.

Той не може да взима лесно решения за простовати неща, камо ли за това. Споделих  с майка му (много свестна жена) . Тя каза, че добре го познава и седмица е много да ме потърси.. каза,че като се привърже към някого не може  да го остави. Едно на ръка  е ,че аз съм му първата сериозна приятелка.
Явно сте намерила успокоение в думите на майка му и влизате в отбранителен режим, когато ние, чуждите казваме обратното. Всеки има правото да вярва в каквото иска, тук мнения дават хора, които също са преминали през нещо с човек от тази зодия. Нека всички са щастливи..няма универсална истина. Хората не са само зодии,но някои разпознаваме определен тип поведение. Споделете след време как се развиват нещата.

# 707
  • Мнения: 3 044
Ох..чакайте сега. 7 месеца сте заедно - вие на по колко години сте двамата? Какво го дири майка му в тия отношения?

# 708
  • Мнения: 40
Ох..чакайте сега. 7 месеца сте заедно - вие на по колко години сте двамата? Какво го дири майка му в тия отношения?

Аз съм на 20, той на 26 .. няма никаква намеса майка му,просто аз и споделих, защото ще се чуди защо не ходя в тях и е редно да знае какво се случва.  Повтарям се,може би потретвам .. жената е много добра  и разбрана, много я уважавам🙂

# 709
  • Мнения: 15 960
Такива драматични сценки тип иди ми- дойди ми, които могат да се наблюдават и при други зодии, трябва да се пресичат още  в самото начало. Спомене ли се нещо за колебания, размисъл, раздяла, другият веднага става и си заминава. Ако само е пробвал почвата, на неосъзнатата драмакуийн може да се даде втори, последен шанс, с ясно показване, че спомене ли нещо пак за раздяла, вече ще е окончателна.

# 710
  • Мнения: X
Върти те като стой та гледай.

# 711
  • Мнения: 339
Здравейте,
Излизах с 1 мъж рак 4 месеца. Миналия месец обаче се разсърди за нещо /така и не разбрах защо/. Писах му, той не отговори. Сега разбрах, че разпитвал за мен общи познати, следи ме в социалните мрежи. Не знам дали това да приема за някакъв интерес към мен и ако все пак ме потърси /и друг път се е случвало да “изчезне”, макар и за по-кратък период от време/, как да реагирам и как да тълкувам това негово поведение. По принцип нямам някакви кой знае какви намерения за връзка с него, но като човек не е лош и става за компания. Чудя се обаче ако е решил да приключи отношенията ни защо не го заяви като мъж, а се прави на ощипана госпожица и защо продължава да рови и да се интересува от това какво правя.

# 712
  • София
  • Мнения: 17 775
Приемай го като поведение на типичен рак- детинско е и ако не му изнася нещо, ще прави тантруми. Раците са много сръдливи, което хич не отива на мъж.
Не го търси, игнорирай го.

# 713
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Да, мъжките раци са баш ощипани госпожици.
Остави го да се кефи на обидата си.
То заради това им качество изтърват ценните неща в живота. И често им се случва да са неудачници.

# 714
  • Мнения: X
По принцип нямам някакви кой знае какви намерения за връзка с него, но като човек не е лош и става за компания
Усетил е какво мнение имаш за него. Мъжете раци са малко нарициси, не биха си губили времето, ако има сериозни намерения към някоя, която не ги възприема насериозно Wink Раците предлагат качествено приятелство, но не обичат да ги използват. Намери си друга играчка.

# 715
  • Мнения: 339
По принцип нямам някакви кой знае какви намерения за връзка с него, но като човек не е лош и става за компания
Усетил е какво мнение имаш за него. Мъжете раци са малко нарициси, не биха си губили времето, ако има сериозни намерения към някоя, която не ги възприема насериозно Wink Раците предлагат качествено приятелство, но не обичат да ги използват. Намери си друга играчка.
Какво лошо съм казала за въоросния мъж?
За да излизам с него, очевидно го харесвам, но ми идва в повече да се сдобия с още 1 дете /него имам предвид/. Не знам дали това е обща черта на раците или моя е такъв, но не искам аз да съм силната в дадена връзка и върху мен някой да си излива проблемите, а аз да го успокоявам. Предпочитам в мъжа да срещам подкрепа и опора, а не само аз да съм такава. Просто достатъчно неща в моя живот лежат на моите плещи, че и него да нося.
Именно поради това казах, че нямам сериозни намерения за връзка с него. В това обаче не виждам нищо лошо, никого и за нищо не използвам, напротив - винаги съм била честна. Ако на него не му изнася, редното е да си каже, а не аз да гадая какви всъщност са неговите намерения към мен, както и дали покривам очакванията му.

# 716
  • Мнения: 15 960
По принцип нямам някакви кой знае какви намерения за връзка с него, но като човек не е лош и става за компания
Усетил е какво мнение имаш за него. Мъжете раци са малко нарициси, не биха си губили времето, ако има сериозни намерения към някоя, която не ги възприема насериозно Wink Раците предлагат качествено приятелство, но не обичат да ги използват. Намери си друга играчка.
Какво лошо съм казала за въоросния мъж?
За да излизам с него, очевидно го харесвам, но ми идва в повече да се сдобия с още 1 дете /него имам предвид/. Не знам дали това е обща черта на раците или моя е такъв, но не искам аз да съм силната в дадена връзка и върху мен някой да си излива проблемите, а аз да го успокоявам. Предпочитам в мъжа да срещам подкрепа и опора, а не само аз да съм такава. Просто достатъчно неща в моя живот лежат на моите плещи, че и него да нося.
Обща черта им е - да се нацупи за нещо дребно, което дори и не си разбрала, и да чака да го обикаляш и да му се извиняваш. Никаква толерантност към такова поведение на примадона, защото става и по-лошо! Не е искал да се разделяте, а да го преследваш и умоляваш да ти прости и да се върне, за да имаш пак великото щастие да стъпваш на пръсти край него.

# 717
  • София
  • Мнения: 17 775
Така ще е. Аз те разбирам и знам за какво говориш за опората, но пробвай да искаш жестове, дребни услуги и т.н.
Раците наистина понякога изпадат в състояния само ти да си им опора, което не е мъжествено, но пък ако трябва да съм честна, не отказват много сякаш, ако ти гри врънкаш за неща. Просто са лиглоьвци и обичат да ги дундуркат емоционално. Важи и за жените, ама поне не бие чак толкова на очи.

И да, целта не е да се разделите, а да го гониш. Имат манипулативна нишка и си падат малко нарциси, както Братан е посочил. Някои не са злобно токсични, но с това детинско поведение си плюят на всички положителни качества. Винаги се намира по някоя оправна женичка, на която не й пречи да движи нещата. Но жени с извънредно женска енергия не виреят добре покрай тях.

# 718
  • Мнения: 89
Година и половина връзка с мъж рак. Аз самата съм рак. Най-голямата грешка беше, че точно, защото разбирах всичките ми реакции, му дадох безкрайна свобода.
Имахме много силно сексуално привличане, много общи неща, много се смеехме, разбирахме, НО докато сме заедно. После никога не знаех какво да очаквам.
Раците имаме неприятното качество, да но е страх, да не се прецакаме. И тъй като подсъзнателно търсим нашето завинаги. Като навлезем по-дълбоко- идва страхът: това ли е..., а ако не е? Как ще понеса загубата, че съм сбъркала.....
Аз като урок си взех, че когато някой действа от страх, ти трябва да действаш от любов. Защото иначе, само проектираш собствения си образ.... поведението на хората, винаги е нещо в нас.
За мен беше прекалено късно да променя нещата, затова с любов към себе си си тръгнах. Месеци наред се появяваше нощем: ти си песента на живота ми.... ти държиш нотите на всяка песен...
Бла бла. Трудно беше да не се върна назад, но поставяйте твърди правила в началото. Каквото позволите, така учите хората да се държат с вас Simple Smile

# 719
  • Мнения: 1 502
Изумявам се колко точно описвате чертите на раците, във всеки коментар откривам по нещо.
От страх да не се прецакат обаче понякога се насаждат на пачи яйца Satisfied

Сега, след време мога с ръка на сърце да кажа, че колкото и приятелство, разбирателство, смях, подкрепа да имаше, манипулативното нарцистично поведение беше по-отблъскващо.
Забелязах също, че толкова страхове в един мъж не е никак привлекателно, а и Кечър е права за женската енергия.
По-трудно е в дългосрочен план да ти се налага да дундуркаш емоционално. Пък и асцендента ми е Рак Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт