Отговори
# 960
  • Мнения: 105


Заспиването невинаги е толкова прост процес и изглежда се е превърнало в нещо проблематично през последните години, базирайки се на изследвания от водещи световни експерти по съня. Според тях през последните пет десетилетия средната продължителност на съня през делниците е намаляла с час и половина – от осем и половина до малко под седем часа на нощ.
Прочетете целия материал ТУК.

# 961
# 962
  • Мнения: 240
Разбира се,добрият сън е важен

# 963
  • София
  • Мнения: 3 610
Добрият сън е много важен, разбира се. От него зависи как ще се чувства човек през деня, колко работоспособен ще бъде, какви ще са взаимоотношенията му с другите.

# 964
  • Мнения: 471
Когато човек е добре отпочинал през нощта е по продуктивен през деня.

# 965
  • Мнения: 1 024
Да, ако имам възможност. Ако нямам , бих го обновила с топ матрак.

# 966
  • Мнения: 423
Да, бих го заменила

# 967
  • Мнения: 574
Бих го заменила, даже в момента сме в процес на търсене на перфектния матрак Simple Smile

# 968
  • Мнения: 224
Да, бих го заменила и аз. Дори в момента със съпруга ми сме в процес на търсене на най-подходящият за нас.

# 969
  • София
  • Мнения: 922
С радост бих заменила вече тотално остарелия ни матрак с нов на Тед. Избрах еднолицев матрак Exclusive memory silver. Hands V

# 970
# 971
# 972
  • Мнения: 3 755
Не само ,че бил го заменила но и активно си търсим нови матраци за спалнята.Но тъй като двамата имаме
различни изисквания още сме в процес на избор Simple Smile.

# 973
# 974
  • MT
  • Мнения: 534
Да, бих го заменила, защото е стар, не е наш (живеем в квартира) и е супер неудобен. Дори с топ матрак не може да се мери с нов и удобен матрак. Най-вероятно ще купим нов, който да си го сложим в новата квартира.

Общи условия

Активация на акаунт