Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 16

  • 39 253
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 14
Книгата е добър вариант наистина, благодаря много!

# 691
  • Мнения: X
Забелязвала съм на преглед ,че се зарадва на подарен диск с музика.

# 692
  • Мнения: 15
Здравейте,
Може ли някой да даде прясна информация относно цените на фотографите при изписване на бебетата, както и какво включва цената - бр снимки, колко на хартия и тн?
Благодаря предварително!

# 693
  • Мнения: 330
Изписаха ни на 06.09. Платихме 60лв за 15-20 снимки на хартия + диск. Аз съм доволна, снимките са мн хубави, а фотографът беше много бърз.

# 694
  • Мнения: 256
Здравейте, каква е цената на първичен рутинен преглед в болница Надежда?
Благодаря

# 695
  • Мнения: 958
Здравейте , при раждане в болницата има ли къде да стерилизирам помпата за кърма  и другите ми нужни неща ?

# 696
  • Мнения: X
Има стерилизатор в столовата на 2 ет.

# 697
  • Мнения: 958
Благодаря ! Simple Smile

# 698
  • Варна
  • Мнения: 703
И на 3 етаж също. Даже там по-малко се ползва, защото етажа е Гинекология и Патологична бременност и родилки рядко има Simple Smile

# 699
  • Мнения: 949
Здравейте,
Може ли някой да сподели мнение за д-р Камелия Павлова-Масларова?
И тя дали следи по ЖК?
Много благодаря предварително!

# 700
  • Мнения: 380
Здравейте разбрах, че тези мами които не сме от София, но раждаме в Надежда трябва да си вземем акта за раждане от община Красно село, но не ми е ясно помощта за раждане къде ми я изплащат. В социалното от моя град ли или в София? Благодаря!

# 701
  • Мнения: 60
Мога ли дя заведа бебето на преглед при педиатър,при положение че имаме друг. Искам второ мнение по въпрос

# 702
  • Мнения: 260
Здравейте разбрах, че тези мами които не сме от София, но раждаме в Надежда трябва да си вземем акта за раждане от община Красно село, но не ми е ясно помощта за раждане къде ми я изплащат. В социалното от моя град ли или в София? Благодаря!
Във вашия град.Ние направихме пълномощно на приятелка в София ,която ни взе акта за раждане.

# 703
  • Мнения: 807
При раждане и след необходимите дни престой в болницата, изписват ли в неделя ? Или се спи още една нощ докато стане понеделник ?

# 704
  • Мнения: 3 253
Мога ли дя заведа бебето на преглед при педиатър,при положение че имаме друг. Искам второ мнение по въпрос
да, платен преглед навсякъде може да се направи.

Общи условия

Активация на акаунт