Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 апр. 2019, 13:27 ч.

Мъжете Рак - 2

• 15 753
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
Не е искал да се разделяте, а да го преследваш и умоляваш да ти прости и да се върне, за да имаш пак великото щастие да стъпваш на пръсти край него.
И да, целта не е да се разделите, а да го гониш.
Може би сте прави, тъй като ако не беше така защо ще разпитва за мен излизам ли вечер, къде, с кого, има ли друг мъж и т.н.
С мен обаче ще удари на камък, защото аз не съм от тези, които ще тръгнат да гонят някого, който на всичкото отгоре не го заслужава. С мъжа рак, с който излизах имахме по-скоро някакво физическо привличане, не и духовно такова. Това мен ме притесняваше в известна степен да не хлътна по него, тъй като нищо сериозно не може да се получи. Така, като се разсърди, може би стана по-добре, защото прекратихме отношенията си на етап, при който не са се развили в дълбочина и никой няма да страда от раздялата.
По-сокоро обаче на мен ми е любопитно какво му се върти в главата и защо продължава да рови.

# 721
По-сокоро обаче на мен ми е любопитно какво му се върти в главата и защо продължава да рови.
Няма да разбереш, а и не си заслужава. Навреме са се прекратили нещата според мен Simple Smile

# 722
  • София
Kечър е права за женската енергия.
По-трудно е в дългосрочен план да ти се налага да дундуркаш емоционално. Пък и асцендента ми е Рак Rolling Eyes
Аз пък съм рак и колкото и да е готино да откриеш свое огледало, щото то е буквално огледало- дразните се на едни и същи неща, смеете се на същото, реагирате подобно в ситуации, в един момент натежава женственото поведение... и от двете страни. А дори не съм стигала до връзкя с раче, подозирам, че пили нервички. Simple Smile

# 723
По-трудно е в дългосрочен план да ти се налага да дундуркаш емоционално. Пък и асцендента ми е Рак Rolling Eyes
Аз пък съм рак и колкото и да е готино да откриеш свое огледало, щото то е буквално огледало- дразните се на едни и същи неща, смеете се на същото, реагирате подобно в ситуации, в един момент натежава женственото поведение... и от двете страни. А дори не съм стигала до връзкя с раче, подозирам, че пили нервички. Simple Smile
Аз имам няколко приятелки зодия рак като с едната сме особено близки. За нея мога да кажа, че е мъжко момиче. Тя няма мъж, но върти цялата къща, като се справя и с чисто мъжките задължения /поправки, ремонти и т.н./. Не я знам с какъв асцендент е, може да е от това, но и чисто емоционално е много стабилна. Е, от време на време си има своите драми и ми се оплаква, но това е в рамките на допустмито, още повече пък за жена.

# 724
Проблема е, че когато реши рачко, че ще се затвори и ще си страда тихичко, не ти дава възможност да помогнеш. Стоиш и чакаш да се подаде изпод черупката с големи влажни очи и убийствено чаровна усмивка...Приятелството е чудесно, еднакво чувство за хумор, ценности и разбиране с поглед, но тъмната страна, емоционалната нестабилност развалят идилията.
Аз съм с вода във всичко, та вече страня, въпреки че е до човек, не само зодия Simple Smile
С жените се разбирам чудесно, но нямам пълно доверие никога. Умеят да манипулират доста добре.

# 725
  • София
Абe, това са си типично рачешки истории, Братанчо. Иначе съм впечатлена от затварящата запетая. Рачетата са умни по природа, ама много им куца адекватността. Все да не се прецакат, все да не се покажат първи.
Номерата им минават при земни зодии, при прями и точни хора. Не минават при много резки жени, които си казват "абе тоя п*тьо" и при други раци, които реагират огледално и със същия cold shoulder.
Примерно, на мен са ми правили подобни номера на примадона. Не в любовен план обаче. Да, много е дразнещо, но аз на такова реагирам със същия инат (не е непременно най- добрата стратегия) и нещата се разкисват, но пък не те правят на маймуна. Или поне егото ми така нашепва. Simple Smile

Раците (и жени и мъже) са егоцентрици, но не всички са егоисти. Това е една от малкото зодии, при които тези двете се разминават. Но егото е водещо и на този вероятно му де върти в главата "абе, тази защо така ме обиди, как може да си помисли такова нещо за мен, мрън, егати, не ме оценявя, чакай да й се разсърдя, ще дойде да ми каже колко съм специален, за да си поизлъскам най- важния орган... егото"
Това е, себецентрични мисли му се въртят в главата. Не са "абе с тая жена имаме еди-какви си интереси, май не си допадаме на дълбоко ниво, въпреки че си общуваме добре".

Последна редакция: пт, 26 юни 2020, 00:45 от The Catcher in the Rye

Общи условия

Активация на акаунт