👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България - сезон 2, тема 4

  • 24 902
  • 736
  •   1
Отговори
# 645
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Аз пък не вярвам, че победителят ще е от онази статия. И който чете тук, със сигурност отваря и скритите текстове. На мен не ми пречи въпреки това да гледам предаването. А че Петко не може да каже нищо ново, е ясно. Снощи серията беше забавна, въпреки че не мога да я сравня с изпълнението на Гичка Laughing

# 646
  • Другата България
  • Мнения: 37 408
Ами ето, аз не ги отварям. Разбрах, че е имало такива, не връщах назад да търся поради липса на време, прочетох само последното мнение на предната страница.
Нито една жена не заслужава да спечели според мен, добра е Чилева, но не е за победител.
Никола, Весо или Тихомиров - това са тримата, които според моето скромно мнение на непрофесионалист и не гледащ редовно Wink, но четящ ви трябва да са победители.

# 647
  • Мнения: 2 990
Скрит текст:
Силно се надявам, ако Никола и Чилева са финалисти, Тихомиров да не е с тях, а Веско. В челната тройка имам предвид

# 648
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Tamarau, и аз Simple Smile Пък и той все се дъни.

# 649
  • София
  • Мнения: 20 114
И който чете тук, със сигурност отваря и скритите текстове. На мен не ми пречи въпреки това да гледам предаването.
Глупости. Има много пишещи и четящи тук, които не искат да знаят предварително какво се случва, независимо че на теб не ти пречи. Но пък със сигурност един средноинтелигентен човек би трябвало да се сети, че щом предоставената информацията е в скрит текст, то очевидно има хора, които не биха искали да я прочетат.

# 650
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Е, и? Аз не съм издавала кой ще спечели. Споделям мои си фаворити. Ама сложих пак в скрит текст, че тук някои хора са по-чувствителни.

# 651
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Поне щипка съобразителност никога не е излишна.

Боксьорът Тервел Пулев ще оценява готварски умения, а предизвикателството да нахраниш младите хокейни надежди на България ще изпоти доста професионалните готвачи

https://nova.bg/accents/view/2019/04/24/248257/%D1%80%D0%B0%D0%B … 1%80%D0%B8%D1%8F/

# 652
  • София
  • Мнения: 20 114
Е, и? Аз не съм издавала кой ще спечели. Споделям мои си фаворити. Ама сложих пак в скрит текст, че тук някои хора са по-чувствителни.
Отлично видях какво беше написала, преди да коригираш.

# 653
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Според вас гостите дали получават указания във връзка с видяното в HK? Вече доста снимки и видеа се появиха, преди да са излъчени по телевизията. Оттам пък във вестници и интернет издания се пишат статии и т.н. Понякога са подвеждащи наистина /напр. може да са снимали само половината участници/.

# 654
  • София
  • Мнения: 23 098
Не разбирам спора. Аз видях, че всяко бъдещо инфо или предположение е сложено в спойлер. Така че всичко е точно.

# 655
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Не разбирам спора. Аз видях, че всяко бъдещо инфо или предположение е сложено в спойлер. Така че всичко е точно.
Но преди да бъде сложено в спойлер, едно от тях, беше изпляскано бая подробно... И сега текстът не е в първоначалния си вид Wink

# 656
  • Мнения: 9 475
Значи всяко " аз мисля, че Никола ще победи" или "аз мисля, че Никола трябва да победи" трябва да го слагам в спойлер?

# 657
  • София
  • Мнения: 23 098
Значи всяко " аз мисля, че Никола ще победи" или "аз мисля, че Никола трябва да победи" трябва да го слагам в спойлер?
Мчи как?! Задължително. Grin

# 658
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Хващате се за най-малката дума. Ясно и конкретно се коментираше спойлерът и от там тръгна случката.

# 659
  • Мнения: 9 475
Скрит текст:
Аз мисля, че не е редно Никола да си има гадже. Такъв мъж не е за една жена!

Общи условия

Активация на акаунт